loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

Aylık 800 TL Araç Kiralama

blog_img

Araç kiralama fiyatları

 

*Kampanya sona erdi.

Son yılların en cazip fiyat kampanyasıyla araç kiralayanlar, düşük bütçelerle lüks ulaşım konforundan yararlanıyor. Avec Rent a Car, aylık 800 TL araç kiralama ile günlük 30 liranın çok altında bir ücretle otomobil kullanabilmenizi sağlıyor. Aylık araç kiralama fiyatları incelemesi yaptığınızda karşınıza fahiş fiyatlar çıkıyor, farkındayız. Avec Rent a Car, konforlu ulaşımdan herkesin yararlanmasına fırsat tanıyor, ulaşımda eşitlik sağlıyor. Şirketimizin araç filosunda yer alan orta ve üst segment araç modelleri yeni sahiplerini bekliyor.

Ulaşımda otobüs, taksi gibi zahmetli ve masraflı bir süreci geride bırakmak isteyen herkes en uygun araç kiralama fırsatlarını araştırıyor. Avec Rent a Car, modern yaşamı zorlaştıran ulaşım problemlerini aylık 800 TL araç kiralama kampanyasıyla tam bir konfora dönüştürüyor. Öğrenciden iş insanına kadar geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Avec Rent a Car, en ucuz aylık araç kiralama fiyatları ile bütçe dostu bir hizmet veriyor. Sizler de araç sıkıntısı yaşıyor ya da ekstra araca ihtiyaç duyuyorsanız hemen Avec Rent a Car’dan dakikalar içerisinde dilediğiniz aracı aylık periyotla kiralayabilirsiniz.

Aylık araç kiralayanlar çok avantajlı

Araç sahibi olmayanların katlandığı ulaşım masrafı bugünlerde epey yüksek seviyelerde ilerliyor, her geçen gün artıyor. Ulaşımda şahsi araç konforundan yararlanmak artık çok daha ucuz hale geldi. Avec Rent a Car’ın başlattığı aylık 800 TL araç kiralama hizmeti tüm ihtişamıyla sürüyor. Kişiler her gün otobüs bekleme, taksi bulma derdiyle uğramak zorunda kalmıyor, kalabalık ve hijyenden uzak araçlarda endişeyle yolculuk yapmıyor bunun yerine sadece 800 liralık bir bütçeyle dilediği segmente sahip aracı kiralayabiliyor. Aylık 800 TL araç kiralama hizmeti bir ay boyunca günlük ortalama 27 liraya tekabül ediyor. Kullanıcılar taksiden katbekat ucuz olan kiralık araçları tercih ediyor. Yeni dönemde en ucuz kiralık araç Avec Rent a Car’da sizleri bekliyor.

Kurumsal araç kiralamada cazip kampanyalar

Aylık 800 TL kiralık araç en çok kurumsal firmaları memnun ediyor. Firmalar çalışanlarına tahsis ettiği araçları Avec Rent a Car’dan tercih ediyor, maliyetleri düşürüyor. Kobi, işletme, şirket gibi tüm kurumsal yapılarda şirket filoları en ucuz kiralık araç hizmetimizle çözüme kavuşuyor. Firmaların çözüm ortağı olan Avec Rent a Car, aylık bazda kiralama için kurumsal yaşama avantajlı çözümler geliştiriyor. Şirketler bakım, onarım, sigorta, vergi gibi birçok dertten kurtuluyor, orta ve üst segment kiralık araçlara çok uygun ödemeler yapıyor. Kurumsal araç kiralamada bizi tercih eden şirketler pişman olmuyor, memnuniyetini belirtiyor. Kısa vadeli otomobil kiralama hizmetinde Avec Rent a Car yenilikçi bir rol üstleniyor ve ilk kez bu denli ucuz kiralık oto hizmeti veriyor. Üstelik marka, model, vites türü gibi birçok seçenek sunuyor.

Avec Rent a Car ile Aylık 800 TL Araç Kiralama

Avec Rent a Car, uzun yıllardır zengin araç filosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında ucuz kiralık araç hizmeti veriyor. Aylık 800 TL araç kiralama hizmet yelpazesinin en cezbedici kampanyası olarak ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Şahıslar, tüzel kişiler, yerli ve yabancı kullanıcılar sadece 800 lirayla konforlu, hijyenik, güvenilir, teknolojik araçlar kiralayabiliyor. Firmamız Avec Rent a Car, kurumsallığından ve profesyonelliğinden ödün vermiyor, tüm müşterilerini ucuz kiralık araç hizmetiyle tanıştırıyor. Hemen siz de kampanyalı hizmetimizden yararlanmak için online kiralama ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Avec Rent a Car, daima memnuniyetinizi sağlar, size lüks ulaşım kazandırır. Aylık 900 TL araç kiralama ve aylık 1500 TL araç kiralama kampanyalarımız için diğer güncel rent a car kamanyalarımıza göz atın.

 

Designed By Teknolojik bilişim