GİRİŞ YAP

Çanakkale Araç Kiralama - Avec Rent A Car

 • ÇANAKKALE OFİS

  Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE
 • +90 286 440 25 25

 • Ofis Çalışma saatlerimiz ;  

 • Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 18.00

 • Pazar: 11.00 – 17.00

Çanakkale araç kiralama firmamız olarak siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli ve güvenli araç kiralama teklifleri sunuyoruz. Araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç ve konforları dâhilinde uygun bütçe ve fiyatlarımız ile karşınızdayız. Müşterilerimiz kendileri için en uygun araçları seçerken kalite ve güvencenin farkına varacaklardır.

Tarihi, kültürel ve sosyal dokusu ile oldukça önemli bir merkez haline gelen Çanakkale ilimiz de hem yaz hem kış aylarında milyonlarca turist misafir olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerimiz için araç kiralama fırsatı sunan firmamız, müşterilerimizin alıştığı rahatlığı ve kaliteyi kusursuzca sunacaktır. Araç kiralayan müşterilerimiz gereksiz yorgunluklardan arınıp harika bir tatil geçirmiş olacaklar.

Çanakkale araç kiralama hizmeti veren kaliteli ve güvenli bir firma olarak alanımızda en fazla tercih edilen kurum olma özelliğini taşımaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde araçları kişilere özel uygun bütçelerle kiralamaktadır.

Firmamız her araç kiralama sonunda araçlarının bakım ve temizliğini iç ve dış temizlik olarak yaptırır ve kiralayacak olan yeni müşterilerimize sağlıklı bir biçimde sunar. Araçlarımızda seyahat etmek müşterimiz için adeta konfor sağlayacak ve kendi araçlarını kullanır gibi hissedeceklerdir.

Çanakkale Araç Kiralama

Firmamız araç kiralayan müşterilerimizin can ve mal güvenliği açısından bir takım tedbirler almaktadır. Bu tedbirler tamamen müşterilerimizin haklarını korumak amaçlı oluşturulmuştur. Alınan önlemler sonucunda müşterilerimizin sağlığı ve maddi masrafları göz ününde tutulmuştur.

Firmamız araçlarını bütçe, kalite, konforlarına göre farklı bölümlere ayırmıştır.  Yapılan bu sınıflandırmalar sonucunda müşterilerimizin bütçe ve kalitesine uygun araçlar seçerek daha iyi seyahat etmeleri amaçlanmıştır. Yapılan bu sınıflandırılmada araçlarımız orta, ekonomik, üst ve Premium olarak ayrılmıştır. Aynı zamanda bu sınıflandırmada araç kalitesi önem teşkil etmektedir.

Firmamız olarak araç kiralama saati en az 24 saat dilimi olup bu zaman diliminin farklı bir üst sınırı ise bulunmamaktadır. Aynı zaman güvence ve kalite açısından firmamız olarak düşük kredi notuna sahip olan kişilere araç kiralama hizmeti verememekteyiz. Bu karar firmamızın kendi haklarını koruma ve güvence altına almış olduğu bir karar özelliğini taşımaktadır.

Araç kiralayacak olan müşteriler trafik kurallarına önemle dikkat etmelidirler. Kural ihlali ve hız sınır limitini aşmamaları gerekmektedir. Kural ihlali yapmış olan veya hız sınır limitini aşan müşterilerimiz gelecek olan cezaları bizzat kendileri karşılayacaklardır.

Firmamız güvence ve garanti amaçlı meydana gelecek olan talihsiz kazalarda aracı kiralayan sürücünün kusurlu bulunmadığı ve kural ihlali yapmadığı gibi durumlarda trafik ücretleri ve kaza masraflarını kendisi karşılayacaktır.

Aracı birden fazla kişinin kullanımı gibi durumlarda bu konunun firmamıza bildirilmesi gerekmektedir. Bu durum aracı kiralayan müşterilerimizin can güvenliği ve kaza durumlarında sigorta sisteminden faydalanabilmesi açısından önemlidir. Aracı kullanacak kişiler ek ödeme yaptıktan sonra firmamız garanti kapsamına girmiş olacaklardır. Aksi takdirde firmamız meydana gelen kazanın masraflarından sorumlu tutulmayacaklardır.

Kiralık Araçlarımız

Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde de Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırken hangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür. Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken ödenmiş olan peşin veya kredi kartınızdan gerçekleştirmiş blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz.

Adnan Menderes  havalimanı araç kiralama olarak çağın tüm gereksinimlerini takip ederek ve müşteri odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışacağız. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Çanakkale Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

ÇANAKKALE OFİS Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE

+90 286 440 25 25

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız