GİRİŞ YAP

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

 • ANTALYA OFİS - HAVALİMANI KARŞISI

  Güzelyurt mah. İncik Pınarı Cad. No:33 Z3 Aksu / ANTALYA
 • +90 242 344 28 32

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır

Antalya Havalimanı araç kiralama olarak Türkiye'nin ve dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya'ya seyahat eden müşterilerimizin her zaman yanında. Antalya sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri, doğası, tarihi eserleri ve ören yerleri ile Türkiye ve dünyadan her yıl milyonlarca turist çekmektedir. Bölgeye gelen turistler, Aspendos ve Side antik kenti gibi dünyaca ünlü tarihi bölge ve ören yerlerini ziyaret edebilir, eşsiz kumsallar boyunca uzanan Akdeniz in keyfini çıkarabilir, dağ ve yamaç spor aktivitelerine katılabilirler. Antalya Havalimanı araç kiralama olarak müşterilerimizin bölgede keyifli ve konforlu seyahat edebilmeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Antalya Havalimanından Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır?

Araç kiralama toplu taşıma veya araç sahibi olma ile karşılaştırıldığında önemli avantajlar sunmaktadır. Kısa vadeli ihtiyaçlarda toplu taşıma daha ekonomik bir tercih gibi gözükse de özellikle bölgedeki alanların geniş bir alana yayılması nedeniyle konfor olarak oldukça sınırlayıcı ve sıkıntılıdır. Araç kiralama ile istediğiniz yere istediğiniz zaman konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekken toplu taşımada yolculuk son derece kısıtlayıcı zamanlarda ve kısıtlayıcı bölgelere mümkün olabilmektedir. Uzun vadeli ihtiyaçlarda ise araç satın almak araca ödenecek paranın yanı sıra araç vergisi, zorunlu trafik sigortası, bakım masrafları gibi uzun vadede ağır maddi yükler oluşturabilmektedir. Antalya Havalimanı Araç Kiralama olarak müşterilerimizin ihtiyaç durumlarına göre hem uzun hem de kısa vadeli kiralama olanakları sunarak onlara bölgenin keyfinin en konforlu ve en ekonomik olarak yaşatmak için çaba sarf etmekteyiz.

Kiralık Araçlarımız

Türkiye de 13 şubesi bulunan  Avec Rent A Car’ın bir şubesi de Antalya'da bulunmaktadır. Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetleri ofisi geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına mümkün olduğu en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktadır. Filomuzda ekonomik sınıf araçlar, orta segent araçlar , lüks segment araçlar, suv tipi araçlar bulunmakla birlikte müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda Audi A3 Cadrio, Audi A6 , Volkswagen Passat, Seat Arona gibi özel sınıf araçları da müşterilerimizin tercihine sunmaktayız. Tüm araçlar düzenli aralıklarla anti bakteriyel temizlik işlemine tabi tutulmakta ve araçlarımıza gümüş iyon temizlikleri yapılmaktadır. Müşterilerimiz ve araç kiralamayı düşünenler için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, dilerseniz de Antalya Araç Kiralama Hizmetleri ofislerimize bizzat gelip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Antalya Havalimanı araç kiralama olarak müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Araç Kiralamadaki Genel Koşullar

 • Kiralama süreleri az 1 gün olarak hesaplanıp, daha az süreli taleplerden de 1 gün işlemi ile fiyatlandırma yapılacaktır
 • Aracı geç teslim etme durumlarında 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için günlük ücretin 1/3 ü kadar, daha uzun süreli gecikmede ise 1 günlük kiralama ücreti ilave olarak tahsil edilecektir.
 • Aylık kiralamalarda gün sayısı 30 gün olarak hesaplanmaktadır
 • Araç km limitleri ise ekonomik ,orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir

Yakıt

Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken kredi kartınıza uygulanan blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araç kiracıya teslim edildikten sonra araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedeller aracı kiralayan kişiye aittir.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Bölgenin Sunduğu Avantajlar

Antalya ve çevresi gerek Antalya şehir merkezindeki canlılık ve gezilebilecek yerlerin çeşitliliği gerekse çevredeki tarihi ve turistik bölgelerin geniş bir alana yayılması sebebiyle araç ile ulaşım bölgeye gelecekler için bir gereklilik arz etmektedir. Uzun mesafelerde toplu taşıma kullanma şansı azalmakta ve ulaşımda çok kısıtlayıcı bir durum oluşturmaktadır. Antalya Havalimanı Araç Kiralama sayesinde bölgeye seyahat eden konuklarımız hem Antalya kent merkezinde konforlu şekilde diledikleri gibi gezebilir hem de belirli uzaklıklarda bulunan Side, Kemer Manavgat gibi ilçelerde diledikleri gibi seyahat edebilirler. Ayrıca araç kiralama ile bölgeye yakın iller olan Burdur ve Isparta bölgesinede rahatlıkla seyahat edebilirler.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız