loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BLOG

 • ANASAYFA
 • BLOG
 • İzmir Araç Kiralama - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a Car

İzmir Araç Kiralama - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a Car

blog_img

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Dokuz Eylül Mah., 35425 Gaziemir / İzmir

Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

İzmir araç kiralama işlemi oldukça rahattır. Alsancak ve Konak merkezli birçok İzmir araç kiralama şirketi ile hizmet satın alıp bütçenize uygun bir araba ile İzmir’i ve Ege Bölgesi’ndeki il ve ilçeleri keşfe çıkabilirsiniz. Yolculuğunuz için İzmir’den araba kiraladıktan sonra gideceğiniz güzergah ne olursa olsun önceliğinizi İzmir’e vermelisiniz. Çeşme, Foça, Seferihisar, Kuşadası gibi gezmekten keyif alacağınız güzergahları da seyahat listenize eklemelisiniz. Kiraladığınız otomobiliniz ile Efes Antik Kenti’ni gezebilir, Meryem Ana'da dileklerinizi dileyip, dönüşünüzde Şirince Köyü'ne uğrayıp, ev yapımı meyveli şaraplardan ve el yapımı sabunlardan satın alabilirsiniz.

Günümüzde araç kiralama firmalarında büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu durum beraberinde müşterilerin sağlam bir firma ile çalışma isteğini de beraberinde getirmektedir. İzmir araç kiralama olarak bizler bu noktada müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için elimizden gelen bütün güçle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İzmir ilinin sunabileceği her şeyi ziyaret etmek için size bir-iki gün yetmeyebilir, ancak İzmir araç kiralama ile yapacağınız ekonomik, orta lüks gruplardan seçeceğiniz araçlar ile İzmir’de bir iki günün bile keyfini çok daha konforlu çıkarabilirsiniz.

İzmir Araba Kiralama

İzmir araba kiralama olarak bizlerden uzun dönem ya da kısa dönemler için araç kiralama hizmeti satın alabilirsiniz. Araçlarınızı kiralama dönemine göre firmamızdan farklı avantajlar yakalayabilirsiniz. Araçlarımız sizlere teslim edilmeden önce gerekli temizlikleri bakımları ve kontrolleri yapılmaktadır. Bu şekilde daha sağlıklı bir yolculuk geçirmenize yardımcı olunmaktadır. Uzun vadede araç kiralamak istiyorsanız ekip arkadaşlarımızı arayabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatlarımızın diğer firmalara kıyasla sn derece uygun olduğunu belirtebiliriz. Kiralamak istediğinizin araçları kredi kartıyla ödeme bilgisini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralama ücretinin dışında ön provizyon ücretini de ödemeniz gerekmektedir. Bunlar araç türlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bunun sebebi araçları teslim ederken herhangi bir km aşımı kaza ya da araçta hasar durumu meydana geldiyse bu durumda bu hasarların ödemesi bu ön provizyondan alınacaktır. Eğere aracı aldığınız gibi teslim ettiyseniz çekilen provizyon kartınıza en geç 14 iş günü içerisinde geri iade olacaktır.

İzmir araba kiralama hizmetimizde araçlarınızı daha da güvenli ve rahat bir şekilde sürmek istiyorsanız bunun için mini sigorta paketleri alabilirsiniz. Bizler araçları size teslim ederken kaskosu ve sigortası gibi gerekli ödemelerini yapmış oluyoruz. Bizler can ve mal güvenliğinizi sağlamak için araçlarımızı tam donanımlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sizler de sorunsuz bir seyahat istiyorsanız araçları trafik kurallarına uygun bir şekilde sürmeniz gerekmektedir.

Aracı kullanacak olan sürücü sayısı 1 den fazlaysa bu durumu firmamıza kiralama işleminden önce bildirmeniz gerekecektir. Bizler Avec Rent a Car olarak bütün durumlara karşı önlemimizi almaktayız. Müşterilerimizin güvenliğinin yanı sıra keyifli bir şekilde sürüş deneyimi yaşayabilmelerini sağlıyoruz. Eğer sizin de İzmir bölgesinde kiralık bir araca ihtiyacınız varsa İzmir araba kiralama için bizleri tercih edebilirsiniz. Merak ettikleriniz ve İzmir araba kiralama konusunda gerekli olan bütün bilgileri telefonlarımızdan bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

İzmir Rent A Car

Eğer İzmir Rent a Car hizmeti için firmamızdan araç kiraladıktan sonra bu işlemi iptal etmek istiyorsanız iptal ve iade koşullarından haberdar olmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da ön ödemeli işlemlerde eğer aracı kullanma sürenize 24 saatten fazla zaman varsa bu ücretin tamamı kartınıza tahsis edilecektir. Ancak aracınızı teslim almanıza 24 saatten daha az bir süre kaldıysa bunun için 1 günlük ücret tahsil edilecek ve kalan ücret size aktarılacaktır. Eğer kiralama durumunuz tam net değilse bu bilgiyi göz önünde bulundurarak işlem yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Bizler İzmir Rent a Car ve Türkiye'nin 14 farklı bölgesi dahil olmak üzere uzun zamandır araç kiralama sektörünün içerisindeyiz. Müşterilerimize pek çok ilde hizmet veriyoruz. Son model ve en fazla 3 yaşında olan araçlarımızla emrinize hazırız. Gelişen teknolojiyle beraber her geçen gün araçlara olan ihtiyacımız da artmaktadır. Bunların bilincinde olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına sorunsuz çözüm üretebilmek için pek çok çalışmalarımız bulunmaktadır.

İzmir Rent a Car hizmetimizde de tıpkı diğer lokasyonlarda olduğu gibi araçlarımızı müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre kiralamaktadır. Ancak bu noktada müşterilerimizin aklına gelen bir soruyu da cevaplandırmak istiyoruz. Araçlarımızın temizliği düzenli olarak yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Temizlik işlemi “Gümüş İyon Bakteri” ile yapılmaktadır. Bütün araçlarda yapılan bu temizlik işlemi sayesinde seyahatleriniz hem daha sağlıklı hem de daha keyifli geçecektir.

İzmir Oto Kiralama

İzmir oto kiralama olarak firmamızın bünyesi altında çk çeşitli araçlar bulunmaktadır. Sizin için sıraladığımız bu araç modeller arasından dilediğinizi bütçenize ve ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz:

 • Ekonomik Araçlar: Opel Corsa, FIAT EGEA, Seat Ibıza ve Polo gibi pek çok araç mevcuttur. Bu araçları kullanabilmek için 1 yıllık ehliyetinizin olması gerekmektedir. Aynı zamanda en az 21 yaşında olmalısınız.
 • Orta Sınıf Araçlar: Seat Leon, Dacıa, Lodogy, Renault Captur, Golf ve Audi 3 gibi araçlar bu kategori içerisinde bulunmaktadır. Bu araçları kullanmak istiyorsanız 3 yıllık ehliyetinizin olması ve 23 yaşını doldurmanız gerekiyor.
 • Lüks Sınıf Araçlar: Audi 4-5-6, Volkswagen, Arten ve Passat gibi araçlar da bu lüks sınıf araç kategorisinde bulunmaktadır. Bu araçlar Premium araçlar olarak da geçmektedir. Kullanmak istiyorsanız 5 yıllık ehliyetinizin olması ve beraberinde 28 yaşında olmanız gerekmektedir.

Görüldüğü gibi firmamız İzmir oto kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü noktayı aydınlatmakta ve sizlere şeffaf bir şekilde hizmet vermektedir. Eğer İzmir araç kiralama işlemini yapmak istiyorsanız, tercih edeceğiniz araçlarının şartlarını taşıyabiliyor olmanız gerekmektedir. Bütün bunların dışında SUV modelli araçlarımız bulunmaktadır. İzmir’den dağlık bölgelere gidecekseniz ya da hafif arazilere seyahat edeceksiniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. İzmir oto kiralama konusunda daha fazla bilgi için hemen telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Otomobil Kiralama

İzmir otomobil kiralama ihtiyacınız konusunda Avec Rent a Car olarak zengin filomuz ve kalite odaklı hizmetimiz ile sizinleyiz! Araç kiralama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu noktada profesyonel bir firma ile çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Avec Rent a Car olarak bizler bu noktada aklınıza gelebilecek çeşitlilikte hizmet sunuyoruz. İzmir otomobil kiralama ofisimize ulaşamıyorsanız – uzaksanız – online bağlantımızı kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre hangi arabayı kullanmak istiyorsanız nu tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizden istediği bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız yeterli olacaktır.

İzmir otomobil kiralama kapsamında araç kiralamak için aracı kaç kişi kullanacağınız da önemli bir noktadır. Eğer kalabalık bir şekilde seyahat edecekseniz bunu göz önünde bulundurarak aracınızı tercih etmelisiniz. Çocuklu aileler için yolculuk biraz daha sorunlu geçebilmektedir. 5 kişilik araçlarımızdan tercih ederek yolculuklarınızın daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı (Adnan Menderes Havalimanı) Araç Kiralama

İzmir Havalimanı araç kiralama işlemini yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Avec Rent a Car olarak Adnan Menderes araç kiralama konusunda hızlı ve kaliteli çözümlerimiz ile sizlerleyiz. Bilindiği üzere havalimanları insanların sürekli telaşlı hareket ettiği ve insan sirkülasyonunun çok olduğu bir bölgedir. Bizler de Avec Rent a Car olarak bunun bilincindeyiz ve İzmir Havalimanı (Adnan Menderes Havalimanı) araç kiralama konusunda en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğer İzmir’e geliş ve gidiş tarihleriniz belliyse bu tarihler arasında İzmir Havalimanı araç kiralama hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Gece gelmiş olsanız bile araç temin edebilmeniz gerekecektir. Bunun için firmamızla daha önce de iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bu sebeple mağdur olmanızı önleyebilirsiniz. Eğer ofisimize gelemiyorsanız internet sayfamızdaki rezervasyon kısmından yararlanabilirsiniz. Sayfamızdaki hizmet 7 gün 24 saat boyunca devam etmektedir. Dilediğiniz saatte internet sayfamızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz saatte araç temin edebilirsiniz.

Eğer Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama işlemi öncesinde havalimanına iniş yapacaksanız, uçuş saatinize göre araç kiralama işlemini yapmanız gerekecektir. Kiralama işlemini yaptıktan sonra sürecin nasıl işleyeceğini öğrenmek için ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Havalimanı araç kiralama (Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama) ihtiyaçlarınız için sektörün en önemli firmaları içerisinde olan Avec Rent a Car, en uygun fiyatlarda en kaliteli araçları sizlerle buluşturuyor. Yüksek müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız araç konusundaki bütün eksikliğinizi gidermeniz konusunda sizlere yardımcı olacak. Bünyesi altında barındırdığı Audi, Passat ve SEAT gibi pek çok modeldeki araçlarla size en doğru çözümleri sunacak.

İzmir Araç Kiralama ile Neler Yapabilirsiniz?

En ucuz uçuşa kilitlenip harika bir otel buldunuz. Şimdi yerel ulaşımınızı çözmenin zamanı geldi, ancak önce kiralık araç bulma ile ilgili bu beş kritik şeyi bildiğinizden emin olun. İzmir araç kiralama olarak size araç kiralama ile ilgili göz önünde bulundurmanız gereken ayrıntıları da bir araya getirdik.

 • Gitmeden Önce Rezervasyonunuzu Yaptırın

İzmir araç kiralama fiyatları çok fazla değişiklik gösterebilir.  Son dakika fiyat artışlarını önlemek ve istediğiniz araç türünü almak için seyahatiniz onaylandıktan hemen sonra rezervasyon yapmak en iyisidir. Eğer kendiliğinden bir seyahate gidiyorsanız, önceki gece rezervasyon bile paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

 • Araç Kiralamada Doğru Zamanlamaları Alın

Pek çok insan, eğer geç kalırsa kiralık araçlarının onları beklemeyeceğinin farkında değildir. Eğer uçuyorsanız, pasaport kontrolünden geçmek ve valizlerinizi almak için kendinize en az bir saat verin. Yoğun sezonda popüler bir varış noktasına uçuyorsanız, sadece durumunda daha uzun süre kendinize izin verin. Yaklaşık iki buçuk saat önce arabanızı bırakma süresi için rezervasyon yaptırın. Kiralama şirketleri gecikmeli ücret talep ederler, bu nedenle geri dönüş için çok fazla zaman ayırın.

 •  Yolculuğu Tek Bir Kişiye Yüklemeyin

Kiralık bir arabanın fiyatı bir sürücü içerir, ancak kiralayanlar daha fazla sürücü eklemek ve deneyimi paylaşmak kiralama şirketi ile bilgi paylaşmalıdır.

 • Araç Kiralamada Sözleşmelerinizi Mutlaka Okuyun

Kimse küçük yazıları okumaktan hoşlanmaz. Ancak, daha sonra sorunlardan kaçınmak için ne satın aldığınız konusunda net olmak birkaç dakika sürecektir. Online rezervasyon yaparsanız, aracınızın Şartlar ve Koşullarını sitede ve rezervasyon onayınızla birlikte bulmanız gerekir.  

İzmir Araç Kiralama İle Avantajlar

İzmir Araç Kiralama; size İzmir’de ekonomik, orta, lüx ve SUV araçları ile konforlu ulaşımın rahatlığını ve keyfini yaşatmak için bekliyor olacak. Gelin, istediğiniz araca kolayca ulaşmanızı sağlayacak birçok seçeneğimiz ve sizi düşünen kampanyalarımızla hem tatilinizi hem de cebinizi artı katalım. 

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Kiralama süresi minimum 24 saat (1 gün) olup bu süreden daha kısa kiralamalarda kira ücreti 1 gün olarak hesaplanıp tahsil edilecektir.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve Orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Yakıt

Kiracıdan aracı teslim aldığı yakıt seviyesinde teslim etmesi istenmektedir. Eksik yakıt seviyesi ile teslim edilmesi durumunda, yakıt bedeli ve bedelin %25 fazlası hizmet bedeli olarak kiracıya faturalandırılacaktır. Bu bedel araç tesliminde peşin veya kredi kartından yapılan blokaj bedelinden tahsil edilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiracı tarafından uzatma talebi gelmesi halinde, Avec Rent A Car uygun görmesi durumunda , talep edilen günler için yeni fiyat hesaplandıktan sonra kiralama başlangıcındaki bilgileri alınan kredi kartından tahsil edilir.
 • Kiralama iptalleri kiralanacak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek , 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır.
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen çok sık olmamakla birlikte zaman zaman karşılaşılabilecek durumlarda seçilen marka ve model yerine muadil veya benzer araçlar teslim edilebilir.
 • Kiralama sırasında kira sözleşmesi imzalatılacaktır. Rezervasyon olsa dahi Avec Rent A Car gerekli gördüğü hallerde aracı teslim etmeyebilir. Bu durumda ücret iade edilecektir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirler.

 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

İzmir Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI Dokuz Eylül Mh., 35425 Gaziemir / İzmir

+90 232 531 28 32

info@avecrentacar.com

Designed By Teknolojik bilişim