loader

İLETİŞİM : 444 0 556

ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Çukurova’nın en büyük, Türkiye’nin en kalabalık yedinci şehri Adana, gelişmiş bir şehir özelliğine sahiptir. Adana gün geçtikçe artan nüfusuyla sürekli gelişiyor, büyüyor, güzelleşiyor. Şehir yönetimi, şehirdeki mimariyi önemsiyor, tarihi ve kültürel zenginliği destekliyor, modern yaşam için birçok hizmet veriyor. Adana’nın ülke çapındaki güzelliği ve enerjisi şehir içinde dolaştıkça fark ediliyor. Adana rent a car şubemiz, şehrin temel ihtiyaçlarından olan hızlı ve konforlu ulaşım açığını kapatıyor. AVEC Rent a Car, metropol şehirlerin vazgeçilmez firması olarak herkesin VIP konforunda araçlara ulaşmasını sağlıyor. Sizler de Çukurova’nın yıldızı Adana’da ulaşımda rahat etmek için AVEC Rent a Car çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

İlham Verici Doğal Güzellikleriyle Adana

Kazancılar Çarşısı

Adana Kazancılar Çarşısı, şehrin önemli ve renkli gezi noktası sayılıyor. Rengarenk çarşı, hediyelik eşyalar almak için de en uygun yer aynı zamanda. Çarşının renkli atmosferini ve yerel lezzetlerini mutlaka keşfetmelisiniz.

Taş Köprü

Taş Köprü, şehrin sembollerinden biri artık. Seyhan Nehri üzerinde uzayan köprü, Roma İmparatorluğu’nun önemli mimari yapılarından biri olarak yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Adana Araç Kiralama

 

AVEC Rent a Car, Adana araç kiralama firmaları arasında olup müşteri memnuniyeti öne çıkıp yolcularına en iyi hizmeti en uygun fiyata ulaştırmayı hedeflemektedir. Çukurova’nın en gelişmiş ve büyük şehri olan Adana, yıl boyunca yoğun bir trafik akışına sahip. AVEC Rent a Car, Adana Şakirpaşa Havalimanı ofisimiz, yoğun trafiği geniş araç filosuyla yönetiyor, ulaşımda kaliteyi artırıyor. Büyük şehirlerde araç sahibi olmamak ya da ekstra araç ihtiyacında çözümsüz kalmak zaman problemi yaratıyor, mağduriyet doğuruyor. AVEC Rent a Car, Türkiye genelindeki tüm şubeleriyle hem havaalanı hem de şehir içi kiralık araç ihtiyacını güvenle çözüyor. Adana havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz, farklı marka ve model araçlarla şehir içinde kolayca gezmenizi sağlıyor.

 

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama

 

Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda yıl içerisinde milyonlarca yolcu sirkülasyonu gerçekleşiyor. Bu yolcuların büyük bir bölümü otomobil kiralama çözümlerinden yararlanıyor. AVEC Rent a Car, Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama ofisinde kaliteli, güvenli ve profesyonel bir hizmet veriyor. Araç ihtiyacı olanlar diledikleri kişi sayısına göre farklı markalardan, modellerden seçim yapabiliyor, hızla araç kiralayabiliyor. AVEC Rent a Car, güler yüzlü personeli, zengin araç yelpazesi ve profesyonel çalışanlarıyla havalimanı yolcularına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Adana araç kiralama gereksinimlerinde en çok tavsiye edilen marka olan AVEC Rent a Car, her müşterisine eşsiz bir deneyim sunarak memnuniyeti artırıyor. Öğrenciden memura, sağlıkçıdan iş insanına kadar geniş bir müşteri portföyü Adana’da araba kiralamak istediğinde AVEC Rent a Car’i tercih ediyor. 

 

En Uygun Adana Araç Kiralama Fiyatları

 

Araba modern çağda temel ihtiyaç olduğu için günlük, aylık, yıllık ve kurumsal araba kiralama hizmetlerinde en ekonomik çözümler aranıyor. AVEC Rent a Car, uygun rent a car arayışında olan hedef kitleye zengin araç filosunu cazip seçeneklerle sunuyor. En uygun Adana araç kiralama fiyatları sunan AVEC Rent a Car, sadece fiyatlarıyla değil profesyonel yaklaşımı, güvenilir kurumsallığı, titiz zaman yönetimi ve müşteri memnuniyeti hassasiyetiyle şehrin öncü markaları arasında boy gösteriyor. Sizler de bu kaliteden yararlanmak isterseniz AVEC Rent a Car 7/24 sizinle! Uçuş programlarınızda, özel davetlerinizde, seyahatlerinizde, günlük ve kurumsal araç ihtiyaçlarınızda hemen AVEC Rent a Car’i arayın, aracınızı kiralayın.

Designed By Teknolojik bilişim