GİRİŞ YAP

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

 • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

  Sanayi Mh., 34906 Pendik İstanbul
 • +90 216 398 2832

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak, İstanbul’da daha çok yurtdışı uçuşlarını gerçekleştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği Sabiha Gökçen Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti vererek müşterilerimizin konforlu ve rahat ulaşımlar yapmasını sağlamakta ve onların alıştıkları düzenden kopmamalarına yardımcı olmaktayız. Kurumumuz Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde yer almaktadır ve her gün milyonlarca yolcunun ağırlandığı havalimanında yoğun bir hizmet vermektedir.

İstanbul kalabalık yapısı ve her yıl ağırladığı milyonlarca ziyaretçisi nedeniyle kalabalık bir şehirdir. Bu nedenle gelen ziyaretçilerin otobüs kullanarak ulaşım sağlaması, onları rahatsız edecektir. Kalabalık ve çoğu zaman klimasız otobüsler, özellikle yaz aylarında daha gelir gelmez insanı bıktırabilir. Kişiler ister gezi için gelmiş olsunlar, isterlerse de iş için, seyahatlerinin sorunsuz geçmesi için mutlaka kiralık bir araca ihtiyaç duyarlar.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak firmamız, müşterilerini en avantajlı paketler ile buluşturarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızın müşterileri aldıkları hizmetten memnun kalmakta ve düzenli olarak firmamızı tercih etmektedir. Sunduğumuz online indirimler kişileri web sitemiz üzerinden kiralama yapmaya yöneltir.Havalimanında sıkışık kuyruklarda sıra beklemek yerine, internet sitemizden daha büyük avantajlarla kiralama işlemi gerçekleştirilebilir. 

Kişilerin araç kiralamak amacıyla müracaat ettikleri kurumumuza, mutlaka TC kimlik numaralı bir kimlik belgesi, sürücü belgesi ve eğer yabancı uyrukluysa mutlaka pasaportu ile birlikte gelmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda firmamız kiralama hizmeti vermemektedir.

Kiralık Araçlarımız

Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 14 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırken hangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür. Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken ödenmiş olan peşin veya kredi kartınızdan gerçekleştirmiş blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz.Araç kiralama olarak çağın tüm gereksinimlerini takip ederek ve müşteri odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeye devam etmeye çalışacağız. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız