GİRİŞ YAP

Muğla Araç Kiralama - Avec Rent A Car

 • BODRUM-MİLAS HAVALİMANI

  Ekinanbarı Mahallesi, Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48670 Milas / MUĞLA
 • +90 252 262 28 32

 • DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

  EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA
 • +90 549 348 28 32

 • Dalaman ve Bodrum Havalimanı ofislerimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Muğla araç kiralama olarak son derece avantajlı teklifler ile müşterilerimizi buluşturuyor, kişilerin kendilerine en uygun gördükleri aracı seçmelerini sağlarken, fiyat konusunda oldukça yardımcı oluyoruz. Sık sık ziyaretçi kabul eden şehirlerden bir tanesi olan Muğla ilimizde bulunan kurumumuz, müşterilerine en kaliteli ve en düzenli hizmeti verirken onlara çeşitli kolaylıklar sağlamakta ve kişilerin konforlu, rahat ve lüks bir seyahat geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Muğla yapısı itibari ile son derece sosyal bir şehirdir. Özellikle yaz aylarında milyonlarca ziyaretçi almakta ve Muğla plajları dolup taşmaktadır. Hem Türk ziyaretçilere, hem de turistlere araç kiralama hizmeti sunan firmamız, kişilerin alıştığı rahatlığı tatilde de sürdürmesini ve tatillerinin kötü geçmemesini sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde hizmet veren kurumumuzda, araç kiralamaya dair her şey rahatlıkla bulunabilir. Yaşanan yoğunluk dolayısıyla özellikle yaz aylarında, önceden rezervasyon yaptırılması, kişilerin mağduriyetinin önüne geçecektir. İletişim numaralarımız ve mail adresimiz mevcuttur.

Muğla araç kiralama hizmeti veren kaliteli bir firma olarak, en çok tercih edilenler arasında yer almaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece özen göstermekte ve en konforlu araçları kişinin bütçesine göre sunmaktadır. Kurumumuz her kiralama sonucunda, aracı içli dışlı temizleyerek daha sağlıklı bir kiralama işleminin gerçekleşmesine yardımcı olur. Lüks araçlarımızda seyahat etmek, kişileri son derece konforlu hissettirecektir. Tatil için gelinen Muğla’da, araçlarımız sayesinde gereksiz yorgunluklara gerek kalmayacak, kişiler kendi araçlarını kullanır gibi araçlarımızı kullanabilecek ve kaliteyi hissedecektir.

Muğla Araç Kiralama Şartları

Kurumumuz hem kişilerin can sağlığını korumak, hem de araçların güvenle teslim alınmasını sağlamak amacıyla, bazı şartlar dahilinde araçlarını kiralamaktadır. Bu hem kişilerin sağlığı için gerekli bir durumdur, hem de firmamızı ve müşterilerimizi gereksiz masraflardan uzak tutmaktadır.

Firmamız araçlarını premium, üst, orta ve ekonomik olarak sınıflandırmıştır. Bu sınıflandırma hem araç kalitesini belirlemektedir, hem de kişilerin bütçesine uygun aracı seçmelerine yardımcı olmaktadır. Firmamız kiralama saatini en az 24 saat olarak belirlemiştir.

Araç kiralayacak olan kişi trafik kurallarına ve hız sınırına mutlaka dikkat etmelidir. Firmamız kaza oluşması durumunda, bazı güvenceler sağlamaktadır.

Şartlarımız:

 • Ekonomik araçlar : Bu sınıf için kiraladığımız araçlarda, kişilerin en az 21 yaşını doldurmuş olması ve en az 1 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.
 • Orta araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak kişilerin en az 25 yaşını doldurmuş olması ve en az 2 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.
 • Üst araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak olan kişilerin en az 28 yaşını doldurmuş olması ve en az 5 yıllık sürücü belgesinin bulunması gerekmektedir.
 • Premium araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için, araçları kiralayacak kişilerin en az 28 yaşını doldurmuş olması ve en az 5 yıllık sürücü belgesinin bulunması gerekmektedir.

Tüm bunlar haricinde, eğer kişi yaş ve ehliyet süresine takılmışsa, genç sürücü paketinden yararlanarak araçları kiralayabilir fakat kişinin bu durumda, SCDW sigortasını alması zorunlu hale gelecektir.

Muğla Araç Kiralama Fiyatları

Muğla araç kiralama fiyatları, yukarıda belirtilmiş olan 4 sınıf grubundan hangi aracın seçileceğine göre değişiklik göstermektedir. Bunun haricinde kiralama saati en az 24 saat olarak belirlenmiş, daha kısa kiralama yapmak isteyen kişilerin de en az 1 tam gün ücreti ödeme zorunluluğu bulundurulmuştur.

Kurumumuz araçların gecikme ücretleri için ayrıca ücret tahsil etmektedir. Ek saat paketlerimiz mevcuttur ve kişi bu paketlerden birini alacağını telefon ile bildirip gerekli ödemeyi sağlamadığı takdirde, 1 saatten uzun geciken araçlar için tam gün ücreti tahsil edilecektir. Ek saat ücretlerimiz 1-3 saat için tam gün ücretinin yüzde 30’u, 3 saati geçen durumlarda ise ücretin tamamını ödemek zorundadır.

Kiracı kiralama işlemi sırasında, ekstra güvence paketleri alarak araca zarar gelmesi durumunda ödemesini kısıtlatabilir. Bunun için oluşturulmuş, bir nevi sigorta paketleri anlamına gelen çeşitli güvence paketlerimiz bulunmaktadır. Fakat bu güvence bedellerinden yararlanabilmek için belirtilmiş şartlar da mutlaka dikkate alınmalıdır. Örneğin araçla kaza yapılması durumunda, kişinin hemen alkol testi yaptırması gerekir.  

Kiracı aracı içerisinde bulunan her şeyi ile birlikte getirmelidir. Eksik olması durumunda, ücret kiracıdan kesilir. Hizmetlerimize navigasyon cihazı, bebek koltuğu gibi ilave hizmetler dahil değildir. Bunların sözleşme sırasında belirtilmesi ve ek ücret karşılığında temin edilmesi gerekir. Ayrıca aracı birden çok kişi kullanacaksa, bunların da mutlaka belirtilmesi ve onlar için de ek ücret ödenmesi gerekir. Aksi takdirde oluşan sorunların hiçbirinden, firmamız sorumlu tutulmayacak, tüm zarar müşteriye aktarılacaktır.

Muğla Avec Rent A Car ​Ofis Bilgileri

 

 • DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

  EGE MAHALLESİ KAHRAMAN SOKAK 2/D DALAMAN/MUĞLA MUĞLA
 • +90 549 348 28 32

 • BODRUM-MİLAS HAVALİMANI

  Ekinanbarı Mahallesi, Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48670 Milas / MUĞLA
 • +90 252 262 28 32

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız