GİRİŞ YAP
Şimdi Kirala

UCUZ ARAÇ KİRALAMA - EKONOMİK

Avec Rent A Car ucuz araç kiralama hizmetimiz aracılığıyla 2016 yılından beri bütçe dostu olarak siz değerli müşterilerimiz ile durmak bilmeden yolumuza devam etmekteyiz. Her zaman sizin fikir , istek ve görüşlerinizi beyan etmeniz sonucu bunları önemseyerek ve bu isteklere uygun alternatifler bulup geliştirerek  rotamızı buna göre çizmeye özen göstermekteyiz. Aklınıza direkt yatacak , ailenizle , arkadaşlarınızla rahat edebileceğiniz hijyenik açıdan güvenilir ve diğer her açıdan da rahat ettirebilecek olan bir kiralık araç arıyorsanız kesinlikle AVEC Rent A Car günlük ucuz araç kiralama şirketindesiniz demektir.

Diğer gördüğünüz tüm günlük ucuz araç kiralama şirketlerini bir köşeye koyun, biz her zaman sevgiyle, saygıyla ve dürüstlük ile siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Çoğu müşterimizin gerek temizlik, gerek konfor, gerek sunulan cazip seçenekler , gerek düz – otomatik vites her tür aracın bizde bulunmasından dolayı, gerek araç içi mobil Wi-Fi özelliğinden, gerek her aracı kapsayan navigasyon özelliğinden, gerek sunulan güvence paketi seçeneklerinden , gerekse piyasadaki diğer günlük araç kiralama firmalarına göre daha uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih ettiği günlük ucuz araç kiralama şirketimiz, her geçen gün bünyesine her bütçeye uygun fiyatlı kampanya , yeni yerlerde yeni ve herkese yardımcı olmaya çalışma maksatlı kurulan ofisler ve karşı konulmaz fırsatlar katarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı kendisine amaç edinmiş olup , hizmetlerini de bu doğrultuda ve titizlikte Türkiye’nin birçok bölgesinde sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Uygun fiyatlı ekonomik segment araçlarımızın hepsinde bebek koltuğu , çocuk koltuğu , dizel özelliği ve beş kişilik oturulacak alan genişliği bulunmaktadır. Müşterimiz ne kadar memnunsa biz de o kadar mutluyuz ve o kadar çok çalışıyoruz mottosuyla hareket ediyoruz, başarımızın sırrı kesinlikle budur.  Çalışma şevkimizi sağlayan ve daha da arttıran yegane şey müşterilerimizin bize olan güvenidir. Bu güvene her zaman sahip olmak ve sadık kalmak için elimizden gelen her şeyi şirketimizin kuruluşundan bu yana büyük bir mutlulukla yapmaktayız. Müşterilerimiz bizlere güvenmeye ve inanmaya devam ettiği sürece de işimizi hevesle ve istekle yapmaya devam ediyor olacağız!

Ucuz Araç Kiralama Hizmeti Hakkında

Günümüzde günlük araç kiralama sektöründe fiyatlar çok şişiriliyor, müşterilerle görüşme esnasında aşırı pahalı rakamlar veriliyor  ve müşteri de haklı olarak bu durumda tam olarak ne yapması gerektiğini , nasıl hareket edeceğini  şaşırmış bir duruma geliyor. Tam bu noktada karşınıza piyasaya göre tamamen uygun olan fiyat skalası ile Avec Rent A Car  ucuz araç kiralama hizmeti şirketi çıkıyor. Çünkü biz Avec Rent A Car  günlük ucuz araç kiralama şirketi olarak bu durum karşısında hiçbir şekilde sessiz kalmamak, herkese bu konuda yardımcı olmak ve günlük ucuz araç kiralama ile ilgili soru işaretlerini tamamen çözümlemek istedik.

Uygun fiyatlı seçeneklerimiz ile de sektördeki rakip firmaların büyük bir çoğunluğunun arasından sıyrılmayı başardık diye düşünüyoruz. Her kişinin bütçesine göre birçok seçeneği bulunan  ve her tercihe hitap eden araç tiplerimiz ile uygun fiyatlı günlük araç kiralarken asla tereddüte kapılıp panik yaparak yanlış hareket edip fuzuli para harcamış olmayacaksınız. Hem paranızdan tasarruf etmiş olacaksınız hem de sevdiklerinizle mutlu bir seyahatin tadına varacaksınız, yararlanacağınız fırsatlar da memnuniyetinizi arttırmış olacak.

Ekonomik Segment Araçlarımız Hakkında Bilgi

Ekonomik segment sınıfındaki araçlarımız ucuz araç bulmaya çalışıp kiralamak isteyen müşterilerimiz için mükemmel bir seçenek olarak sunulmaktadır. Şirketimizde bulunan araçları merak edenler için bu araçlardan söz etmek gerekirse de:  Fiat Egea, Opel Corsa, Peugeot 301, Renault Clio, Renault Clio Sport Tourer, Renault Clio Symbol, Seat Ibiza, Volkswagen Polo gibi marka ve modellerdeki araçlarımız şirketimiz bünyesinde  ekonomik segmentte yer alan araçlardan sadece bazılarıdır, elimizde daha birçok araç bulunmakta olup hepsi de kasko sigortalı ve güvenilir araçlardır. Müşterilerimiz araç kiralamak için gelip araçları yerimizde görerek aralarından istedikleri aracı seçebilirler.  Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler doğrultusunda temizlik uygulamalarından güvence çeşitlerine, kampanyalardan çeşitli fırsatlara kadar her şeyden fazlaca memnun kaldıklarını görmekte ve bilmekteyiz. Bu durum göğsümüzü kabartırken müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli bir şey olduğunu da bizlere göstermektedir. İşimizi iyi yapıyoruz çünkü sizlerin desteği buna sebep oluyor. Sizler kendinizi ne kadar konforlu hissediyorsanız biz de kendimizi o kadar iyi , güçlü ve çalışmaya azimli hissediyoruz! Bunun devamını sağlamak için de canla başla çalışıyor , yeni fikirler üretiyoruz ve durmak nedir bilmiyoruz. Ayrıca elbette sizin fikirleriniz de her daim bize yaratıcılık katıyor ve ilerlememizde büyük rol oynuyor.

Bunun yanında yine önemli bir noktadan bahsetmek gerekirse ,  tamamen bütçe dostu olan kampanyalarımızla her daim müşteri memnuniyeti odaklı bir yol izlemek için çaba göstermekteyiz. AVEC Rent A Car günlük ucuz araç kiralama hizmetleri ile beraber çeşitli indirimler , sürprizler , kampanyalar ile günlük ucuz araç kiralamanın birçok artısını keyifli ve eğlenceli bir şekilde görme şansına sahip olacaksınız. Bu şansı kaçırmamak için web sitemizden siteye üye olarak ve giriş yaparak fırsatları takip edebilir, istediğiniz kampanyadan kampanya şartları dahilinde yararlanabilirsiniz. Kampanya şartlarını okumadan kampanyalarımıza katılmamanızı öneririz. Çünkü bazen müşteri kampanya koşullarını okumadığı için kampanyayı yanlış anlayıp yanlış isteklerde bulunabiliyor. Bu tarz sorunlar yaşamamak için kampanya yönetmeliklerimizi mutlaka inceleyin, sonrasında gönül rahatlığıyla fırsatlardan yararlanmaya hak kazanın!

Siz saygıdeğer müşterilerimize bizi uygun fiyatlı günlük araç kiralama sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline getirmekte destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız