GİRİŞ YAP

Edremit - Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

 • EDREMİT-BALIKESİR KOCA SEYİT HAVALİMANI

  Bostancı Mahallesi 10300 Edremit / BALIKESİR
 • +90 266 631 28 33

 • Ofisimiz 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Balıkesir Havalimanı araç kiralama hizmetleri Avec Rent A Car olarak hizmet verdiğimiz , bir penceresini Marmara’ya, bir penceresini ise Ege Denizi’ne açmış olan Balıkesir şüphesiz görülmesi gerekilen illerimizden biridir. Bununla birlikte hem gezilecek yerleri çok, hem de yüz ölçümü olarak fazlasıyla geniştir. İşte tam olarak bu sebep ile Balıkesir Koca Seyit Havalimanına indiğinizde, sizleri Avec Rent A Car ofisi bekliyor olacaktır. Araç kiralama ile dilediğinizce gezebileceğiniz, işlerinizi hızlı şekilde halledebileceğiniz ve şehrin tadını özgürce çıkarmanız mümkündür. Firmamız sizlere bu deneyimi en uygun şekilde yaşatmak için konforlu araçları ve güvenli bir yolculuğu araç kiralama hizmeti ile sunmaktadır. Avec Rent A Car olarak bolca gezeceğiniz bu tatilde sizlerin yol arkadaşı olmaktan keyif duyacağız.

Balıkesir Havalimanı İçin Araç Kiralamanın Avantajları

Balıkesir, yüzölçümü olarak Türkiye’nin en büyük 12. şehridir. Bununla beraber bir yanda canlılığı ve farklı renkleri ile Marmara Denizi’ne, diğer bir yanda ise zeytin kokusu ve sıcakkanlı insanı ile Ege Denizi’ne bakmaktadır. Ayvalık, Erdek, Edremit gibi pek çok gezilmesi gerekilen ilçesi vardır. Kısa dönem için geldiğiniz bu güzel şehrimizde toplu taşıma araçları ile her yeri gezmek ne yazık ki mümkün değildir.  Kendinize ayırdığınız bu değerli dönemde ise araç kiralayarak yolda geçirdiğiniz zamanı hem kısaltacak hem de konforlu hale getireceksiniz. Bununla beraber kiraladığınız araç ile yol rotasını özgürce oluşturabilirsiniz.

İmkânlarımız ve Koşullarımız

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Rent A Car olarak her müşterimize yüksek standartta hizmet vermek amacımızdır. Bu standartlarımız dahilinde can sağlığını tehlikeye atmayan, hijyenik, bakımı tam, sürüşü sorunsuz bir araç kiralama deneyimi ortaya koyuyoruz. Söz konusu standartlarımızın gerçekleşmesi için bazı koşullarımız bulunmaktadır.

SUV, lüks , orta ve ekonomik araçlar kategorilerine ayırdığımız firma araçlarımız pek çok farklı marka ile sizlere en uygun hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Firmamızın sunduğu bebek veya çocuk koltuğu, mobil wifi, navigasyon gibi hizmetler ile yolculuğunuzu özelleştirebilirsiniz.

Kiralık Araçlarımız

 Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde de Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırken hangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür. Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken ödenmiş olan peşin veya kredi kartınızdan gerçekleştirmiş blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz.

Adnan Menderes  havalimanı araç kiralama olarak çağın tüm gereksinimlerini takip ederek ve müşteri odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışacağız. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Avec Rent A Car olarak misyonumuz araç kiralama deneyiminde sizlere bahsettiğimiz imkânlar ve firmamızın sizler için olan hizmet standartlarını korumasını sağlayan koşullarımız ile en iyi yolculuk deneyimini sizlere sunmaktır. Bu nedenle çıkacağınız bir Balıkesir yolculuğundan sonra da sizi bırakmaya niyetimiz yok, Türkiye’nin pek çok şehrindeki şubelerimiz ile bu yola hep beraber çıkalım

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız