GİRİŞ YAP
Şimdi Kirala

SUV ARAÇ KİRALAMA

SUV araç kiralama olarak oldukça kaliteli taşıtlar sunarken, müşterilerimizin kendilerine uygun gördükleri araçları seçmelerini sağlıyor, bütçelerine uygun fiyatlar sunuyoruz. Spor amaçlı taşıt olarak da bilinen SUV araç ülkemizde jeep olarak da bilinir. Bu tarz araçları en kaliteli markalar ve uygun fiyatlarla sunan kurumumuz, müşterilerine profesyonel hizmet verirken onlara çeşitli avantajlar sunmakta ve kişilerin güvenli, rahat ve kaliteli bir yolculuk geçirmesini sağlamaktadır.

 

Spor amaçlı taşıt olan SUV, hafif arazilerde ve asfalt yollarda yol alabilen yüksek araçlardır. Avantajları oldukça fazla olan SUV araçlar, kurumumuz tarafından her ülkeden gelen müşterilere çeşitli markalar aracılığıyla sunulmaktadır. SUV araçlarına olan yoğun talepten dolayı, önceden rezervasyon yaptırılması sizlerin zor durumda kalmasını engelleyecektir. Mail adresimiz ve iletişim numaralarımız bulunmaktadır.

 

SUV araç kiralama hizmeti sunan profesyonel bir kurum olarak, en çok tercih edilen ve memnun kalınanlar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyete oldukça önem veren kurumumuz, en kaliteli ve rahat araçları hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca, SUV araç kiralamak isteyen kişiler, kendi araçlarına benzeyen aracı seçebilir ve böylece günlük yaşantısındaki rahatlığı yakalayabilir. SUV araçlarımız sayesinde huzursuz ve yorgun yolculuklara gerek kalmayacak, kişiler kendi araçlarındaki rahatlıkla araçlarımızı kullanabilecek ve lüksü yaşayabilecektir. SUV araç kiralama olarak, her kiralama işlemi sonrasında araçlarımızı titizlikle temizlemekte ve böylece müşterilerimize sağlıklı ve daha konforlu bir hizmet sunmaktayız.

SUV Otomobil Kiralama

SUV otomobil kiralama hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin kiralama süreci boyunca onların yanında olmaktayız. Meydana gelebilecek herhangi bir kaza ya da olumsuzluk durumlarında çeşitli güvenceler sunmaktadır. Eğer meydana gelen bir kazada suç karşı tarafta olursa firmamız kazayı karşılayacaktır. Ancak sürücümüz araçta değilken bir kaza meydana gelirse ya da sürücü farklı bir kişiyse maddiyat firmamız tarafından karşılanmayacaktır. Eğer uzun bir seyahate kalabalık bir grup olarak çıkacak ya da sürücüyü aranızda değiştireceksiniz bunu belirtmeniz gerekecektir. Aksi durumda firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

Kiraladığınız araçları eksiksiz arızasız ve sorunsuz olarak teslim etmeniz gerekmektedir. Sorunlu ve kusurlu teslim edilen araçlardan firmamız sorumlu olmayacaktır. Eğer gideceğiniz yola güvenmiyor başınıza herhangi bir sorun gelebileceğini düşünüyorsanız bu konuda minik paketler satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu paketler sayesinde araca gelebilecek herhangi bir maddi zarar bütçenizi daha az sarsacaktır. Eğer meydana gelen kazada sürücü alkollüyse ya da aşırı hızdan dolayı kaza meydana geldiyse sorumluluk tamamen araç kiralayan kişi de olacaktır.

 

Avec Rent a Car olarak, SUV otomobil kiralama hizmetimizde müşterilerimizin sadece araç ihtiyaçlarını karşılamıyor, beraberinde onların başına gelebilecek herhangi bir durumda en az etkilenmelerini sağlıyoruz. Bu da müşteri memnuniyetine maddiyattan daha fazla önem verdiğimizi ortaya koymaktadır. SUV otomobil kiralama işleminde günlük, haftalık ya da aylık seyahatlerinizi bu şekilde konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz.

SUV Araba Kiralama

SUV araba kiralama işlemi yapmak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Araç başvurusunda bulunmak için ehliyetinizi ve kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Kiralamış olduğunuz araçların içerisinde eğer ek malzemeler bulunuyorsa bunları da araç teslim ederken teslim etmeniz beklenecektir.

 

SUV araba kiralama hizmetimizde araç kiralamadan önce rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Ancak rezervasyon için de bu belgelerin tarafımıza online olarak gönderilmesi gerekmektedir. SUV araba kiralama hizmzetimide de kiralama saati en az 24 saattir. Ancak kiraladığınız sürenin size yeterli gelmediğini düşünüyorsanız en az 24 saat önce firmamıza bilgi vererek kiralama süresini uzatabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız bu duruma onay verdiğinde belirttiğiniz süre boyunca kiralama süresini uzatmış olacaksınız.

 

Seyahate ailecek çıkmış olabilirsiniz. Bebeğiniz için bizlerden bebek koltuğu talep edebilirsiniz. Bu ek hizmetlerin kiralama süresi boyunca ki ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Bebek koltuğunun dışında navigasyon ilave km uzunluğu wi – fi gibi aklınıza gelebilecek pek çok ek hizmeti de sizlere sunmaktayız. Görüldüğü gibi her konuda olduğu gibi bu konuda da geniş hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizler de SUV araçlarınızı bu ek paketlerle beraber uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz.

 

Bütün bu noktalara dikkat ederek kiralama süresinde mağdur olmanızı önleyebilirsiniz. Firmamızın müşteri memnuniyetine önem vermesiyle keyifli ve sorunsuz seyahatler düzenleyebilirsiniz. SUV araba kiralama hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

SUV Araç Kiralama Şartları

SUV araç kiralama olarak kurumumuz müşterilerin can ve mal sağlığını korumak, araçların güvenle teslim edilmesini sağlamak ve yaşanabilecek kazalarda kişilerin ve araçların güvence altında tutulmasını sağlamak için bazı koşullar belirlenmiştir. Bu koşulların asıl amacı, müşterilerin öncelikle can sağlığını korumak ve firmamızın karşılaşabileceği gereksiz masraflardan korumaktır. Müşterilerin bu şartlara uyması onların daha güvenli ve kaliteli hizmet almasını sağlar.

● Kurumumuzda SUV araç kiralamak isteyen bireylerin, başvuru sürecinde yanlarında sürücü belgelerini ve kimliklerini getirmeleri gerekmektedir. Rezervasyon işlemini telefondan ya da online olarak gerçekleştirmek isteyenlerin ise bu belgeleri firmamıza resmi şekilde iletmesi şarttır.

● SUV aracı kiralayan kişilerin, araca ait tüm belgeleri, aksesuarları ya da yedek lastiği gibi ek malzemeleri aldığı gibi aracı kiraladığı noktaya veya kiraya veren ofisine geri vermesi gerekmektedir. Araç içerisinde herhangi bir eşyanın kaybolmasında durumunda, eşya müşteriden temin edilecektir. Kurumumuz kiralama saatini en az 24 saat olarak belirlemiştir. Süre uzatımı talep eden kiracıların, kiraya verene başvurması ve onay alması gerekir. 

● SUV araç kiralama olarak araçlar firmamız tarafından maddi zarar, yangın ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı güvencelenmiştir. Bazı durumlarda ise, aracın hasar görmesi durumunda zarar kiracının sorumluluğunda ve buna bağlı giderleri kendi temin etme durumundadır. Kaza sırasında uyuşturucu ve alkol etkisinde olma, aşırı hız sebebiyle meydana gelen kaza durumlarında ve kişinin trafik yasalarına uymayarak aracı kullanması durumunda tüm sorumluluk kişiye aittir.

● SUV araçlarının alkol ya da uyuşturucunun etkisi altında olan, başvuruda ek sürücü olarak belirlenmemiş üçüncü kişiler tarafından kullanılmaması gerekir. Ayrıca, SUV araçlarının yarış, sürat tayini ve hız denemeleri gibi motorlu sporlarda kullanılmaması şarttır.

● Eğer müşteri, araç içerisinde ek olarak bebek koltuğu ve navigasyon cihazı gibi ilave hizmet isterse, sözleşme sırasında belirtilmesi ve bunlar için ek ücret ödenmesi gerekir.

● Firmamız kiralama saati 24 saat olarak belirlenmiştir.

Belirtilen koşullar haricinde, yaş ve ehliyet süresinde sıkıntı yaşayan kişiler genç sürücü paketinden SCDW sigortasını alma koşuluyla yararlanabilir.

SUV Araç Kiralama Fiyatları

SUV araçlarının fiyatları; aracın modeli, markası ve genişliği gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun yanında önceden belirtildiği gibi; kiralama saati en az 24 saat olarak belirlenmiş, araçların gecikme durumunda ayrı ücret tahsil edilmektedir. Bu tür durumların yaşanmaması için kurumumuz tarafından sunulan ek saat paketlerimiz bulunmaktadır. Kişinin bu talebini firmamıza belirtmesi, mağduriyet yaşanmaması için son derece önemlidir.

 

SUV araç kiralama olarak sunduğumuz temel hizmet haricinde;  bebek koltuğu, çocuk koltuğu, ilave kilometre paketi, ek sürücü hizmeti, mobil wi-fi hizmeti ve navigasyon gibi ek hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimizin kiralama başına ya da günlük olarak ücret ödemeleri gerekir.

 

SUV araç kiralama olarak kurumumuz, müşterilerin kaliteli ve güvenilir seyahat etmelerinin yanında uygun fiyatlar için farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların yakalanması ve uygun fiyatları görmek için https://avecrentacar.com sitesini ziyaret ederek kolaylıkla kiralama ve rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kurumumuzun sunduğu Avec Money uygulaması ile kiraladığınız araç başına money kazanabilir, biriktirdiği money’leri ücretsiz kiralama olarak kullanabilir. Money fırsatının değerlendirilmesi için, en az 50 money biriktirilmesi gerekir. Bu avantaj sadece internet sitemize mahsustur. Bununla birlikte, internet sitemizden ödeme yaparak, teslimde yapılan ödemelere göre daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz.

SUV Kiralık Araçlar

Araç satın almadan istediğiniz zamanlarda SUV model araçları kullanabilirsiniz. Hem de bunu Avec Rent a Car farkıyla yaşayabilirsiniz. SUV araç kiralama hizmetimiz sayesinde uzun prosedürlerle uğraşmadan maddi anlamda sizi zorlamayan uygun fiyatlı SUV araçları kiralayabilirsiniz. Şehir içi ya da şehir dışı gezginler araç kiralama hizmetiyle daha kolay araçlara erişebilmektedir. Firmamızın altında bulunan araçları uzun vadeli ya da kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.

 

Firmamızdan aldığınız kaliteli ve profesyonel hizmetler artık sizin için büyük bir avantaj oluşturacak. Düzenli yapılan araç kontrolleri ve bakımları ile araçlarınızı en az 24 saatlik teslim alabilirsiniz. Avec Rent a Car firmasından günlük haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralama yapmak mümkün.

 

Günümüzde işlerimizi halletmek ve bir yerden bir yere olan ulaşımımızı sağlamak için otomobilleri kullanıyoruz. Günlük hayatımızı kolaylaştıran bu otomobilleri satın almak için bütçeniz yetmeyebilir. Artan vergiler sebebiyle 0 araç almak zor olabilir. Firmamız bu noktada müşterilerine yardımcı olmak amacıyla onlara çeşitli araçları kullanarak ihtiyaçlarını karşılamaları için çözümler sunmaktadır.

 

Her geçen gün kapasitesini genişleten ve personel sayısını arttıran firmamızdan uygun fiyatlarda SUV araçları kiralayabilirsiniz. SUV dışında kiralayabileceğiniz pek çok modelimiz ve markamız bulunmaktadır. Balıkesir, Dalaman, İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla ve Trabzon gibi pek çok merkezdeki ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer ofislerimize gelme imkânınız yoksa 444 05 56 numaralı telefonlarımızı kullanabilir, ekip arkadaşlarımızdan gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.

 

Avec Rent a Car firmamızdan otomobil kiralamak istiyorsanız ödeme işlemini ancak kredi kartıyla yapabilirsiniz. Bunun dışında kiraladığınız araçlarınızı vaktinde teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer gecikmeli olarak araçları teslim ederseniz her geçen gün için 1 tam gün ücreti tahsis edilecektir. Firmamızın bu şekilde bir prosedür uygulamasının en temel sebebi sizden sonra araç kiralamak isteyen müşterilerimizin mağdur olmasını önlemektir. Her daim müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışan Avec, kaliteli çalışma prensibini benimsemektedir.

 

 

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız