GİRİŞ YAP

Dalaman Araç Kiralama - Avec Rent A Car

 • DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

  EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA
 • +90 549 348 28 32

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Dalaman araç kiralama olarak, Dalaman’a ziyarete gelen kişilerin, kendi yaşadıkları şehirlerde alıştıkları düzenden kopmamaları ve zaten Dalaman’da yaşayan kişilerin daha konforlu bir şekilde seyahat sağlamaları için kurulmuş firmamızda kaliteli, konforlu ve lüks araçlar ile hizmet vermekteyiz. Firmamız herkesin bütçesine göre araç kiralama yapması ve araç seçebilmesi için araçlarını 4 gruba ayırmakta ve her çeşit aracı bulundurmaktadır. Özellikle seyahate gelen kişiler, kendi araçlarına en çok benzeyen aracı seçme lüksünü ellerinde bulundurmaktadır.

Dalaman araç kiralama olarak müşterilerimiz ister önceden rezervasyon oluşturup ön ödeme yaparak, isterlerse de, kurumumuza gelip direkt olarak sözleşmeyi imzalayarak araçlarını kiralayabilmektedirler. Araçlarımız her kiralama işleminin tamamlanmasının ardından içli dışlı temizlenmekte ve bu sayede kişilere daha güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunmaktadır.

Merkezi konumda olan kurumumuz, sürekli yoğun olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle müşterilerin mağdur olmamak adına, daha önceden rezervasyon yaptırmaları, istedikleri aracı istedikleri şekilde belirtip kiralamaları gerekmektedir. Müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamakta ve müşterilerinin en lüks araçları en uygun fiyata kiralamalarını sağlamaktadır.

Dalaman Araç Kiralama Şartları

Dalaman araç kiralama olarak firmamız kişilerin can ve mal sağlığını korumak, olası kazalarda kişilerin güvence altında tutulmasını ve araç güvenliğini sağlamak amacıyla bazı şartlar belirlemiştir. Bu şartlar ile kişiler daha güvenli hizmet alma şansına sahiptir.

 • Firmamızdan araç kiralamak isteyen kişilerin, firmamıza sürücü belgeleri ve kimlikleri ile (pasaport, evlilik cüzdanı, geçici kimlik belgesi veya kimlik kartı) başvurmaları gerekmektedir. Eğer internetten veya telefondan bir rezervasyon işlemi tanımlatılacaksa, bu belgelerin resmi olarak kurumumuza iletilmesi gerekmektedir.
 • Kiracı aracı aldığı gibi bırakmalıdır. Araç içerisinden kaybolan eşyalar, kiracıdan temin edilecektir.
 • Kurumumuz araçlarını premium, üst, orta ve ekonomik olarak 4 sınıfa ayırmış, bu sayede kişilerin kendilerine uygun aracı seçmelerini sağlamıştır. Ekonomik sınıfa ait bir aracı kiralamak isteyen kişilerin, en az 21 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmaları gerekir. Orta sınıfa ait bir aracı kiralamak isteyen kişilerin en az 25 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaları şartı aranır. Üst sınıfa ait bir aracı kiralamak isteyen kişiler en az 28 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 5 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmalılardır. Premium bir aracı kiralayacak olan kişi, en az 28 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 5 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Kişilerin yaş ve ehliyet süreleri istedikleri aracı kiralamak için uygun değilse, genç sürücü paketini belirtilen şartlar ve bedel karşılığında satın alması mümkündür. Fakat mutlaka SCDW sigorta kapsamı alması gerekir. Bunun dışında yaşı ve ehliyeti uygun olmayan kişilere araç temin edilmeyecektir.
 • Kişiler araç içerisinde oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulurlar. Ayrıca arabayı yanlış kullanmaya bağlı olarak çıkan arızalar da onların sorumluluğundadır. Bunun dışında meydana gelebilecek bir kaza durumunda, kişi trafik kurallarına uymuş, alkol almamış, hız sınırı aşmamış veya herhangi bir usulsüzlükte bulunmamışsa, meydana gelen kazadan aldığı güvence bedeli dahilinde sorumlu tutulmayacaktır. Sözleşme yapılırken, kişi sigorta gibi güvence bedelleri satın alarak, sorun durumunda maddi kayıptan kurtulabilmektedir. Fakat kazanın olduğu durumda, kaza esnasında alkollü olmadığına dair bir belgeyi mutlaka kurumumuza getirmelidir. Gecikmiş belgeler kabul edilmediği gibi, kişileri de mağdur etmektedir.
 • Aracı yalnızca kiralayan kişi kullanabilir. Eğer birden çok kişi aracı kullanacaksa, bununla ilgili ek bir ödeme yapılmalı ve kurumumuza belirtilmelidir. Aksi takdirde sürücü yüzde yüz hatasız da olsa, kaza gibi durumlarda tüm maliyeti ödemek zorunda kalacaktır.
 • Kişi araç içerisinde ek olarak talep ettiği bebek koltuğu, navigasyon cihazı gibi malzemeleri sözleşme esnasında bildirmeli ve bunlar için ek ücret ödemelidir.
 • Kurumumuzda en az araç kiralama saati 24 saat olarak belirlenmiştir. Kişiler dilerse aracı 6 saat kullanıp geri getirebilir, fakat tam gün ücreti temin edilecektir. Bunun dışında aracın geciktirilmemesi gerekmektedir. Kurumumuz 1 saat ek süre vermekte, 1 saati aşan durumlarda alıcıdan tam gün ücreti kesmektedir. Fakat ek süre paketli alınırsa, kişi tam gün ücreti ödemek zorunda kalmayacaktır. Ek paket koşulumuz 1 ile 3 saat geçerlidir ve bu gecikmede tam gün ücretinin yüzde 30’u kesilmektedir. 3 saati aşan durumlarda ise, kişi tam gün ücreti ödemek durumundadır.

Dalaman Araç Kiralama Avantajları

Dalaman araç kiralama olarak firmamız, müşterilerinin en uygun fiyatlarla kaliteli seyahat etmeleri için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bazı fırsatlarımız internet sitemize özelken, bazı fırsatlarımız tüm müşterilerimize hitap eder. Öncelikle kolay kiralama ve rezervasyon yapılabilmesi için www.avecrentacar.com sitesi ziyaret edilebilir ve bilinmesi gereken her şey öğrenilerek araç kiralanabilir.

Firmamızın sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi, müşterileri için açtığı Avec Money uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kişiler kiraladıkları araç başına money kazanmaktadır. 1 money, 1 TL olarak belirlenmiştir. Kişi bu moneyleri isterse bir sonraki kiralamada indirim olarak, isterse de biriktirip ücretsiz kiralama olarak kullanabilme hakkına sahiptir. Yalnızca internet sitemize özel bir indirimdir. Ayrıca internet sitemizden yapılan ödemeler, teslimde yapılan ödemelere oranla yüzde 25 indirim sağlamaktadır.

Dalaman araç kiralama olarak firmamız, kendini her geçen gün geliştirmekte, araç havuzuna her geçen gün yeni araçlar ekleyerek kişilerin istediği araca kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamız diğer firmalar arasında en avantajlı teklifleri sunar. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan firmamızın hattı sürekli açıktır ve kişiler sormak istedikleri soruları firmamızı arayarak sorabilir. En iyi araç kiralama hizmetini veren firmamız, kişilere sunulabilecek en konforlu ve en güvenli kiralama hizmetini sunmaktadır.

Dalaman Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA

+90 549 348 28 32

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız