loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

  • ANASAYFA
  • KAMPANYA
  • Avec`ten Türkiye Finans müşterilerine %35 İndirimli Araç Kiralama Fırsatı

Avec`ten Türkiye Finans müşterilerine %35 İndirimli Araç Kiralama Fırsatı

blog_img

İndirim Kodumu Nereden Alabilirim?

İndirim kodunuzu Türkiye Finans Mobil Şube ve İnternet Şubesi’nde bulunan “Kampanyalar” alanında bulabilirsiniz.

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

https://www.avecrentacar.com/ üzerinden kiralayacağınız aracı seçtikten sonra “%25 İndirimle Şimdi Kirala” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak “Ödeme Seçimi” ekranında bulunan “Promosyon Kodu” alanına indirim kodunuzu girin ve ek %10 indirim ile aracınızı kiralayın.

31 Aralık'a kadar Türkiye Finans Mobil veya İnternet Şubesi’ne giriş yapın, https://www.avecrentacar.com/ web sitesinden 8 ilde bulunan 17Avec ofisinden dilediğinizi seçerek aracınızı %35 indirimle kiralayın, hayata daha çok katılın!

Kampanya Koşulları

Kampanya 1 Şubat - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında Türkiye Finans Mobil veya İnternet Şubesine giriş yapan Türkiye Finans müşterileri “Kampanyalar” sayfasından alacakları İndirim kodu ile www.avecrentacar.com Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.'dan araç kiralamalarında %25 Avec indirimine ek %10 indirim kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya indirimi https://www.avecrentacar.com/ web sitesi üzerinden yapılacak günlük araç kiralamalarında geçerli olacaktır.

Kampanya kodu, https://www.avecrentacar.com/’da kiralanacak araç seçildikten sonra “Ödeme Seçimi” ekranında yer alan “Promosyon Kodu” alanına girilerek anında kullanılabilir.

Bu kampanya Avec’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kodları paraya çevrilemez.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz Avec’in web sitesinde yer alan “Araç Kiralama Koşulları” sayfasında belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya sürecince Avec’in genel kiralama koşulları geçerlidir. Avec, kampanyaya katılan müşterilerin ilgili şartları sağmaması durumunda araç kiralamama hakkına sahiptir. Araç kiralama sürecinde ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlarda Türkiye Finans Katılım Bankası'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Online kiralama sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da ek bilgi almak istediğinizde 444 0 556 numaralı Avec Rent A Car çağrı merkezini arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Avec’in özel günlerde yaşayacakları yoğunluk sebebiyle araç sağlayamaması durumlarında Türkiye Finans Katılım Bankası sorumlu değildir.

Avec ve Türkiye Finans Katılım Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Designed By Teknolojik bilişim