loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BLOG

 • ANASAYFA
 • BLOG
 • Trabzon Araç Kiralama - Trabzon Havalimanı Rent a Car

Trabzon Araç Kiralama - Trabzon Havalimanı Rent a Car

blog_img

 • TRABZON OFİS - HAVALİMANI

  PELİTLİ MAH. PELİTLİ VATAN CD. N:6 ORTAHİSAR TRABZON
 • +90 462 334 2832

 • Ofisimiz 24 saat çalışmaktadır

Trabzon araç kiralama olarak çalışan firmamız, Karadeniz’in cenneti Trabzon’a gelen misafirlerini ağırlayan Trabzon Havalimanı'nda hizmet veren bir firmadır. Trabzon Havalimanı gerek Gürcistan ve Rusya geçişleri, gerek tarihi geziler ve gerekse de iş seyahatleri için olsun her gün yerli ve yabancı yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Firmamız kişilerin seyahatlerini sorunsuz geçirmesi için çalışan ve kişilerin kendilerini sanki yaşadıkları şehirdeymiş gibi hissetmesini sağlayan kapsamlı ve kurumsal bir araç kiralama firmasıdır.

Çeşitli sebeplerden ötürü Trabzon’a gidiyor olabilirsiniz. Bu durumda eğer altınızda araç yoksa zorluk yaşayabilirsiniz. Trabzon araç kiralama olarak bizler bu noktada müşterilerimize yardımcı olmak için gerekli bütün çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Rakiplerimize kıyasla çok daha iyi bir hizmet verdiğimizin altını çizmek istiyoruz. Avec firması olarak kaliteli araçlarımızla uzun ya da kısa yola çıkabileceğiniz yolculuklarda size eşlik etmek istiyoruz.

Türkiye’nin 14 yerinde hizmet veren firmamız Trabzon’da da bulunmaktadır. Trabzon’dan Türkiye’nin her noktasına seyahat edebilirsiniz. En uygun fiyatlarda çeşitli araçlara kavuşmak için bizleri arayabilir ya da ofislerimize gelerek ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Bizlerin en temel amacı müşterilerimizin araçlarımızla kaliteli yolculuk yapmasına yardımcı olmak. Çalışanlarımız esnek düşünen profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çağın gerekliliklerine ayak uydurarak, Avec firmasının bugünlere gelmesini sağladık.

Müşterilerimizin Trabzon’da araçlarımızdan yararlanmasını sağlamak amacıyla sadece onlara kaliteli hizmet sunmuyoruz. Bununla beraber kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlardan sunuyoruz. Hemen hemen herkesin ulaşabileceği araçlarımızı çok cazip fiyatlarda kiralama imkânı sunuyoruz. Eğer sizlerin de Trabzon’da kiralık araçlara ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Her zaman aldığımız paranın verdiğimiz hizmetten daha büyük olması için çalıştık. Diğer rent a car firmalarından daha profesyonel bir şekilde çalışarak farkımızı ve tarzımızı ortaya koyduk. Otomobiller çağın gereklilikleri arasında bulunmaktadır. Bizler de artık çağa göre hareket etmeyi öğrendik. Araçlarla ihtiyaçlarımızı karşılayabilir işlerimizi halledebilir ihtiyaç duyduğumuz zaman tatile çıkabiliriz. Eğer kendinize ait olan aracınız yoksa Avec olarak size geçici araç temin ediyoruz.

Trabzon Araba Kiralama

Trabzon araba kiralama işleminiz için internet sayfamız üzerinden lokasyon kontrolü yapabilir, ofislerimizin yerini görüntüleyebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz araçlarınızın belirttiğiniz tarihler ve saatler arasında uygun olup olmadığı kontrol edebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Trabzon araba kiralama Avec lokasyonu sayesinde, artık Trabzon’daki araç ihtiyacına çözüm buluyoruz. Trabzon dışında farklı lokasyonların aramasını da yapabilirsiniz. Bünyemiz altında toplam da 4 araç sınıfı bulunmaktadır. Bu araç sınıfı benzin – dizel düz ya da otomatik vites olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Araçların modellerine ve yolcu kapasitelerine kadar bilgi alabilirsiniz. Bizler bu şekilde şeffaf hizmet anlayışını benimsiyoruz ki aklınızda hiçbir şekilde soru işareti kalmasın. Kiralama ya da rezervasyon işlemini dilerseniz www.avecrentacar.com sayfamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetlerimizin geniş kategorili olması müşterilerimizi memnun etmekte ve her geçen gün müşteri ağımızı genişletmektedir. Bu da bizi bata Trabzon olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde kaliteli hizmet veren bir firma haline getirmektedir. Trabzon araba kiralama için araçlarımızı günlük haftalık ya da aylık olarak kiralamanız mümkün. Ancak günlük olarak kiralayacaksanız en az sürenin 24 saat olabileceğini belirtmek istiyoruz. 24 saatten daha az kiralama yapılamamaktadır. Araçlarımızla kaliteli ve keyifli sürüşler yapabilirsiniz.

Trabzon Rent A Car

Trabzon Rent a Car işlemlerinizde uygun fiyatlı ve konforlu araçlarımızla sürüş keyfini dilediğiniz zaman deneyimleyebilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun olan araçların rezervasyon işlemleri yapılmaktadır. Bu kadar kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuyor olmamız bu kadar tercih edilmemizin sebeplerini açıklıyoruz. Aracınız olsa bile Trabzon Rent a Car hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu kişiler de genellikle günlük kullandıkları – kendi araçlarına benzer – araçlar tercih etmektedir. Bu şekilde hiçbir zorluk yaşanmadan işler halledilebilmektedir. Tercih ettiğiniz araçlar temiz ve kullanıma hazır olarak sizlere teslim edilmektedir.

Firmamız pek çok ilde oldukça fazla tercih edilmektedir. Mağdur olmamanız için bir an önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Günümüzde pek çok araç kiralama şirketi fiyatları çok yukarılara çekmektedir. Müşteriler de araçlara ihtiyaçları olduğu için bu durumu mecbur olarak kabullenmektedir. Ancak aracın şu önemde neredeyse elimiz – ayağımız olduğunu varsayarak böyle bir uygulama çok yanlıştır. Avec Rent a Car firması olarak Trabzon Rent a Car ihtiyaçlarınızda araçlarımızı sektöre kıyasla oldukça uygun fiyatlarda kiraya verdiğimizi ifade etmek istiyoruz. Bizler bu duruma karşı bir önlem almak için sadece 14 şubemizdeki müşterilerimize değil Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir firma olmayı tercih ettik. Sizler de böyle bir firma ile çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Eğer ofisimiz bulunduğunuz lokasyona uzaksa internet sayfamızdan da gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Oto Kiralama

Trabzon oto kiralama olarak bünyemiz altında pek çok araç bulunmaktadır. Araçlarımızın fiyatlarını belirleyen önemli bir etken daha bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında araçların kategorisi gelmektedir. Ekonomik orta sınıf lüks sınıf ve SUV araçlar olarak çeşitli kategoriler bulunmaktadır. Bu kategorilerden tercih ettiğiniz bütün araçlarla kaliteli sürüşler elde edebileceğinizi garanti edebiliriz. Sayfamızdan tercih ettiğiniz araçların markalarını yakından inceleyebilir modellerini görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine hizmet vermemiz profesyonelliğimizi ortaya koymaktadır. Güler yüzlü ekip anlayışımız uygun fiyatlarımız ve cazip avantajlarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Diğer tüm araç kiralama hizmetlerimizde olduğu gibi Trabzon oto kiralama için de belirli dönemlerde Avec Rent a Car olarak çeşitli avantajlar ve indirimler uygulamaktayız. İndirimlerden yararlanmak istiyorsanız, sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Bazı dönemlerde yapılan indirimler, müşterilerimizin daha uygun fiyatlarda araç kiralamalarına yardımcı olmaktadır. Sizler de bu avantajlardan ve özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde bütçenize uygun olan fiyatlarımız çok daha uygun bir hale gelecektir. Trabzon oto kiralama için kiralayacağınız gün sayısı arttıkça indirimlerden yararlanma oranınız daha da artacaktır.

Araç kiralamak istediğinizde internet üzerinden karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Firmamızdan tercih ettiğiniz araçlarla sektör içerisinde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla araç kiralayabileceksiniz. Bu şekilde sorunsuz araç kullanmanın keyfini yaşayabileceksiniz. Araç kiralarken bazı noktalarda dikkatli olmanız gerekiyor. Size sunduğumuz sözleşmeyi iyi bir şekilde kumalı aklınızda soru işareti olmamalıdır. Aracı kiraladığınız süreyi de iyi bir şekilde biliyor olmanız daha sonra sorun yaşamamanız adına sn derece önemlidir. Ancak Avec olarak bizlerden araç kiraladığınızda bu tür sorunlarla hiçbir şekilde uğraşmak durumunda kalmayacaksınız. Çünkü bizler müşteri memnuniyetine sn derece önem veren

Trabzon Otomobil Kiralama

Sayfamız üzerinden rezervasyon işleminizi kendinizde gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemi yapmak istiyorsanız da bu işlemin sadece kredi kartı ile yapılabileceğini belirtmek istiyoruz. Trabzon otomobil kiralama sayesinde araçlarımıza daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En ekonomik fiyatlarda maksimum kaliteli araçları müşterilerine sunma ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizleri de yanımızda görmek istiyoruz. Trabzon otomobil kiralama için sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal olarak da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Geniş araç kapasiteli firmamızda beğendiğiniz ya da kullanmak istediğiniz araçlara ulaşabilirsiniz. Hem de çok kolay bir şekilde!

Trabzon otomobil kiralama için 7 gün 24 saat boyunca internet sayfamızdan bizlere ulaşabilir ya da mesai saatlerimiz içerisinde büromuzdan iletişime geçebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Avec ailesi olarak keyifli sürüşler dileriz!

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanında bulunan Trabzon Havalimanı araç kiralama noktasından araçlarımızı yakından görebilir kiralama işlemi yapabilirsiniz. Diğer şehirlerden Trabzon havalimanına geldikten sonra artık ulaşım konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ekip arkadaşlarımız havalimanında sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Bu sayede Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlanabileceksiniz.

Araçlarınızı havalimanımızdan teslim aldıktan sonra Türkiye’nin her noktasında gidebilirsiniz. En az 24 saat şartı ile kiralayabileceğiniz araçlarımızla işlerinizi en kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Araçlarımızı sizlere teslim ettiğimiz şekilde teslim aldıktan sonra teslimat işlemini de tamamlamış olacaksınız. Eğer araçlarımızı daha da güven altına almak istiyorsanız, mini sigorta tercih edebilirsiniz. Bu şekilde araçlarınızı daha da emniyetli bir şekilde sürebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Kısa veya uzun vadeli ihtiyacımızı karşılamak için başvurulan yol araç kiralama, geniş açıdan bakıldığında araç satın alımına göre müşterilere birtakım önemli avantajlar sağlar. İkinci önemli avantajı ise araç satın almak istediğinizde tüm peşinat ve aylık ödemelerin yanında zorunlu trafik sigortası için ekstra bir bütçe ayırmalısınız. Ayrıca tüm bakım onarım masrafları da bütçenize ek masraf yaratabilir. Tabi motorlu taşıtlar vergisi ve araç muayene masraflarını da unutmamak gerek.

Araç kiralama ise tam da bu nokta da bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta olup, ödemeleriniz düzenli ve sabit olacağı için aylık giderlerinizi belirleyerek ihtiyacınıza uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araçlarımız

Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde de Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV 
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırkenhangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür.

Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken kredi kartınıza uygulanan blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz.Araç kiralama olarak çağın tüm gereksinimlerini takip ederek ve müşteri odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışacağız. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Designed By Teknolojik bilişim