GİRİŞ YAP

Muğla Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

 • DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

  EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA
 • +90 549 348 28 32

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır

 Dalaman; Her mevsimde farklı deneyimler yaşayabileceğiniz, gezdikçe gezmek isteyeceğiniz, Türkiye’nin gözde tatil yerlerinden biridir. Muğla’da bulunmasının yanı sıra pek çok güzel şehir ve tatil beldesine kardeş şekilde konumlanmıştır. Doğasıyla bütünleşmiş yapısı ile sadece yaz turizminde değil, kış mevsimlerinde de insanlar için uygun bir kaçamak noktasıdır. Plajları, yürüyüş yolları, merkezi ile her yerinde hayat olan Dalaman Havalimanına indiğinizde ise sizleri Avec Rent A Car olarak bekliyor olacağız. Araç kiralama ile kendi rotanızı oluşturup özgürce gezebilmeniz için güvenilir, konforlu ve bütçenize uygun imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama İmkanlarımız

Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetleri Avec Rent A Car bünyesinde pek çok model ve markada, her bütçeye ve seçime özel araç bulunmaktadır. Bütün araçlarımız hijyenik, sürüşü sorunsuz, bakımları tam bir şekilde sizlerle yolculuğa çıkmak için hazır bekliyor olacaktır. İnternet sitemizden de inceleyebileceğiniz üzere, araç filomuz dört farklı kategoriye ayrılmış olup sundukları imkânlar ve kullanım şartları farklı olarak belirlenmiştir. Ekonomik, orta , lüks ve premium araç kategorileri arasından araçlarımızı inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Kiralık Araçlarımız

 Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avec Rent A Car ile Araç Kiralamanın Avantajları

Bahsettiğimiz üzere Dalaman, her mevsimde doğanın farklı renklerini ve dokularını görebileceğiniz bir yer. Bununla beraber tarihi kentlere yakınlığı, farklı tatil beldelerinin hemen yanında oluşu ile yollara düştüğümüzde, kendimizi bulacağımız şekilde konumlanmış. Hem merkezde, hem doğada ilerlemek için ise toplu taşıma kullanmak ise zamanınızın çoğunun yolda geçmesine sebep olabilir. Dilediğiniz kategoride seçeceğiniz araçlarımız ve imkânlarımızla yolculuğunuzu daha keyifli ve verimli hale getirebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri olarak, siz değerli yol arkadaşlarımızın konforu, güveni ve hizmet memnuniyetine değer veriyoruz. Bu nedenle internetten yapacağınız araç kiralama işlemlerinde Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri Avec Rentals'ın sizler için uygun kampanyaları var.

Avec Rent A Car internet sitemizden kendi adınıza açacağınız üyelik hesabı ile bizimle yolculuk yaptığınız süre boyunca Avec Money kazanıyorsunuz. Üstelik AvecMoney’lerinizi bir sonraki araç kiralama işleminizde indirim amacıyla kullanabilirsiniz. Money, 1 tl’ye karşılık geliyor.Aynı zamanda internet üzerinden yapacağınız bir araç kiralama işleminde, teslimde ödemeye göre bedeli %25 indirimli fiyatı ile ödüyorsunuz.

Hesabınızın güvenliği ve Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetlerinin sunduğu hizmet standartlarının korunması için hesap üzerinden işlem yapma şartlarımız şu şekildedir:

Money’leriniz yalnızca sizin hesabınıza tanımlanabilir. Başka bir sürücü hesabı üzerinden yapacağınız araç kiralama işleminde kullanılamaz.

Hesabınıza Money tanımlanırken, tamamlanmış olan kiralama sözleşmeleriniz de dâhil edilmektedir. Yine sözleşmelerin üzerinde geçen ad ile hesabın uyumlu olması zorunludur.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırken hangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür. Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken ödenmiş olan peşin veya kredi kartınızdan gerçekleştirmiş blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

 müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Rent A Car​ Olarak Yola Çıkmaya Sabırsızlanıyoruz

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için belirlediğimiz imkân ve şartlar doğrultusunda biz, yolculuğa hazırız. Dalaman’dan başlayan yolculuğumuzun memnuniyetiniz ile beraber başka şubelerimiz ve şehirlerimizde devam etmesini dileriz.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız