GİRİŞ YAP
Şimdi Kirala

SUV ARAÇ KİRALAMA

SUV araç kiralama olarak oldukça kaliteli taşıtlar sunarken, müşterilerimizin kendilerine uygun gördükleri araçları seçmelerini sağlıyor, bütçelerine uygun fiyatlar sunuyoruz. Spor amaçlı taşıt olarak da bilinen SUV araç ülkemizde jeep olarak da bilinir. Bu tarz araçları en kaliteli markalar ve uygun fiyatlarla sunan kurumumuz, müşterilerine profesyonel hizmet verirken onlara çeşitli avantajlar sunmakta ve kişilerin güvenli, rahat ve kaliteli bir yolculuk geçirmesini sağlamaktadır.

Spor amaçlı taşıt olan SUV, hafif arazilerde ve asfalt yollarda yol alabilen yüksek araçlardır. Avantajları oldukça fazla olan SUV araçlar, kurumumuz tarafından her ülkeden gelen müşterilere çeşitli markalar aracılığıyla sunulmaktadır. SUV araçlarına olan yoğun talepten dolayı, önceden rezervasyon yaptırılması sizlerin zor durumda kalmasını engelleyecektir. Mail adresimiz ve iletişim numaralarımız bulunmaktadır.

SUV araç kiralama hizmeti sunan profesyonel bir kurum olarak, en çok tercih edilen ve memnun kalınanlar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyete oldukça önem veren kurumumuz, en kaliteli ve rahat araçları hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca, SUV araç kiralamak isteyen kişiler, kendi araçlarına benzeyen aracı seçebilir ve böylece günlük yaşantısındaki rahatlığı yakalayabilir. SUV araçlarımız sayesinde huzursuz ve yorgun yolculuklara gerek kalmayacak, kişiler kendi araçlarındaki rahatlıkla araçlarımızı kullanabilecek ve lüksü yaşayabilecektir. SUV araç kiralama olarak, her kiralama işlemi sonrasında araçlarımızı titizlikle temizlemekte ve böylece müşterilerimize sağlıklı ve daha konforlu bir hizmet sunmaktayız.

SUV Araç Kiralama Şartları

SUV araç kiralama olarak kurumumuz müşterilerin can ve mal sağlığını korumak, araçların güvenle teslim edilmesini sağlamak ve yaşanabilecek kazalarda kişilerin ve araçların güvence altında tutulmasını sağlamak için bazı koşullar belirlenmiştir. Bu koşulların asıl amacı, müşterilerin öncelikle can sağlığını korumak ve firmamızın karşılaşabileceği gereksiz masraflardan korumaktır. Müşterilerin bu şartlara uyması onların daha güvenli ve kaliteli hizmet almasını sağlar.

● Kurumumuzda SUV araç kiralamak isteyen bireylerin, başvuru sürecinde yanlarında sürücü belgelerini ve kimliklerini getirmeleri gerekmektedir. Rezervasyon işlemini telefondan ya da online olarak gerçekleştirmek isteyenlerin ise bu belgeleri firmamıza resmi şekilde iletmesi şarttır.

● SUV aracı kiralayan kişilerin, araca ait tüm belgeleri, aksesuarları ya da yedek lastiği gibi ek malzemeleri aldığı gibi aracı kiraladığı noktaya veya kiraya veren ofisine geri vermesi gerekmektedir. Araç içerisinde herhangi bir eşyanın kaybolmasında durumunda, eşya müşteriden temin edilecektir. Kurumumuz kiralama saatini en az 24 saat olarak belirlemiştir. Süre uzatımı talep eden kiracıların, kiraya verene başvurması ve onay alması gerekir. 

● SUV araç kiralama olarak araçlar firmamız tarafından maddi zarar, yangın ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı güvencelenmiştir. Bazı durumlarda ise, aracın hasar görmesi durumunda zarar kiracının sorumluluğunda ve buna bağlı giderleri kendi temin etme durumundadır. Kaza sırasında uyuşturucu ve alkol etkisinde olma, aşırı hız sebebiyle meydana gelen kaza durumlarında ve kişinin trafik yasalarına uymayarak aracı kullanması durumunda tüm sorumluluk kişiye aittir.

● SUV araçlarının alkol ya da uyuşturucunun etkisi altında olan, başvuruda ek sürücü olarak belirlenmemiş üçüncü kişiler tarafından kullanılmaması gerekir. Ayrıca, SUV araçlarının yarış, sürat tayini ve hız denemeleri gibi motorlu sporlarda kullanılmaması şarttır.

● Eğer müşteri, araç içerisinde ek olarak bebek koltuğu ve navigasyon cihazı gibi ilave hizmet isterse, sözleşme sırasında belirtilmesi ve bunlar için ek ücret ödenmesi gerekir.

● Firmamız kiralama saati 24 saat olarak belirlenmiştir.

Belirtilen koşullar haricinde, yaş ve ehliyet süresinde sıkıntı yaşayan kişiler genç sürücü paketinden SCDW sigortasını alma koşuluyla yararlanabilir.

SUV Araç Kiralama Fiyatları

SUV araçlarının fiyatları; aracın modeli, markası ve genişliği gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun yanında önceden belirtildiği gibi; kiralama saati en az 24 saat olarak belirlenmiş, araçların gecikme durumunda ayrı ücret tahsil edilmektedir. Bu tür durumların yaşanmaması için kurumumuz tarafından sunulan ek saat paketlerimiz bulunmaktadır. Kişinin bu talebini firmamıza belirtmesi, mağduriyet yaşanmaması için son derece önemlidir.

SUV araç kiralama olarak sunduğumuz temel hizmet haricinde;  bebek koltuğu, çocuk koltuğu, ilave kilometre paketi, ek sürücü hizmeti, mobil wi-fi hizmeti ve navigasyon gibi ek hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimizin kiralama başına ya da günlük olarak ücret ödemeleri gerekir.

SUV araç kiralama olarak kurumumuz, müşterilerin kaliteli ve güvenilir seyahat etmelerinin yanında uygun fiyatlar için farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların yakalanması ve uygun fiyatları görmek için https://avecrentacar.com sitesini ziyaret ederek kolaylıkla kiralama ve rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kurumumuzun sunduğu Avec Money uygulaması ile kiraladığınız araç başına money kazanabilir, biriktirdiği money’leri ücretsiz kiralama olarak kullanabilir. Money fırsatının değerlendirilmesi için, en az 50 money biriktirilmesi gerekir. Bu avantaj sadece internet sitemize mahsustur. Bununla birlikte, internet sitemizden ödeme yaparak, teslimde yapılan ödemelere göre daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz.

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız