GİRİŞ YAP

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

 • İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI

  Dokuz Eylül Mh., 35425 Gaziemir / İzmir
 • +90 232 531 28 32

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak enerjisi yüksek bir şehir olan İzmir ve çevre lokasyonlara bu şehri hakkını vererek gezmek isteyenle araç kiralama hizmeti vermekteyiz. İzmir Türkiye’nin en önemli üçüncü büyük kenti olmasının yanı sıra fuarlarıyla da ünlü bir liman kenti konumundadır. İzmir ve çevre bölgelerdeki yerleşim alanları sahip oldukları turistik tesisler ve tarihi eserler ve bölgesel lezzetleri ile de her yıl milyonlarca turist ve misafir ağırlamaktadır.

İzmir'e ulaşım hem deniz hem kara hem de hava yolu ile mümkünken en çok tercih edilen ulaşım kanalı havayoludur. Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri olarak gelen tüm ziyaretçilerin keyifli anlar geçirmelerini hedeflemekte ve en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Güzelliği dünya çapında ün yapmış İzmir’i gezmek, masmavi deniziyle buluşmak, sabahları sımsıcak boyozun tadına bakmak, doğa harikası koyları ve körfezleri ziyaret edebilmek çok da zor değil. Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda gezerken geçmişin güzel anıları arasında kaybolmak, Kordon da yürüyerek günbatımını izleyebilmek, Kızlarağası Hanı’nda kahvenizi yudumlarken günün yorgunluğunu atmak, dünya güzeli Çeşme kumsallarında denizin tadını çıkarmak ve daha saymakla bitmeyecek pek çok güzel aktivite misafirlerimizi bekliyor.

Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama ile hem İzmir şehir merkezinin tüm güzelliklerini yaşamak hem de çevresindeki Çeşme , Foça gibi yerleşimleri görme fırsatı bulabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimiz havalimanına gelmeden iletişime geçerek yada kiralama ofislerimize gelerek gerekli yardımları alabilirler. İzmir ve çevresine gelen ziyaretçilerimize son model ve konforlu araçlar sağlayarak ziyaretçilerimize şehrin ve tüm bölgenin tadını çıkarmalarını sağlıyoruz.

Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır?

Kısa veya uzun vadeli ihtiyacımızı karşılamak için başvurulan yol araç kiralama, geniş açıdan bakıldığında araç satın alımına göre müşterilere birtakım önemli avantajlar sağlar. İkinci önemli avantajı ise araç satın almak istediğinizde tüm peşinat ve aylık ödemelerin yanında zorunlu trafik sigortası için ekstra bir bütçe ayırmalısınız. Ayrıca tüm bakım onarım masrafları da bütçenize ek masraf yaratabilir. Tabi motorlu taşıtlar vergisi ve araç muayene masraflarını da unutmamak gerek.

Araç kiralama ise tam da bu nokta da bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta olup, ödemeleriniz düzenli ve sabit olacağı için aylık giderlerinizi belirleyerek ihtiyacınıza uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araçlarımız

Adnan Menderes havalimanı araç kiralama Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde de Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Yakıt

Aracı kiralayandan aracı teslim alındığı durumdaki yakıt miktarı ile geri teslim edilmesi beklenir. Daha düşük bir yakıt miktarı ile teslim edilmesi durumunda ilave %25 ilave hizmet bedeli tarafınıza faturalandırılacaktır.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz.

Adnan Menderes  havalimanı araç kiralama olarak çağın tüm gereksinimlerini takip ederek ve müşteri odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışacağız. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız