GİRİŞ YAP

Avec Rent A Car`da Gümüş İyon Bakteri Temizliği Dönemi

Korona (Kovid-19) Virüs Bilgilendirme

 

Korona (Covid-19) virüs kapsamında, çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği bizim en önemli önceliğimizdir.

Korona (Covid-19) virüs salgınının küresel çapta toplum üzerinde yaratmış olduğu etkinin bilincinde olup, her gün bu durumun özel ve profesyonel iş yaşamlarımızın üzerindeki etkilerini hepimiz maalesef hissediyoruz ve yaşıyoruz. Mevcut durumun müşterilerimiz arasında da belirsizlik yarattığının farkındayız.

 

Müşterilerimizden, yaşadığı ülkedeki yetkili makamlarca yapılan bilgilendirmelerden haberdar olup, Korona (Covid-19) virüsten korunmak için gerekli tüm önlemleri almalarını rica ediyoruz.

 

Araç kiralamanın, toplu taşıma araçlarına güvenli bir alternatif olacağını ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en hızlı ve kolay çözümü sağlayacağını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

 

Tüm ofislerimiz dezenfekte edilmiş olup, çalışma arkadaşlarımıza alınması gereken önlemler ile ilgili gereken bilgilendirmeler yapılmıştır. 

 

“Sizin tercihiniz bizim önceliğimiz” felsefesiyle hizmet sunan Avec Rent A Car, müşterilerinin bu beklentisini en üst düzeyde karşılamak için standart temizlik çalışmalarıyla yetinmeyip büyük bir yatırımla son teknolojinin kullanıldığı bir çözüm ortaya koyarak;

 

Şirket, havuzunda yer alan tüm araçlara “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” uygulayarak araçlarda oluşabilecek virüs, bakteri ve mantarları yok edip 6 ay’a kadar yeniden oluşmasını engelliyor. Sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetle sektörde bir ilki gerçekleştiren Avec Rent a Car, müşterilerinin sağlığını gözle görülemeyen tehlikelerden bile koruyor. NanoClear AG Plus T.C Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü 10/05/2018 tarihli ve 2018/37 nolu ruhsatlı ürünüdür.

 

Tüm ofislerimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Ofislerimiz size en iyi hizmeti sunmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

 

Şirketimize olan güveniniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

 

Avec Rent A Car

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız