loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

Avec'ten THY Miles&Smiles ve Petrol Ofisi İş Birliği

blog_img

Kampanya Detayları ve Kullanım Koşulları

Avec'ten araç kiralayan Miles&Smiles üyeleri 1.500’e kadar Mil ve Petrol Ofisi'nden 20 TL değerinde Positive Puan kazanıyor! 
Mil kazanımı 1-3 gün kiralamalarınızda toplam 500 Mil, 4 gün ve üzeri kiralamalarınızda toplam 1.500 Mil ile sınırlıdır.
Araç kiralamanız sonrasında Miles&Smiles üyelik numaranız ve Petrol Ofisi Positive Kart numaranızı eşleştirerek, Petrol Ofisi’nden 150 TL'lik ilk yakıt alışverişinize 20 TL değerinde 2.000 Positive Puan kazanabilirsiniz!
Mil kampanyası tüm araç gruplarında geçerlidir.
Mil kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalı ve indirimli kiralamalardan mil kazanılmaz.
Kampanya, AVEC Rent A Car web sitesinde “teslimde öde veya şimdi öde” seçeneği ile yapılan rezervasyonlarda, AVEC Rent A Car rezervasyon merkezinden ve AVEC Rent A Car ofislerinden yapılan kiralamalarda geçerlidir.
Miles&Smiles üyeleri rezervasyon yaparken üyelik numaralarını belirtmelidir ve Mil kazanabilmek için üyelik kartlarını ibraz etmelidirler.
Kiralamadan kazanılan Miller kontrat kapanışından itibaren 30 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza işlenir.
Aynı ildeki bir şubeden ya da farklı şubelerden 1 hafta içerisinde, aynı aracın ya da farklı araçların kiralanması tek bir kiralama olarak değerlendirilir.
Kazanılan Millerin yüklemesi kiralama yapan veya kontratta adı geçen kişilerden sadece birinin Miles&Smiles hesabına yapılır.
AVEC Rent A Car genel araç kiralama koşulları geçerlidir.
Kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir ve araç stokları ile sınırlıdır.
AVEC Rent A Car kiralamanızdan kazandığınız milleriniz ile ilgili sorularınız için 444 0 556 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
AVEC Rent A Car kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Designed By Teknolojik bilişim