loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BODRUM - MİLAS HAVALİMANI

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Türkiye’nin gözde turizm rotalarından olan Muğla; Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Marmaris gibi turistik ilçeleriyle göz alıcı bir yaşama sahip. Muğla tüm ilçeleriyle tam bir tatil merkezi olduğundan yaz sezonu boyunca enerjik bir hareketliliğe ev sahipliği yapıyor. Avec, bu hareketliliğin ulaşım kısmında sorumluluk üstleniyor, şehir ziyaretçilerine en ideal Muğla rent a car hizmetlerini veriyor. Datça, Fethiye, Dalaman, Bodrum araba kiralama hizmetlerinde AVEC Rent a Car’ı tercih edenler, şehrin tadını doyasıya çıkarıyor, turist sezonunda araçsız kalmıyor. Muğla genelinde havalimanından ilçelere kadar geniş bir hizmet veren AVEC , modern ulaşım hizmetlerini en güvenilir şekilde sizlerle buluşturuyor. Muğla’da araca ihtiyaç duyduğunuzda çözümü uzakta aramayın, AVEC Rent a Car bir telefonla, birkaç tıkla sizinle! 

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

Turizm Cenneti Muğla

Bodrum

Dünya turizm haritalarının bile gözde lokasyonlarından olan Bodrum, Muğla’nın sembollerinden. Muhteşem plajları, doğası, tarihiyle Bodrum keyifle gezeceğiniz, fotoğraflar çekeceğiniz samimi bir rota.

Marmaris

Muğla’nın tatil cennetlerinden bir başkası Marmaris. Marmaris küçük ama zengin doğasıyla enerjiyi ve huzuru bir arada sunmayı başarıyor. Marmaris, şehre kadar gelen herkesin görmesi önerilen bir tatil beldesi.

Bodrum Araç Kiralama

 

Tatil merkezlerinden olan Bodrum, Bodrum araç kiralama şirketimiz AVEC ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görüyor. Turistler şehrin ve Bodrum’un tadını çıkarırken konforu yüksek lüks araçlar tercih ediyor ve bu araçları Avec’te buluyor. Bodrum turistik yönüyle çok ilgi görüyor, Milas Havalimanı sayesinde hava yolu ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Ancak Bodrum turistik yönü haricinde iş, fuar, seminer, sempozyum, etkinlik gibi farklı amaçlarla da ziyaretçi ağırlıyor. Özellikle kurumsal anlamda bölgede iş yapanlar Bodrum araç kiralama hizmetlerinden daha aktif yararlanıyor. Kurumsal araç kiralama için sezonluk, yıllık hizmet veren AVEC, geniş araç filosu ile her ihtiyaca çözüm sağlıyor. AVEC Rent a Car, tüm araç ihtiyaçlarını tek markadan çözmenize yardımcı oluyor, güvenilir hizmet anlayışıyla memnuniyeti garantiliyor.

 

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

 

Bodrum araç kiralama ilçeyi kapsayan sınırlı bir hizmet vermiyor. İlçe halkı haricinde havalimanı yolcuları da AVEC şubelerinden araç kiralıyor. Bodrum Milas Havalimanı araç kiralama yıl boyunca talep görüyor, yaz sezonu açıldığında ise en yoğun günlerini yaşıyor. AVEC, turistik beldenin talebini karşılamak için zengin araç filosuyla uygun fiyata otomobil kiralama hizmeti veriyor. Bodrum’un güzelliklerini keşfetmeye hazırlanan, Bodrum’a iş - eğitim gibi çeşitli sebeplerle gelen, düğün – parti ve benzeri organizasyonlar için ekstra araca ya da VİP kiralık araca ihtiyaç duyanlar Avec Rent a Car çözümlerinden yararlanıyor. AVEC, Bodrum oto kiralama konusunda sayısız otomobil ile hizmetinide.

 

Kaliteli ve Uygun Bodrum Araç Kiralama Firmaları

 

Bodrum araç kiralama firması AVEC, çok cazip fiyatlarla yenilenen kiralama kampanyalarıyla müşterilerinin yanında. AVEC Rent a Car, her zaman kaliteli ve uygun fiyat politikasını tercih ettiği için yerli ve yabancı tüm turistlere, kurumsal araç kiralama yapmak isteyen firmalara ekonomik araçlar sunuyor. Orta ve üst segment araçlar sunan AVEC, Bodrum sokaklarında, havaalanından Bodrum’a giden enfes manzaralı yollarda taksiye ya da emanet araca ihtiyaç duymanızı önlüyor. AVEC, taksilerden çok daha ekonomik ulaşım desteği veriyor, geniş iç kapasitesi ile kalabalık ulaşım ihtiyacını en uygun Bodrum araç kiralama fiyatları ile çözüyor! Araçsız kaldığınızda çözüm her zaman AVEC Rent a Car’da!

 

Designed By Teknolojik bilişim