loader

İLETİŞİM : 444 0 556

İSTANBUL HAVALİMANI

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

İstanbul'u Avec Rent A Car İle Özgürce Keşfet 

 

Görenlerin dünyanın en güzel şehri diye tanımladığı İstanbul, Avrupa ve Asya’yı birleştiren şahane konumuyla eşsiz güzellikler sunuyor. İstanbul araç kiralama hizmetlerimiz şehrin farklı noktalarında yer alan şubelerimizle şehrin ayağını yerden kesiyor. İstanbul Türkiye’nin birinci, dünyanın ise altıncı kalabalık şehirlerinden biri kabul ediliyor. Bu kalabalık, ulaşımdaki sıkıntıları öne çıkarıyor. Avec, İstanbul’un ihtişamına yakışır kiralık araç hizmetleriyle şehirde gezinmeyi kolaylaştırıyor.

 

İstanbul sadece boğaz manzarasıyla bile nefes kesici güzelliğe sahip. Her mevsimde farklı bir güzellikle karşımıza çıkan şehir, kalabalık nüfusu, mimari zenginliği, kültürel çeşitliliğiyle her görenin tekrar gelmek istediği bir rota. İstanbul’un tüm güzelliklerini keşfetmek için Avec Rent a Car ile en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, şehri konforlu araçlarla gezebilirsiniz.

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Kız Kulesi

Dillere destan İstanbul denizinin ortasında tüm ihtişamıyla salınan Kız Kulesi, ziyaretçilerin gezinmesine açık bir yer. Kule mimari güzelliğiyle ve içindeki restoranıyla görülmeye, vakit geçirmeye değer bir gezi rotası.

Müzeler

İstanbul’daki gezilecek müzeler saymakla bitmez. Tarihin, kültürün, mimarinin, geçmişin izlerini görebileceğiniz müzeler, zengin içeriğiyle tam bir kültür yolculuğu yaptırıyor.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama 

 

İstanbul havalimanı araç kiralama şehrin her iki yakasında ulaşımı üstleniyor. İstanbul gibi toplu taşımanın yoğun ancak her şekilde sorun olduğu bir şehirde en pratik çözüm araba kiralamaktan geçiyor. Havalimanına giderken de gelirken de şehir trafiğinde toplu taşıma çilesi yaşamak ihtimalden çok kesinlik içeriyor. Çileli bir yolculuktan konforlu ve ekonomik bir yolculuk tercih etmek hayatı kolaylaştırıyor.

İstanbul havalimanı araç kiralama bazen sadece en ekonomik seçenek olduğu için tercih ediliyor. Kalabalık bir aile, arkadaş grubu havalimanından merkeze geçerken ya da tam tersini yaparken taksi, otobüs seçtiğinizde yavaş ve yüksek bütçeli bir ulaşımdan yararlanabiliyor. Oto kiralama tercih edildiğinde ise tek bir araçla birden fazla kalabalık gruplar dahi istediği yere tek ücretle gidebiliyor. AVEC Rent A Car, zengin araç filosunda geniş iç hacimli araçlar, VIP minibüslerle hizmet veriyor, kalabalık gruplara ulaşım konusunda profesyonellik sunuyor. 

 

İstanbul Günlük Araç Kiralama 

 

İstanbul Havalimanı günlük araç kiralama konusunda hızlı ve etkili bir performans gösteriyor. Havalimanından dışarı çıktığınızda sizi hazır bir araç bekliyor olabilir. Bunun için online ya da telefonla rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Avec, havalimanı kiralık oto hizmetlerinde hıza önem veriyor, sizin için tüm bakımları yapılmış, hijyenik, geniş filo seçenekleri sunuyor.  

İstanbul havalimanı araç kiralama fiyatları taksi ücretlerine oranla o kadar ekonomik ki havalimanı yolcuları başka alternatif düşünmüyor bile. Üstelik araç kiralamak şahsi araç konforunu ve lüksü beraberinde getiriyor, stressiz bir yolculuğa zemin hazırlıyor. Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçınmak için konforlu ulaşım isteyenler AVEC Rent A Car ile bu isteğini cazip fiyatlarla gerçekleştirebiliyor. 

 

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları 

 

AVEC Rent A Car, en uygun İstanbul havalimanı araç kiralama fiyatları ile öğrenciden iş insanına kadar herkesin lüks ulaşımdan yararlanmasını sağlıyor. Taksiden çok daha konforlu, ekonomik, hızlı ve güvenli ulaşım şekli için kiralık araç tercih edenler kazançlı çıkıyor. AVEC, tüm şubelerinde aynı kalitede üstün performansla çalışıyor, ulaşım ihtiyaçlarınızı hesaplı ve pratik hale getiriyor. Güvenilir, pratik, profesyonel ve uygun fiyat rent a car için hemen Avec’le iletişime geçin. 

 

Designed By Teknolojik bilişim