GİRİŞ YAP
 • 10
  ARALIK
  PTESİ 17
 • 10
  ARALIK
  PZR 17
444 0 556

ARAÇ KİRALAMA İÇİN AVEC RENT A CAR!

Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent a Car ile hemen tanışın. Günlük araç kiralama için en iyi fiyatlar ve yüksek kaliteli araçlar bu sayfada! Araç kiralama işlemi saatlik günlük ya da aylık olarak yapılmaktadır. Uzun dönem kiralama yapılabileceği gibi kısa dönemde de kiralama yapılabilmektedir. Kişinin ihtiyaçlarına göre kiralama yapılır. Eğer turistlik bir bölgeye gidiyor ve yanınızda araç bulundurmuyorsanız bu durumda araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Otobüs terminallerinde tren istasyonlarında ya da havalimanı gibi toplu ulaşım alanlarında filo kiralama bulabilirsiniz.

 

Avec Rent a Car ayrıcalığıyla Türkiye'nin 16 farklı noktasında araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kişilerin bütçelerine ve tercih ettiği arabalara göre kiralama hizmetinin fiyatı belirlenmektedir. Gittiğiniz şehri kiralık araçlarla gezebilir ya da acil işlerinizi araç derdi olmadan çözümleyebilirsiniz.

 

Her dönemde yolcu taşımacılığını daha da kaliteli bir yere taşımayı amaçlayan Avec Rent a Car araç kiralama hizmeti, aracın olmadığı zamanlarda çözüm üreten bir hizmet türüdür. Gidilecek ve varılacak yerin zaman ve yol sıkıntısı olmadan ulaşılabiliyor olması araç kiralama hizmetini daha da cazip bir hale getirmektedir.

 

Eğer aile olarak uzun bir yola çıkıyorsanız otobüse ya da ulaşım amacıyla vereceğiniz ücretin çok daha azını araç kiralamaya verebilirsiniz. Bu şekilde kolay ve rahat bir ulaşım sağlayarak kendinizi rahat ettirebilirsiniz. Aynı zamanda varacağınız yere sürüş şeklinize bağlı olarak otobüslerden daha kısa sürede varabilir dilediğiniz zaman mola verebilirsiniz.

 

‘Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma’ misyonu ile müşterilerine keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car, Paşalı Grubu’nun Avek Otomotiv’den sonra otomotiv sektöründeki ikinci yatırımıdır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car’ın Türkiye çapında 16 şubesi bulunmaktadır. Araç filosunda yer alan Audi A6, Audi A3 Cabrio, Volkswagen Passat,Volkswagen Caravelle, SKODA Karoq ve SEAT Arona gibi araçlarla farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmektedir.

Avec Rent A Car'da Günlük Araç Kiralama

Günlük araç kiralama hizmetinin yaygın bir müşteri ağı bulunmaktadır. Bu ağı kuran filolar müşteri hizmetine çok önem vermektedir. Araçları tercih eden müşterilerin kesintisiz ve sorunsuz bir hizmet almasını amaçlarlar. Kurumsal bir hale gelen firmalar ödeme konusunda da müşterilerine yardımcı olurlar.

 

Araç kiralama hizmetini satın alarak şehrin kalabalığından uzaklaşabilir gittiğiniz şehri daha ayrıntılı bir şekilde gezebilirsiniz. Aracı bütçenize ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Vites koltuk sayısı ve yakıt türüne göre tercihte bulunabilirsiniz. Bu seçenek tercih edeceğiniz aracın fiyatını etkilemektedir.

 

Avec Rent A Car İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Edremit-Balıkesir, Çanakkale, Muğla, Trabzon ve Kayseri'de yer alan 16 ofisiyle misafirlerine iş gezisi, tatil vb. kaynaklı günlük araç kiralama ihtiyaçları için geniş araç filosuyla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

 

Avec Rent A Car ‘Gümüş İyon Bakteri Temizliği’nin yanı sıra Mobil Wifi, çocuk koltuğu, ücretsiz müşteri ikram kiti, boyama kitabı ve kuru kutu boyama kalemi gibi seyahatlerinizi daha keyifli kılan farklı hizmetlerde sunmaktadır. Günlük araç kiralama işleriniz için tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri Avec Rent A Car'dır.

Otomobil Kiralama İle Ulaşım Derdine Son

 

Otomobil kiralama hizmeti almak istiyorsanız firmamız için bazı koşulları taşımanız gerekiyor. İlk olarak kullanmak istediğiniz aracın ürüne göre belirli bir yaşı doldurmalı ve ehliyet süresini sağlamış olmanız gerekmektedir. Firmamızın bünyesinde 4 adet farklı sınıflarda araçlar bulunmaktadır. Araçların segmentine göre 1 – 2 – 3- 4 ya da 5 yıllık ehliyet sürenizin olması gerekmektedir.

 

Uzun vadede otomobil kiralamak sizin işinizi daha fazla görecekse mini sigorta paketleriyle hem işlerinizi halledebilir hem de araçların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Avec yaygın servis ağı sayesinde Türkiye’nin 16 noktasında hizmet vermektedir. Farklı modellere ve özelliklere sahip olan araçlar için firmamızdan almış olduğunuz profesyonel hizmetler sayesinde artık seyahatleriniz çok daha kolay bir hal alacak. Araçların rutin kontrolleri düzenli olarak yapılmakta ve sizlere şekilde teslim edilmektedir. Günlük olarak en az 24 saat aylık ise en az 30 gündür. Tercih ettiğiniz araçların kilometresine göre ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. 10 güne kadar Günlük 400 km 10 gün üstü kiralamalrada araçların en fazla 4000 km yapması gerekmektedir. Aracı teslim ettiğinizde size belirtilenden daha fazla km yaptıysanız bu durumda km başına belirtilen ücretleri ödemeniz gerekecektir.

Araba Kiralama: Avec Rent a Car Farkıyla!

Avec Rent a Car olarak firmamız gelişmiş araç filosu ve deneyimli personelleriyle, müşterilerine en profesyonel araba kiralama hizmetini sunmaktadır. Her geçen gün kendini geliştiren firmamız sayesinde güvenli yolculuklara dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. 16 noktada hizmet veren Avec için şu illeri tercih edebilirsiniz:

 

İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla Bodrum, Balıkesir, Dalaman, Trabzon, Çanakkale. Bu illerin havalimanlarında ve şehir ofislerinden araba kiralama hizmeti alabilirsiniz. Eğer araçlarınızın geldiğiniz zaman hazır olmasını istiyorsanız, 444 05 56 numaralı telefon numaralarından bizlere ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Belirtilen illerden temin ettiğiniz araçlarla, Türkiye’nin her bölgesine gidebilir, belirttiğiniz süre içerisinde araçlarınızı teslim edebilirsiniz. Aracı kullandığınız süre boyunca hırsızlık ve çalıntı gibi olumsuzluk durumlarıyla karşılaşmamak için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Aracınız kapalı ve kilitli olarak park edilmeli, önemli belgeleri yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Aracınızı firmamızdan teslim ederken aracın ruhsat ve anahtarlarını iade etmelisiniz.

Aylık Araç Kiralama Avantajı

Aylık araç kiralama hizmeti aldığınızda bazı avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Her şeyden önce kask MTV ya da trafik sigortası kesinlikle ödemiyorsunuz. Eğer araç kendinizin olursa gerekli bakımları yaptırmadan trafiğe çıkmamanız gerekiyor. Ancak aylık araç kiralama hizmeti sayesinde aylık olarak kiraların araçların bakımları hizmet aldığınız firmalar tarafından yapılmaktadır. Lastik değişimleri bakım işlemleri ve gerekli olan durumlarda da hasar tamirleri yapılmaktadır.

 

Tahmin edebileceğiniz gibi aylık araç kiralama hizmetine ani durumlarda ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle ani iş seyahatlerinizde ve aciliyet durumlarında tercih edebileceğiniz aylık araç kiralaması sayesinde ülke içerisinde gidebileceğiniz yer sınırlaması bulunmamaktadır.

 

Avec Rent a Car olarak, aylık araç kiralama seçeneğinde de elbette güvenilir, rahat, konforlu ve uygun fiyatlı sunulan hizmetlerimizle müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alması amaçlanmaktadır.

Filo Kiralama Seçeneği

Ayrıca, filo kiralama hizmetini de belirli bir süre için tercih ederek avantajlı bir konuma geçebilirsiniz. Günümüzde bu hizmeti hem bireysel hem de kurumsal olarak kullanan pek çok kişi bulunmaktadır. Filo kiralama ile bu hizmeti çoğul olarak da alabilirsiniz. Bu şekilde daha uygun maliyetlerle araçlarınızı tedarik edebilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olacak bu hizmete Avec Rent a Car farkıyla ulaşabilirsiniz. Kiraladığınız aracınızla işiniz henüz bitmediyse, aracınızın süresini uzatabilirsiniz. Ancak bunun için en az 24 saat önce ofisimize haber vermeniz gerekmektedir. Ofisimizin onayı doğrultusunda aracın kiralama ücreti kullanıcıdan tahsil edilerek kiralama işlemi tamamlanmaktadır.

 

Araç kiraladığınızda ödeme türünü aracınızın kilometresine ya da aylık kiralama süresine göre belirleyebilirsiniz. Araç kiralamanın araç satın almaktan daha karlı bir duruma geldiği bu dönemde sizler de Avec Rent a Car sayesinde ihtiyacınıza göre araç kiralayabilirsiniz.

Rent a Car Hizmetinde Lider Marka: Avec

Avec Rent a Car firmamız ile birlikte bireysel ya da kurumsal olarak rent a car hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bilindiği üzere bazı durumlarda araç kiralamak araç satın almaktan çok daha kârlı olabiliyor. Özellikle kurumsal firmalar, işletmeler ve buna benzer modellerde rent a car ile ulaşım sorununu çözmek, araç satın almaya göre daha avantajlı olabiliyor. Firmalar ve bireyler de giderek Rent a Car hizmetinin daha fazla farkına varılmaktadır. En basitinden kiralık araçların bakım, onarım, kasko ya da sigorta gibi zorunlu masrafları bulunmamaktadır. Kiraladığınız aracın fiyatları belirlenirken bu kalemler göz önüne alınmaktadır. Avec Rent a Car filosundaki araçlar; kaliteli, güncel modeller ve yaşlı olmayan olan araçlardır. Bu şekilde kaliteli bir sürüş deneyimini de yaşayabilirsiniz.

 

Avec Rent a Car olarak bizlerin vermiş olduğu hizmete pek çok şehirden ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve her geçen gün kendini geliştirmeyi amaçlayan firmamız, müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde barındırdığımız kaliteli araçlarımızla da müşterilerimize verimli sürüşler sunmaktayız.

 

Bazen iş ya da seyahat amaçlı farklı şehirlere gidilmesi gerekebilir. Bu durumlarda elinizin altına kullanabileceğiniz araçların olmaması günlük hayatınızı etkileyebilir işleriniz gecikebilir. Avec Rent a Car gibi çözüm odaklı bir marka olduğu sürece araçlarımızı kullanarak işlerinizi halledebilirsiniz!

Araç Kiralama Koşulları

Müşteriler gerçekleşebilecek trafik kazalarına karşı her zaman trafik kural ve kanunlarına, Kara Yolları Yönetmeliği’ne uygun hareket etmek zorundadır. Müşteri kurallara uymaz ise ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardan sorumludur. Araç segmentine göre kullanım yaşı ve ehliyet süresi değişmektedir.

 

Ekonomik Sınıflı Araçlar; En az 21 yaşında ve 2 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. (Volkswagen Polo, Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 ve Renault Clio Symbol,SEAT Ibiza)

 

Orta Sınıf Araçlar; En az 24 yaşında ve 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. ( Volkswagen Golf, Volkwagen Jetta, SEAT Leon, Renault Megane, Renault Captur, Audi A3, Dacia Lodgy, Dacia Sandero,SEAT Arona)

 

Üst Sınıf Araçlar; En az 26 yaşında ve 4 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekir. (Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Skoda SuberB, Peugeot 3008, Audi Q2)

 

Premium Araçlar; En az 27 yaşında ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. ( Audi Q7,Audi Q5, Audi A6, Audi A5, Audi A4,Audi A3 Cabrio, Volkswagen Arteon, Volkswagen Caravelle)

Kilometre Sınırına Göre Fiyatlandırma

Avec Rent A Car kiralama süresi minimum 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür. Aylık kilometre sınırı 30 gün üzerinden hesaplanmaktadır. Kilometre limitleri araç sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik, orta ve üst sınıf araç gruplarında 10 güne kadar günlük 400 km, 10 gün üstü kiralamalarda maximum 4.000 km’dir. Premium araç gruplarında ise 10 güne kadar günlük 300 km 10 gün ve üzeri kiralamalarda maximum 3.000 km olarak belirlenmiştir. Müşteri km sınırını doldurmuş ise araç teslimi sırasında; 

Ekonomik sınıf araç gruplarında, her 100 km için 35 TL + KDV  

Orta sınıf araç gruplarında, her 100 km için 45 TL + KDV

Üst ve Premium araç gruplarında, her 100 km için 75 TL + KDV  ücret ödenmektedir. 

Araç Teslimi

 • ● Kiracı aracı, araca ait tüm belgeler, aksesuar avadanlıkları, yedek lastiği ile birlikte teslim aldığı gibi araç kiraladığı istasyona veya sözleşmede belirtilen başka bir yerdeki Kiraya Veren ofisine iade edecektir.
 • ● Firmamızdan yapılacak ilk kiralamalarda adrese teslim hizmeti verilmemektedir.
 • ● Kiracı aracı teslim almadan önce finansal analiz yapılır, ofis yetkilileri bu finansal analiz dahilinde aracı teslim etmeme hakkını saklı tutar. 

 

Sağladığımız Ek Güvenceler

 

Kiralama süresinde oluşabilecek hasarlar için müşteri onayı ile onarım avantajları sağlanmaktadır. En fazla 750 TL’ye varan hasar durumlarında mini hasar sigortası, en fazla 1.500 TL’ye varan hasar durumlarına karşı ise süper mini hasar sigortası müşteriye sunulmaktadır.

Araç Kiralama Ödeme Koşulları Hakkında

Kiralama tutarı ve sağlanan ek güvenceler kiralama sırasında, aracı kiralayan kişinin kredi kartından tahsil edilmektedir. Avec Rent A Car kiralama işlemlerinde debit, nakit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.

 

Aracı kiralayan müşterinin kredi kartından ön provizyon alınmaktadır. Provizyon ücreti araç sınıfına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik sınıf araçlarda 500 TL, orta sınıf araçlarda 750 TL, üst sınıf araçlarda 1.500 TL ve Premium sınıf araçlarda 3.000 TL provizyon ücreti alınmaktadır. Provizyon olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde varsa ceza, hasar, eksik yakıt vb. durumlar düşüldükten sonra kiralama yapılan karta 21 gün içinde geri iade edilmektedir.

Önemli Notlar

Kiracı, aracı her türlü güvenliğini sağlayacak biçimde kapalı ve kilitli olarak park etmekle yükümlüdür. Aracın çalınması durumunda hırsızlık güvencesinden faydalanabilmek için; ruhsat ve anahtarı iade ederek gerekli önlemleri aldığını ve ilgili emniyet makamlarına gerekli başvuruları yaptığını kanıtlamak ile mükelleftir. Aksi halde Kiracı kasko kapsamına dahil edilmeyen ve sigorta şirketi tarafından zarar ödemesi yapılmayan aracın güncel satın alma bedelini ve diğer yasal zararları ödemekle yükümlüdür.

Rezervasyon

Müşteri kiraladığı aracı herhangi bir nedenle kiralama süresini uzatmak ister ise en az 1 gün (24 saat) önce ilgili ofise bildirmekle yükümlüdür.  Uzatma süresi ilgili ofisin onayı ile gerçekleşebilmektedir. Kiralama onayı sonrası, kiralama yapılan kredi kartından ücret alınır ve uzatma işlemi gerçekleştirilir.

 

Müşteri, kiralama esnasında şirket-müşteri ilişkileri güvenliği açısından kiralama sözleşmesini imzalamakla yükümlüdür ve yapılan tüm kiralamalarda Avec Rent A Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

 

*Yukarıdaki bilgiler genel açıklama amaçlıdır. Avec Rent A Car bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Detaylı bilgi için 444 0 556 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Avec Rent A Car ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız