GİRİŞ YAP
Şimdi Kirala

ORTA SINIF ARAÇ KİRALAMA

Orta sınıf araç kiralama, tüm dünyada küçük arabaları tercih etmek istemeyen aileler ve  ekstra bagaj alanı tercih etmek isteyenler için mükemmel boyutta bir araçtır. Avrupa’nın en yaygın orta büyüklükteki otomobilleri, Ford Mondeo ve VW Passat’tır. Bu modeller yaklaşık 420 -500 litre bagaj alanı ile 5 yolcu kapasitesine sahiptir. Bagajları, yaklaşık üç ila dört orta boy çanta veya valizi rahatlıkla barındırır.

Orta Sınıf Araç Kiralama Hakkında

Türkiye’de ya da Avrupa'ya bir gezi yapmayı planlıyorsunuz ve büyük rüya tatilinin gerçekten hayat bulmasına yardımcı olabilecek uygun fiyatlı bir orta sınıf araç kiralamaya ihtiyacınız var. Türkiye’de araba kiralama pazarında sektörün en iyilerinden biri olan Avec Car Rentals’a girin. Avec Car Rentals,  tüm Türkiye’de eğlence veya iş seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için en büyük araç üreticileri ve orta ölçekli oto kiralama distribütörleri ile birlikte çalışır.

Orta sınıf araç kiralama hakkında daha fazla bilgi edinin, bu araba stilinin sizin için uygun olup olmadığını öğrenin ve ardından Avec Car Rentals’de mevcut olan orta sınıf sedan ve orta sınıf SUV'lardan en iyisini seçin.

Orta Sınıf Araç Kiralama Tarihi

Tam donanımlı orta sınıf sedan veya SUV araçlarımızdan birini seçtiğinizde kompakt bir araçtan bir sonraki büyüklüğü seçmiş olursunuz.

Yaygın olarak geniş aile arabaları, Avrupa ülkelerinde D segmenti olarak bilinen orta sınıf arabalar, 1956'da ABD'de piyasaya sürüldü.  1960'larda, orta büyüklükte sedanlar gibi tam boyutlu taşıtlar ölçekli olarak büyüdü ve aslında, 1960'ların orta sınıftaki ve büyüklükteki arabaları, 1950'lerin tam büyüklükteki arabalarına benzer oranlarda kaldılar. Takip eden on yıllarca artan benzin fiyatları daha küçük tasarımlara yol açtı ve bugün Amerikan orta büyüklükteki araçların tekerlek tabanları tipik olarak 280 cm. - 300 cm. arasındadır.  Ayrıca o dönemdeki orta büyüklükteki arabalar iç kapasitelerine göre 110 ila 119 fit küp arasında sınıflandırır. Avrupa ve dolayısıyla Türkiye’deki büyük aile arabalarının çoğu, benzer boyutlara sahip olacaktır. Fazladan ödeme yapmadan geniş bir arabanın tadını çıkaracağınız orta sınıf araba kiralama işlemi gerçekleştirmeniz siz bir aile iseniz ideal olacaktır.

Türkiye’de Orta Sınıf Araç Kiralama

Orta sınıf araba kiralama sonrası, orta sınıf bir araba kullanmak için Türkiye’nin dar sokakları göz önüne alındığında aslında oldukça iyi bir seçimdir. Bu sınıftaki araçlar, eşyalar için daha fazla depolamaya ihtiyaç duyan küçük gruplar veya küçük aileler için mükemmeldir ve arkada oturanlara biraz daha fazla ayak boşluğu tanır. Bu sınıftaki en iyi orta boy otomobiller de aile seyahatini daha kolay hale getiren en uygun güvenlik standartlarına sahiptir. Tek başına dayanıklı gövde yapısı, orta büyüklükteki SUV'ların veya sedanların birçok sürücüsü ve yolcusunun yurtdışındaki yabancı şehirler boyunca seyahatleri sırasında kendilerini güvende hissetmelerini sağlayabilir. Daha fazla yolcu barındırması ve bagaj boşluğu varken, örneğin Amerika’da orta sınıf araçlar kiralama konusunda pek de tercih edilmezler.

En İyi Orta Sınıf Kiralama Arabaları

Avec Car Rentals, mevcut en iyi orta büyüklükteki kiralık arabaların bir kısmıyla, geniş bir yelpazeden seçim yapmanızı sağlar. Kullanmayı sevdiğiniz ister orta boy sedan, ister orta boy SUV veya vagon olsun, Avec Car Rentals sizin için mükemmel araç kiralama hizmetine sahiptir. Birkaç örnek vermek gerekirse, dizel yakıt tercihiniz var ise  Audi A3 Sedan, Renault Megane, Volswagen Golf; Seat Leon ile rahatlığın, konforun tadını çıkarırken, Volswagen Jetta benzin ya da dizel seçimleri ile prestijin artılarını yaşarsınız. Önemli olan sizin nasıl bir araç ile daha rahat edebileceğinizdir. Ve Avec Car Rentals profesyonel çalışanlarının size sunacakları anekdotları dinlemek isteyebilirsiniz. Bu anlamda aklınıza takılan orta sınıf araç kiralama konusu ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, sizin istediğiniz bir araç yok ise sizi yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.   

Avec Car Rentals, orta büyüklükteki kiralık araç filosunda ayrıca popüler Volkswagen Passat Wagon da dahil olmak üzere çok sayıda vagon mevcut. Bu aile dostu güzel sürüş keyfi, otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor ve iyi bir gaz ölçümü sağlıyor. Ve son olarak, orta büyüklükteki bir SUV kullanmayı seviyorsanız ve kiralama yaparken isteğiniz bu arabadan daha fazlasıysa, mükemmel kullanım ve lüks karışımı için VW Touareg veya Audi Q7'yi inceleyin.

Türkiye’deki Popüler Orta Sınıf Araç Kiralama Modelleri

Türkiye’de ve aynı zamanda Avrupa’da en popüler orta sınıf araba kiralama modellerimizden bazıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.avecrentacar.com/ adresinr girin ve orta sınıf araç kiralama seçeneklerimize bir göz atın. Konforlu sedanlardan küçük SUV'lara ve vagonlara kadar birçok size hitap edecek seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bu araçlar konforlu turlar için gereken alanı ve esnekliği  ve keyfi sizlere sunar.

Avec Rent A Car'da Orta Sınıf Araç Kiralama

Mevcut en düşük fiyatlar ve en geniş seçim için, Avec Rent A Car ve benzeri olmayan kaliteli yerel tedarikçiler listemizden bir sonraki orta sınıf araba kiralama rezervasyonunuzu yaptırın. Yardıma ihtiyacınız olursa, doğrudan ofislerimizden bizimle iletişime geçin. Özenli personelimiz, rezervasyon sürecinde size rehberlik etmeye ve hayallerinizdeki orta sınıf aracı aramanıza yardımcı olmaya hazırdır.

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız