GİRİŞ YAP

Balıkesir Araç Kiralama - Avec Rent A Car

  • EDREMİT-BALIKESİR KOCA SEYİT HAVALİMANI

    Bostancı Mahallesi 10300 Edremit / BALIKESİR
  • +90 266 631 28 33

  • Ofisimiz 08:00 - 20:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Balıkesir araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizin araç kiralama taleplerini avantajlı teklifler ile karşılıyor uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sizlere sunuyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaç ve bütçelerine uygun araçları seçmelerine olanak sağlıyor ve araç kiralama konusunda en iyi şekilde müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Yerli ve yabancı turistlerimizin uğrak noktalarından biri sayılan Balıkesir ilimizde yer alan firmamız, siz değerli müşterilerine en kaliteli, güvenli ve konforlu hizmeti verirken aynı zamanda sizlerin cebinizde ki bütçenin üzerine çıkmadan sizlere harika bir seyahat fırsatı yaşatıyoruz.

Yapısı, sosyal dokusu, kent olgusu ve güzel tatil imkânı ile Balıkesir binlerce ziyaretçi almakta ve oldukça önem taşımaktadır. Hem Türk ziyaretçilere hem Yabancı ziyaretçilere araç kiralama fırsatı sağlayan Balıkesir araç kiralama firmamız müşterilerimizin alışmış olduğu rahatlığı ve konforu sürdürmektedir. Araç kiralamaya dair kurumumuzda aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkündür.

Yaşanan yoğunluklar dolayısı ile firmamız ile önceden irtibata geçmeniz ve rezervasyon yapmanız sizin için oldukça iyi olacaktır. Önceden yapmış olduğunuz rezervasyon sayesinde bekleme süreniz azalacak ve mağduriyet yaşamayacaksınız. Firmamıza telefon edip rezervasyon yapmanızın yanı sıra aynı zamanda mail adresimiz ve telefon bilgilerimiz de sizlere sunulmuştur.

Balıkesir araç kiralama firması olarak sizlere kaliteli hizmetler vermekteyiz. Araç kiralama firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız.  Kurum olarak en önemli prensiplerimiz kaliteli çalışmak, müşterilerimize uygun fiyatlar ve teklifler sunmak ve araç kiralayan kişilerimize konforlu seyahat sürdürmelerini titizlikle sağlamaktır.

Firma olarak her araç kiralama sonrasında araçlarımızın iç ve dış temizliğini yaptırmakta sizlere temiz ve sağlıklı hizmetler vermekteyiz. Müşterilerimizin kendi araçları ile seyahat etme konforunu yaşayıp deneyimlemesi firmamız için oldukça önem teşkil etmektedir.

Araçlarımızı kullanırken yaşayacağınız kalite ve rahatlık üzerinizde ki gereksiz yorgunlukları atmanız için büyük fırsat sağlayacaktır.

Balıkesir Araç Kiralama Şartları

Firmamız müşterilerimizin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla öncelikli olarak bir takım önlemler almaktadır. Bu önlemlerin dışında aynı zamanda araçlarımızın güvenle teslim alınmasını sağlamak için bazı şartlar dâhilinde araçlarımızı kiralamaktayız. Bu önlemler müşterilerimizin gereksiz masraflardan uzak tutmak için oldukça önemlidir. Firmamız açısından ise güvenle araçlarımızı teslim edebilmek için önemli koşullar arasında sayılmaktadır.

Firmamız araçlarını müşterilerimizin bütçe, kalite ve konfor seviyesine göre bölümlere ayırmıştır. Bu sınıflandırma hem araç kalitesini belirlemektedir, hem de müşterilerin bütçesine uygun aracı seçmelerinde yardımcı olmaktadır.

Firmamız araçlarını ekonomik, orta, üst ve Premium olarak sınıflandırmıştır. Firmamız araç kiralama zaman dilimini en az 24 saat olarak belirlemiştir.

Araç kiralayacak olan müşteriler öncelikle trafik kurallarına uygun davranışlarda bulunmalıdır. Trafik kuralları ve hız sınır limitlerine dikkat etmelidirler. Trafik kuralları ihlalleri sonucunda doğacak cezai işlemler ve yine hız sınır limitlerinden gelecek olan trafik cezaları araç kiralayan müşteri tarafından karşılanacaktır.

Eğer aracı birden fazla sürücü kullanacaksa bu durum firmamıza bildirilmelidir. Aracı kullanacak diğer sürücüler içinde ek ödeme yapılmalıdır. Yapılacak ek ödemeler dâhilinde diğer sürücülerimiz de yaşanılacak kaza gibi talihsiz olaylar karşılığında garanti altına alınmaktadır.

Balıkesir araç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimize hırsızlık gibi durumlar için de ayrıca güvence sağlamaktayız. Hırsızlık gibi olaylar sonucunda güvenlik kameraları yardımıyla durumun araştırılması ve aracı kiralayan müşterinin suçsuz olduğu durumlarda masrafları firmamız karşılayacaktır. Fakat park ihlali yapıp farklı yerlere park edildiği durumlarda, kapıların açık bırakılması durumlarında, anahtarların yabancı kişilere teslim edilmesi halinde firmamız zararı karşılayamayacaktır ve zararı aracı kiralayan müşteriler karşılayacaktır.

Şartlarımız:

  • Ekonomik araçlar için Balıkesir araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçları kiralamak için müşterilerimizin en az 21 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir ayrıca en az 1 yıllık sürücü belgelerinin bulunmaları gerekmektedir.
  • Orta araçlar için Balıkesir araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçları kiralamak için müşterilerimizin en az 25 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir ve ayrıca en az 2 yıllık sürücü belgelerinin bulunmaları gerekmektedir.
  • Üst araçlar için Balıkesir araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçları kiralamak için müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir ve ayrıca en az 5 yıllık sürücü belgelerinin bulunmaları gerekmektedir.
  • Premium araçlar için Balıkesir araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçları kiralamak için müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir ve ayrıca en az 5 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Yukarıda yer alan koşullar durumunda kalan müşterilerimiz için ise firmamız genç paket fırsatlarını sunmakta ve bu koşullara sahip olan genç müşteriler araç kiralayabilmektedir.

Balıkesir Araç Kiralama Ücretleri

Balıkesir araç kiralama ücretleri yukarıda belirtilmiş olan sınıflandırmalar içerisinde seçilecek olan araçların türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu durumların haricinde araç kiralama ücretimiz en az 24 saat 1 tam gün olarak belirlenmiştir. 24 saatten kısa süre araç kiralamak isteyen müşterilerimiz bir tam günlük ücreti ödemeleri sonucunda araç kiralayabilirler.

Firmamız olarak araçların gecikmeleri durumunda ayrıca ücret tahsil edilmektedir. Fakat bu gecikmelerde önceden bildirilip ek saat paketleri satın alınabilir. Ek saat ücretlerimiz ise 1 ve 3 saatleri arasında 24 saat zaman diliminin yüzde 30’u olacak şekilde belirlenmiştir.

Aracı kiralayan müşteriler araç içerisinde yer alan her şeyi eksiksiz teslim etmeliler aksi durumda firmamız masrafı karşılamayacaktır.

Balıkesir Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

BALIKESİR KOCA SEYİT HAVALİMANI Bostancı Mahallesi 10300 Edremit / BALIKESİR

+90 266 631 28 33

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız