GİRİŞ YAP

Ankara Araç Kiralama - Avec Rent A Car

  • ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI

    Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı, Akyurt / Ankara
  • +90 312 398 24 88

  • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Ankara araç kiralama firması olarak son derece kaliteli, güvenli ve rahat araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve konforu adına uygun fiyat seçeneklerimiz ve kişilere uygun araç sistemlerimiz ile sizlere oldukça güzel fırsatları sunuyoruz.

Cumhuriyetimizin başkenti olan Ankara ilimizde lüks ve konforlu araçlarımızla seyahat etmek siz değerli müşterilerimizi oldukça mutlu hissettirecektir.  Sık sık ziyaretçi kabul eden ilimizde özellikle araç kiralama oldukça önem teşkil ediyor. Bu sebeple sizlere daha iyi hizmetler sunan firmamızı tercih etmenizi öneriyoruz.

Firmamızda mağduriyet yaşamamak ve zamanında ulaşım sağlanması adına önceden rezervasyon yaptırılması oldukça önemlidir.  Bu sayede araç kiralamada kişilerin yaşayacağı mağduriyetin önüne geçilmiş olacaktır. İletişim için mail adreslerimiz ve numaramız bulunmaktadır. Firmamıza bu kanallar yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ankara araç kiralama firması olarak kaliteli güvenli ve oldukça dürüst titizlikle çalışmaktayız. Firmamız en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Sizlere en özel ve ayrıcalıklı hizmetleri sunmak adına araçlarımızı kişilerin bütçe ve konfor seviyesine göre sınıflara ayırdık. Amacımız ise araç kiralamak isteyen müşterilerimizin rahatlıkla istedikleri bütçe ve konforda araçları kiralayabilmeleridir.

Ankara Araç Kiralama Şartları

Firmamız olarak araç kiralayan müşterilerimizin can ve mal varlığını korumak bizim en önemli amacımızdır. Kurumumuz kişilerin can sağlığını korumak ve firmamızın araçlarını güvenle teslim almasını sağlamak adına bazı şartlar aracılığı eşliğinde araçlar kiralamaktadır.

Bu şartlar hem kişileri hem firmamızı gereksiz masraftan kurtarmak amaçlı belirlenmiştir. Kurumumuz araçlarını müşterilerimizin bütçelerine göre ekonomik araçlar, orta araçlar, üst araçlar ve Premium araçlar olarak sınıflara ayırmıştır.

Bu kategoride müşteriler kendi konfor ve bütçelerine uygun araçları daha kolaylıkla bulabilmekte ve araç kalitelerini rahatça ayırt edebilmektedirler. Firmamız günlük araç kiralama sistemini 24 saat zaman dilimi olarak belirlemiştir.

Hız sınırlarını aşıp, kuralları ihlal eden sürücülerimizden cezalar bizzat tahsil edilecektir. Firmamız tarafından alınan bu karar müşterilerimizin ve firmamızın kayıplar yaşamaması adına alınmıştır.

Ankara araç kiralama firması olarak kaza oluşması gibi durumlarında müşterilerimize güvenceler sunmaktayız. Kaza yaşanması durumunda aracı kiralayan sürücünün herhangi bir kusuru yoksa firmamız tarafından kazanın masrafı karşılanacaktır.

Kaza gibi durumlarda direksiyon başında aracı kiralayan kişi bulunmaması durumunda firmamız masrafları karşılamayacaktır. Araç kiralama sırasında eğer aracı birden fazla kişi kullanacaksa bu durumu mutlaka firmamıza bildirmesi gerekmektedir. Aracı kullanacak kişiler için ek ödeme yapılması müşterilerimizin güvenliği ve yaşanılacak kaza gibi durumlarda güvenceleri adına önem teşkil etmektedir.

Araç kiralayan müşterilerimizin hatalı yere park etmeleri, anahtarı başka birine vermeleri gibi durumlarda sorumluluk müşteriye aittir ve firmamız masrafları karşılamayacaktır.

Şartlarımız:

  • Ankara araç kiralama ekonomik sınıf araçlar için: Bu bölümde araç kiralayacak olan müşterilerin en az 21 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Ankara araç kiralama orta sınıf araçlar için: Bu bölümde olan araçları kiralayacak müşterilerimizin en az 25 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 2 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Ankara araç kiralama üst sınıf araçlar için: Bu bölümde bulunan araçları kiralayacak müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerinin bulunmaları gerekmektedir.
  • Ankara araç kiralama Premium sınıf araçlar için: Bu bölümde bulunan araçları kiralayacak müşterilerimizin ise en az 28 yaşının tam doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Yukarıda yer alan koşullar haricinde yer alan durumlar içinde eğer aracı kiralayacak olan müşterilerimiz belirtilen yaş ve sürücü belgesi koşullarını sağlayamıyorsa onlar içinde genç sürücü paketlerimiz bulunmaktadır.  Bu paketlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin SCDW sigortasının almaları zorunlu kılınmıştır. Bu paket ve sigorta koşullarını sağlayan müşterilerimiz araçlarımızı kiralayabilirler.

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara araç kiralama ücretleri yukarıda göstermiş olduğumuz 4 sınıf grupları içerisinden hangi aracın seçileceğine göre farklılık göstermektedir. Bu kategorilerin dışında araçlarımızın kiralanma saatleri en az 24 saat olarak belirlenmiş olup daha az süre kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için de en az 1 tam gün ücreti ödeme zorunluluğu bulunmaktadır.

Firmamız araçlarımızın geç teslim edilmeleri durumunda araç kiralayan müşterilerimizden ek ücret tahsil etmektedirler. Bu gibi durumlarda mağduriyet yaşanmaması adına müşterilerimiz firmamızı önceden arayıp bilgilendirerek ek saat paketlerimize başvurabilirler.

Müşterilerimiz bu paketlerden birini alacağını telefonla bildirip daha sonra geri ödemeyi sağlamadıkları takdirde 1 saatten uzun süre geciken araçlar için tam gün ücreti tahsil edilmektedir.

Ek saat ücretlerimiz 1 ve 3 saat dilimleri arasında tam gün ücretlerinin yüzde 30’u sayılmaktadır. Fakat 3 saat dilimini aşan araç kiralayan müşterilerimiz için tam gün ücreti tahsil edilmektedir.

Araç kiralayan kişiler kiralama işlemleri esnasında ekstra güvence paketlerinden satın alarak araca zarar gelmesi durumunda ödeyeceği maliyeti kısıtlayabilir.

Müşteriler araç ve içerisinde bulunan her şeyi eksiksiz teslim etmelidir aksi durumda ücret aracı kiralayan müşterilerden kesilecektir. Bu gibi durumlarda firmamız sorumlu tutulmayacaktır.

Ankara Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı, Akyurt / Ankara

+90 312 398 24 88

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız