loader

İLETİŞİM : 444 0 556

İSTANBUL YENİBOSNA ARAÇ KİRALAMA

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Dünyanın en kadim şehirlerinden biri kabul edilen Şanlı İstanbul, iki kıtanın kesişim noktasında köprü rolü üstleniyor, masalsı güzelliğiyle dünya gezi rotalarının ilk sıralarında yer alıyor. İstanbul binlerce yıllık tarihiyle, kültürel zenginliğiyle ve doğal güzellikleriyle her zaman ülkemizin, dünyanın önemli kentlerinden biri olmuştur. Şehrin çılgın kalabalığı, 7/24 dinmeyen temposu güzelliklerinin önüne geçmiyor. İstanbul otomobil kiralama sektöründe lider markalardan biri olan AVEC, şehrin kesintisiz bir ulaşım kaynağı olduğunu belirtiyor, 7/24 araç ihtiyacını karşılıyor. Kadim şehir İstanbul’da şahsi aracı olmayanlar hiçbir endişe ya da stres yaşamıyor, araç lazım olduğunda AVEC’’le dakikalar içerisinde araç kiralıyor, büyüleyici şehrin tadını çıkarıyor. 

car1

Volkswagen

Tarzınıza uygun otomatik veya düz vites Volkswagen’i rezerve edin.

Tüm Volkswagen Araçları Tüm araçları listele
car1

Audi

Audi kiralık araçların premium kiralama konforunu sonuna kadar yaşayın.

Tüm Audi Araçları Tüm araçları listele
car1

Skoda

Skoda’nın sedan, SUV veya hatchback modellerinden istediğinizi online kiralayın.

Tüm Skoda Araçları Tüm araçları listele
car1

SEAT

SEAT araç kiralama seçenekleri arasından tarzınıza en uygununu seçin.

Tüm SEAT Araçları Tüm araçları listele

Dünya Metropolü İstanbul

Büyükada

Büyükada

İstanbul’un en ilgi çekici adalarından biri Büyükada diyebilirsiniz. İki tepesi bulunan ada, yoğun bir nüfus barındırıyor. Yaz sezonunda ada yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradığı için nüfus artış gösteriyor. Büyükada mimarisi, iklimi, tarihi ve barındırdığı güzellikleriyle gezmekten keyif alacağınız bir rota.

Kınalıada

Kınalıada

Küçük bir ada olan Kınalıada, yürüyerek ya da bisikletle gezmek için ideal özelliklere sahip. Kınalıada doğal güzelliklerinin yanı sıra manastır, cami, kilise ve tepeleriyle gezinizi şenlendiriyor.

İstanbul Araç Kiralama

 

İstanbul, gezmeyi sevenler için oldukça keyifli bir şehir. Şehirle ilgili en büyük sıkıntı ya da şikâyet ulaşımdaki zorluklar. Toplu taşımalar ve taksiler yoğun nüfusa yetişmiyor. Ancak bunun için modern çözümler bulunuyor: İstanbul araç kiralama! AVEC Türkiye’nin birçok şehrinde kiralık araç hizmeti veriyor, merkez noktası İstanbul’da ise ulaşımın rahatlamasına zemin hazırlıyor.

 

İstanbul havalimanı araç kiralama başta olmak üzere otogar, düğün, etkinlik, gezi, tur, iş, eğitim, kurumsal ve çeşitli sebeplerle araç lazım olduğunda ihtiyaca göre uygun fiyat kiralık araç çözümleri AVEC Rent a Car’da! İstanbul araç kiralama çözümlerinde profesyonellikten ödün vermeyen AVEC, zaman ve nakit kaybına uğramanıza izin vermiyor. Güvenilir, hızlı, geniş araç filosuna sahip uygun fiyat rent a car arayanlar AVEC hizmetlerinden memnun kalıyor.

 

Yenibosna Araç Kiralama

 

İstanbul araç kiralama hizmetini birden fazla şube ile sağlayan AVEC, kullanıcıların şehrin her köşesinden AVEC ile araç kiralayabilmesini sağlıyor. Avec özellikle otogar – havalimanı kiralık araç çözümlerinde akla gelen ilk firmalardan biri oluyor. İstanbul’da her iki kıtada ve ilçelerde Avec şubelerini görebilirsiniz. Ümraniye, Kadıköy, Esenler, Levent, Yenibosna araç kiralama gibi birçok alanda AVEC yanınızda.

 

İstanbul’da şahsi araca sahip olan herkes ulaşımda keyifli yolculuklar yapıyor. AVEC, farklı marka ve modellerdeki geniş araç filosuyla kullanıcılara şahsi araç konforunu yaşatmayı hedefliyor. AVEC, İstanbul araç kiralama sektörünün müşteri memnuniyetinde kusursuz firmalarından biri sayılıyor, otomobilleriyle müşteri memnuniyetini sağlamak için gösterdiği özenle beğenileri topluyor. AVEC çözümlerinden yararlandığınız sürece ulaşımda sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü AVEC, sizin için her şeyi düşünüyor, konforlu yolculuk yapmanızı garantiliyor.

 

En Uygun İstanbul Araç Kiralama Fiyatları

 

Kullanıcıların indirimli araç kiralama taleplerini anlayışla karşılayan AVEC yönetimi, zengin araç filosunun kiralık fiyatlarını her bütçeye uyacak şekilde ayarlıyor. Bu prensip sayesinde en uygun İstanbul araç kiralama fiyatları AVEC Rent A Car ile kolaylaşıyor. Kiralık araba lazım olduğunda çevrenizden emanet araba aramayın, Bize gelin, cüzi ödemelerle dilediğiniz aracı kiralayın, stressiz araç sahipliği ile tanışın. AVEC, modern çözümleriyle size her yerde çok yakın. 444 0 556 no’lu hattımızdan ya da web sitemizden kolayca araç kiralayabilirsiniz.

 

Designed By Teknolojik bilişim