GİRİŞ YAP

Trabzon Araç Kiralama - Avec Rent A Car

 • TRABZON OFİS - HAVALİMANI

  PELİTLİ MAH. PELİTLİ VATAN CD. N:6 ORTAHİSAR TRABZON TRABZON
 • +90 462 334 2832

 • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Trabzon araç kiralama son derece avantajlı tekliflerle müşterilerine hizmet sunan, müşterileri için en uygun kiralama koşullarıyla müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir firmadır ve her zaman müşterilerine en iyi hizmeti verir. Karadeniz’in eşsiz güzelliklerinin aynası olan Trabzon kentimizde siz değerli müşterilerimiz için çalışmaya devam ederek, ziyaretçilerimize en kaliteli araç kiralama hizmetini sunmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin en uygun koşullarda seyahat etmesini sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyor ve en uygun fiyata konforu, rahatlığı ve lüks yolculuğu sizlere sunuyor.

Trabzon kentimizin eşsiz doğa güzelliklerini hem Türk vatandaşlarımıza hem de yabancı konuklarımıza en iyi şekilde sunarak keyifli bir tatil geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Sevdiklerinizle birlikte hem mutlu seyahat etmek, hem de kendi araç konforunuzu aratmayan araçları kullanarak keyifli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Firmamız Trabzon’un merkezinde bulunan bir firmadır ve kiralama hizmetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu nedenle müşterilerin kiralama işlemini internetten gerçekleştirmeleri ya da bizi arayarak rezervasyon yaptırmaları, onların mağduriyetini engelleyecektir.

Trabzon Araç Kiralama Şartları

Kurumuzun kişilerin can güvenliği ve firmamızın bazı haklarını güvence altına almak amacıyla bazı şartlar belirleyerek daha sağlıklı hizmet sunmaktadır.

Araçlarımız her bütçeye uygun olup premium segment, üst segment, orta segment ve alt segment olarak ayrılarak her bütçeye uygun hareket etmektedir.

 • Trabzon araç kiralama ekonomik sınıf kiralamalarda müşterilerimizin en az 21 yaşlarını doldurmuş ve 1 yıllık ehliyet sürelerinin olması gerekmektedir.
 • Trabzon araç kiralama orta sınıf araç kiralamalarda ise müşterilerimizin en az 25 yaşlarını doldurmuş ve 2 yıllık ehliyet sürelerinin olması gerekmektedir.
 • Trabzon araç kiralama üst sınıf araç kiralamalarda ise müşterilerimizin en az 28 yaşlarını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyet sürelerinin olması gerekmektedir.
 • Trabzon araç kiralama premium araç kiralamalarda ise müşterilerimizin en az 28 yaşlarını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyet sürelerinin olması gerekmektedir.

Tüm bunlar dışında müşterilerimiz yaş ve ehliyet sürelerine takılmışsa genç sürücü paketlerinden yararlanarak hizmet alabilirler ancak bu durumlarda kişilerin SCDW sigortasını yaptırması zorunlu olacaktır.

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Trabzon araç kiralama olarak siz değerli müşterilerimize uygun birçok avantaj sunmaktayız. Örneğin her araç kiralamalarda online ödeme seçeneğini kullanarak yaparsanız Avec Money kazanarak daha uygun kiralamalar yaparsınız. Yapacağınız her yeni bir kiralamada ek indirimler elde edersiniz. Kazandığınız bu money puanları ise dilerseniz bir sonraki kiralamada indirim dilerseniz de biriktirerek ücretsiz araç kiralama şeklinde değerlendirebilirsiniz. Money işlemlerinde her 1 Money 1 TL karşılığına gelmektedir. Kampanyamızdan yararlanmak için gerekli olan bazı kuralları aşağıda bulabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • Biriktirdiğiniz moneylerin tanımlanabilmesi için Avec Rent a CAr web sitemize üye olmanız gerekmektedir.
 • Money kampanyasından yararlanmak için ödemeleri online bir şekilde sitemize yapmanız gerekir.
 • Sözleşme belgesi kimin üzerine yapıldıysa  money birikimi onun üzerine olacaktır.
 • Başkasının adına yapılmış kiralamalarda herhangi bir money indirimi yapılmayacaktır, herkesin kendine ait bir hesabının bulunması gerekmektedir.

Trabzon Araç Kiralama Fiyatları

Trabzon araç kiralama her bütçeye uygun fiyatlarla çalışarak yukarıda belirtilmiş olan sınıflara göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Fiyatlar en az 24 saat üzerinden belirlenmiştir. Daha kısa süreli kiralamalarda ise 24 saatlik fiyatlar üzerinden çalışılmaktadır.

Ek süre ücretlerinde 1-3 saatlik gecikmelerde aracın günlük kiralama bedelinin yüzde 30 değeri alınmaktadır, bunun harici sürelerde ise tam gün fiyatı ek olarak alınır.

Bunun yanında araç kiralama sırasında ek olarak yapılan koruma paketleri alınarak oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda sigorta görevi görerek siz değerli müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Bu sayede oluşacak olumsuz durumlarda müşterilerimizin yanında olup her türlü maddi yük tarafımız ile ödenip karşılanacaktır.

Bebek koltuğu ve araç navigasyon cihazları için ise sözleşmede ek ücret ödenerek alınabilen hizmetler olmaktadır. Aracı birden çok kişi kullanması durumunda yine aynı şekil bildirilerek ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

Avec Rent A Car Trabzon Ofis Bilgileri

PELİTLİ MAH. PELİTLİ VATAN CD. N:6 ORTAHİSAR TRABZON TRABZON

+90 462 334 2832

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız