GİRİŞ YAP

Avec Rent A Car`da Gümüş İyon Bakteri Temizliği Dönemi

Müşterilerin en öncelikli taleplerinden birisinin de aracın temizliği olduğu ve yoğun rekabetin yaşandığı araç kiralama sektöründe “Sizin tercihiniz bizim önceliğimiz” felsefesiyle hizmet sunan Avec Rent A Car, müşterilerinin bu beklentisini en üst düzeyde karşılamak için standart temizlik çalışmalarıyla yetinmeyip büyük bir yatırımla son teknolojinin kullanıldığı bir çözüm ortaya koydu. Şirket, havuzunda yer alan tüm araçlara “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” uygulayarak araçlarda oluşabilecek virüs, bakteri ve mantarları yok edip 6 ay’a kadar yeniden oluşmasını engelliyor. Sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetle sektörde bir ilki gerçekleştiren Avec Rent a Car, müşterilerinin sağlığını gözle görülemeyen tehlikelerden bile koruyor.

2016 yılından bu yana Avek Otomotiv bünyesinde hizmet vermeye başlayan ve şu sıralarda 14 şubede günlük araç kiralama ihtiyaçlarına çözümler sunan Avec Rent a Car, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için bir ilke imza atıyor.

Avec Rent A Car, İstanbul Tekstilkent (Avek Otomotiv), İstanbul Ümraniye (Avek Otomotiv), Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Ofis, Çanakkale (Avek Otomotiv), Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ve Bodrum Milas Havalimanı’nında yer alan ofislerinin yanı sıra şu sıralarda Trabzon Ofisini açarak sektördeki yatırımlarına yükselen bir ivmeyle devam ediyor.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız