GİRİŞ YAP

İstanbul Araç Kiralama - Avec Rent A Car

 • İSTANBUL HAVALİMANI

  Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy İstanbul
 • + 90 212 244 2832  Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

 • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

  Sanayi Mh., 34906 Pendik İstanbul 
 • +90 216 398 2832  Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

 • İSTANBUL 4. LEVENT

  Konaklar Mahallesi Selvili Sokak No:7/A 34330 4. Levent Beşiktaş İSTANBUL
 • +90 212 280 28 32 Ofisimiz 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır

 • İSTANBUL TEKSTİLKENT

  Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Caddesi No:2 Atışalanı-Esenler / İstanbul 
 • 444 0 556 Ofisimiz 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

 • İSTANBUL ÜMRANİYE

  Saray mah. Ahmet Tevfik İleri cd. No 28/2-3 Ümraniye / İstanbul
 • +90 216 440 25 25 Ofisimiz Hafta içi 09:00 - 18:00 , Cumartesi 09:00 - 14:30 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günleri çalışmamaktadır.

İstanbul araç kiralama özellikle şehir dışından gelen ziyaretçilerin bir hayli işine yarayan bir hizmettir. Kişiler şehir dışından geldikleri zaman, alışık oldukları düzene geri dönmek ve o düzeni daimi etmek isterler. Yapacakları tatil veya herhangi bir iş görüşmesi olabilir. Fakat bu seyahat sırasında olabilecek en iyi yerde konaklamaları ve en iyi araçları kiralayarak konforlu bir seyahat geçirmeleri gerekir.

İstanbul Türkiye’nin kalabalık ve en sosyal şehridir. Sınıf farkının en çok hissedildiği yerlerden biri olan İstanbul’da, toplu taşıma kullanmak alışık olmayan kişiler için epey zordur. Bunun sebebi çok fazla toplu taşıma çeşidi olmasına rağmen, hiçbirinin hiçbir zaman boş olmaması ve her zaman karışıklık yaratmasıdır. Kliması olmayan otobüsler, olsa da çalıştırmayan şoförler ve aracın içerisinde bulan kalabalık, özellikle kalabalık bir şehirden gelmeyen ve yaşadığı şehirde yalnızca araba ile seyahat eden kişileri bir hayli rahatsız eder.

İstanbul araç kiralama olarak verdiğimiz hizmet, diğer rakiplerimiz arasında verilen en iyi hizmettir. Konforlu araçlarımız herhangi bir arıza vermeyen ve alındığında sıfır alınmış araçlardır. Kişinin arzına ve bütçesine göre araba tercihi yapılabildiği gibi, kiracıların haklarını da güvence altına almaktadır.

Firmamız İstanbul içerisinde hizmet veren gelişmiş bir firmadır. Kiralanan araçlarımız son derece modern dizayn edilmiştir. Her kiralama işleminden sonra temizliği yapılmakta ve kişileri memnun etmektedir.

İstanbul Araç Kiralama Şartları

İstanbul araç kiralama olarak verdiğimiz hizmetin sağlıksız olmaması ve sorun oluşmaması için belirlediğimiz bazı şartlar bulunmaktadır.

Şubemizde kişinin arzına göre çeşitli araçlar bulunmaktadır. Kişi arzına ve bütçesine göre araç seçimi yapabilir. Firmamız herkesin araç kiralayabilmesi için oluşturduğu dört tür grup ile hizmet vermektedir. Bu gruplar ekonomik, orta, premium ve üst olarak belirlenmiştir.

Araç kiralamak için belirlediğimiz şartlarımız şu şekilde sıralanabilir:

- Kiracının ekonomik segment araçlarda 21 yaşını doldurmuş ve en az yıllık ehliyet sahibi olması, orta segment araçlarda 25 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olması, üst segment araçlarda ise 28 yaşını doldurmuş ve en az 5 yıllık, premium araçlarda 28 yaşını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olması gerekmektedir. 
-  Kiracının kendi adına düzenlenmiş kredi kartına sahip olması gerekmektedir.

Kişiler bunun dışında bir üst gruptaki aracı kiralamak isterlerse, genç sürücü paketinden yararlanarak firmamızın belirlediği bazı güvenceleri alabilir. Bu sayede istedikleri aracı kiralamaları mümkün olacaktır. Fakat bunun haricinde, yukarıdaki şartları barındırmayan hiç kimseye araç kiralama hizmeti verilmemektedir.

Bunun haricinde kişilerin araç kiralama işlemini sorunsuz atlatabilmeleri için, ehliyetleri, kimlikleri veya pasaportları ile şubeye başvurmaları veya internetten yaptıkları rezervasyonlarda bu belgeleri kurumumuza ulaştırmaları  gerekmektedir. Aksi takdirde araç kiralama işlemi gerçekleştirmeleri mümkün olmadığı gibi, acil işleri bulunuyorsa da kişisel sorunlar yaşayacakları bir gerçektir.  

Araç kiralama süresi en az 24 saat olarak belirlenmiştir. Daha altında herhangi bir süre yoktur. Fakat kişi 24 saat dolmadan aracı getirebilir. Yine de 24 saatlik bir ödeme yapacağını unutmamalı ve aracın süresi geçtiği halde getirmemesi durumunda ek ödeme yapmasının gerekliliği unutulmamalıdır.

İstanbul Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul araç kiralama fiyatlarımız, aracın grubuna göre değişiklik göstermektedir. Ekonomi gruplarımız daha uygun, orta gruplarımız biraz daha yüksek, üst gruplarımız orta üst ve premium gruplarımız en yüksek fiyatlara sahiptir. Fiyatlarımıza hasar sorumluluk ve hırsızlık güvencesi dahildir. Bunun haricinde tüm fiyatlarımıza yüzde 18 KDV de dahildir.

İstanbul araç kiralama olarak fiyatlarımıza akaryakıt, ferdi kaza güvencesi, ihtiyari mali mesuliyet güvencesi, tek yön ücreti, bebek koltuğu ücreti, navigasyon cihazı ücreti, ek sürücü ücreti, köprü ve otoyol geçiş cihaz-kart ücreti dahil değildir. Tüm bunlar ayrı olarak hesaplanmaktadır. Aracı birden fazla kişi kullanacaksa, bunun için de ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

Geciken araç ücretleri ayrı olarak temin edilir.

İstanbul Avec Rent A Car  Ofis Bilgileri

İSTANBUL HAVALİMANI

Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy İstanbul

+ 90 212 244 2832

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

Sabiha Gökçen Havalimanı Sanayi Mh., 34906 Pendik İstanbul

+90 216 398 2832

İSTANBUL 4. LEVENT

Konaklar Mahallesi Selvili Sokak No:7/A 34330 4. Levent Beşiktaş İSTANBUL

+90 212 280 28 32

İSTANBUL TEKSTİLKENT

TEKSTİLKENT - İSTANBUL OFİS Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Caddesi No:2 Atışalanı-Esenler / İstanbul

444 0 556

İSTANBUL ÜMRANİYE

ÜMRANİYE - İSTANBUL OFİS Saray mah. Ahmet Tevfik İleri cd. No 28/2-3 Ümraniye / İstanbul

+90 216 440 25 25

 

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız