GİRİŞ YAP

Avek Otomotiv Güvencesi Şimdi de Avec`te

Bir Paşalı Grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, 2005 yılından bu yana Doğuş Otomotiv Yetkili Bayisi olarak Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT, Skoda ve DOD markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Avek Otomotiv, faaliyete başladığı günden bugüne 100.000’i aşkın sıfır araç satışı gerçekleştirerek sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almıştır. İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 bayisi ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Avek Otomotiv servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, kiralık araç, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız