loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

  • ANASAYFA
  • KAMPANYA
  • Gümüş İyon Bakteri Temizliği Hizmeti Avec Rent A Car`da

Gümüş İyon Bakteri Temizliği Hizmeti Avec Rent A Car`da

blog_img

Müşterilerin en öncelikli taleplerinden birisinin de aracın temizliği olduğu ve yoğun rekabetin yaşandığı araç kiralama sektöründe “Sizin tercihiniz bizim önceliğimiz” felsefesiyle hizmet sunan Avec Rent A Car, müşterilerinin bu beklentisini en üst düzeyde karşılamak için standart temizlik çalışmalarıyla yetinmeyip büyük bir yatırımla son teknolojinin kullanıldığı bir çözüm ortaya koydu. Şirket, havuzunda yer alan tüm araçlara “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” uygulayarak araçlarda oluşabilecek virüs, bakteri ve mantarları yok edip 6 ay’a kadar yeniden oluşmasını engelliyor. Sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetle sektörde bir ilki gerçekleştiren Avec Rent a Car, müşterilerinin sağlığını gözle görülemeyen tehlikelerden bile koruyor.

2016 yılından bu yana Avek Otomotiv bünyesinde hizmet vermeye başlayan ve şu sıralarda 19 şubede günlük araç kiralama ihtiyaçlarına çözümler sunan Avec Rent a Car, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için bir ilke imza atıyor.

Avec Rent A Car, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Ofis - Havalimanı Karşısı, Edremit - Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Dalaman - Havalimanı Karşısı, Ankara Esenboğa Havalimanı,  Ankara Çankaya, Bodrum - Milas Havalimanı, Trabzon Havalimanı, İstanbul Sahiba Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, İstanbul 4. Levent, İstanbul Tekstilkent - Avek otomotiv, İstanbul Ümraniye - Avek Otomotiv, İstanbul Kadıköy, Yenibosna, Çanakkale - Avek Otomotiv, Çanakkale Havalimanı, Kayseri Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı Ofisleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Designed By Teknolojik bilişim