GİRİŞ YAP

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

Covid- 19 pandemisinin etkisiyle, küresel çapta zor günler geçirdiğimiz bu hassas süreçte Avec Rent a Car olarak kamu yararı noktasında üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirdiğimizi sizlere bildirmek isteriz.

Aldığımız tedbirler kapsamında öncelikli olarak hizmetinize sunulan tüm araç filomuzun Kleentech firması tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri ile gerçekleştirmiş oldukları ‘’ Nano Gümüş İyon Bakteri Temizliği’’ uygulanarak bakteri ve virüslere karşı dezenfekte edildiğini, bu noktada sağlığınızın bizim için her şeyden önemli olduğunu bilmenizi isteriz.

Toplu taşıma kullanım riskinin vurgulandığı bu günlerde araç kiralama taleplerinize kesintisiz karşılık verebilmek ayrıca çalışma arkadaşlarımızın sağlığını riske atmayacak şekilde süreci yürütebilmek adına hızlı bir şekilde uzaktan çalışma sistemine geçiş sağlanmıştır. Bu sisteme geçiş için gereken entegrasyon sürecinde tüm çalışma alanlarımız ve ofislerimiz Nano Gümüş İyon teknolojisi uygulanarak dezenfekte edilmiştir. Bu süreçte sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz, bizlere 444 0 556 nolu hattımızdan her türlü satış ve operasyonel destek noktasında almak istediğiniz bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Bu süreçte sizleri mağdur etmemek adına daha önceki bir tarihte yapmış olduğunuz rezervasyonu, arzu ettiğiniz takdirde iptal edip herhangi bir ücret kesintisi yansıtmaksızın ödemiş olduğunuz bedel tarafınıza iade edilmektedir. Şehir içinde farklı ofislere yapacağınız araç teslimatlarında drop bedeli talep edilmemektedir. Ayrıca yapacağınız kiralamalarda Nisan sonuna kadar kilometre sınırı bulunmadığını iletmek isteriz.

Toplum sağlığını korumanın birey sağlını korumaktan geçtiğinin en büyük kanıtı olan bu sıkıntılı günleri, yetkili makamların uyarılarını dikkate alarak hep beraber atlatacağımıza dair olan inancımızın tam olduğunu belirtir daha sağlıklı günlerde görüşmeyi dileriz.

 

 

 

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız