loader

İLETİŞİM : 444 0 556

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Modern Şehir İzmir!

 

İzmir, Ege’nin en modern şehirlerinden biri kabul ediliyor. Modern çehrenin sadece yerel halkın yenilikçi yaklaşımları değil şehrin merkezi, mimarisi, gelişmişlik seviyesi de belirliyor. Her yıl yoğun bir turist ağırlayan İzmir, en fazla göç alan şehirlerden biridir aynı zamanda. İzmir araç kiralama hizmetleri hem yerel halkın hem turistlerin ihtiyacını karşılıyor. Şehir halkı özellikle yaz geldiğinde yoğunlaşan trafikte toplu taşıma yerine özel araç tercih ediyor, araç kiralıyor. Tatilciler ise İzmir’in gözde tatil beldelerini keşfe çıkmak, doğal güzelliklerini yaşamak, tarihine tanıklık etmek için yine çözümü araç kiralamada buluyor. İzmir gerek yerel lezzetleri gerekse dünya çapında gelişmiş çehresiyle yaşamak ya da tatil yapmak için şahane bir kent. Şehrin yoğun ilgi görmesi, her alanda hizmetlerin gelişmesi şehrin güzelliklerinden kaynaklanıyor.

 

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

İzmir`i Avec İle Keşfet

Alaçatı

İzmir’in tatil beldelerinden olan Alaçatı, geleneksel mimarisi, yemyeşil ve renkli görüntüsüyle cezbedici bir gezi vadediyor. Alaçatı dar sokakları, masmavi denizi, su sporları, gece hayatı ve kumsallarıyla meşhur, mutlaka görmeli, deneyimlemelisiniz.

Kordon

Şehrin en popüler caddelerinden olan Kordon, Alsancak sahilinde uzanıyor. İzmir’in en dinamik ve sevilen yerleri arasında bulunan Kordon, mutlaka görülmeli. Kordon’da yürüyüş yapmak, günbatımının keyfini çıkarmak, vakit geçirmek yenileyici bir deneyim sunuyor.

İzmir Araç Kiralama 

 

Ege’nin inci şehirlerinden biri kabul edilen İzmir, modern çehresi ve muhteşem tatil lokasyonları ile Türkiye’nin ve dünyanın turistik haritasında önemli bir konuma sahip. İzmir araç kiralama hizmetleri bu konumun yoğunluğunu yaşıyor, yıl boyunca ama özellikle yaz sezonunda müthiş bir hizmet kapasitesine ulaşıyor. Şehre gezi, iş, eğitim, sağlık, toplantı, tatil ve benzeri sebeplerle gelenler ulaşımda doğrudan Avec Rent a Car ile iş birliği yapıyor, kaliteli ve profesyonel oto kiralama hizmetlerini değerlendiriyor. İzmir günlük araç kiralama şehir içinde ve havalimanlarında sıklıkla tercih ediliyor. İzmir’in yerel halkı da bu hizmetlerden aktif yararlanıyor: Şehir içinde gezerken, misafir ağırlarken, düğüne ya da benzeri bir davete giderken, havalimanından misafir karşılarken özel araç konforu yakalamak isteyenler çözümü İzmir kiralık araç sektöründe buluyor. 

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a Car 

 

İzmir araç kiralama hayat kurtaran bir konforu ve lüksü kullanıcılarla buluşturuyor. Avec Rent a Car, SUV, sedan veya vip gibi kiralık araç seçenekleri sunuyor, havalimanından şehir merkezine, şehir merkezinden havalimanına gidişleri kolaylaştırıyor. 

İzmir, kalabalık ve temposu yüksek bir şehir özelliğine sahip. Havalimanı trafiği yıl boyunca yoğunken yaz sezonunda bu yoğunluk üst seviyeye çıkıyor, ulaşımı zorlaştırıyor. İzmir havalimanına giderken de merkeze gelirken de oto kiralama toplu taşımaya göre daha avantajlı kabul ediliyor, konforlu ve lüks ulaşımdan ekonomik fiyatlarla yararlanmayı sağlıyor. İzmir Havalimanı araç kiralama fiyatları toplu taşıma ve taksiye kıyasla çok daha ekonomiktir. İşbu sebeple havalimanından kiralık oto tercih etmek her zaman daha avantajlı oluyor. 

 

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

 

İzmir araç kiralama fiyatları marka – model ve kiralama süresine göre değişkenlik gösteriyor. Toplu taşıma yerine şahsi araç konforunu benimseyenler için Avec Rent a Car cazip fiyatlar sunar. Firmamızın araç filosu orta ve üst segment araç seçenekleriyle her bütçeye, her araç ihtiyacını çözüme kavuşturuyor. İzmir lüks araç kiralama fiyatları dahi her ihtiyaca hitap ediyor, hijyenik ve konforlu bir ulaşım deneyimi yaşanmasını sağlıyor. Ekonomik, kaliteli, lüks, pratik ve modern bir araç deneyimi yaşamak istediğinizde İzmir oto kiralama hizmetlerimizden ister telefonla, ister mobil uygulama ya da web sitesi online rezervasyonla yararlanabilirsiniz.

 

Designed By Teknolojik bilişim