GİRİŞ YAP

Bodrum Araç Kiralama - Avec Rent A Car

  • BODRUM-MİLAS HAVALİMANI

    Ekinanbarı Mahallesi, Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48670 Milas / MUĞLA
  • +90 252 262 28 32

  • Ofisimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Bodrum araç kiralama olarak oldukça kaliteli güvenli ve konforlu araçlarımız ile karşınızda bulunmaktayız. Araçlarımızın rahatlığı ve konforu sayesinde harika bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız. Uygun fiyatlarımız, avantajlı paket ve tekliflerimiz sayesinde istediğiniz fiyat ve konforda araç kiralama fırsatını sizlere sunmaktayız.

Yaz aylarının incisi sayılan Bodrum beldemizde seyahat ederken adeta kendi aracınız gibi rahatlığı ve lüksü deneyimlemiş olacaksınız.

Yapısı, sosyal ve kent dokusu ile yaz ve kış mevsimlerinde yerli ve yabancı turistlerimizin uğrak noktası sayılan Bodrum’umuzda Türk ve Yabancı müşterilerimize özel araç kiralama hizmetini sunmaktayız. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak çalışan araç kiralama firmamız, sizlerin en güzel ve rahat bir şekilde tatil geçirmeniz amacıyla hizmet vermektedir.

Önceden yapabileceğiniz rezervasyon sistemlerimiz ile hiçbir mağduriyet yaşamayacağınızı sizlere bildiriyoruz. İletişim numaralarımız ve mail adreslerimiz mevcut olmakla birlikte firmamıza bu kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum araç kiralama şirketimiz olarak bölgemizde en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Araçlarımızın iç ve dış temizliği, güvenliği her kiralama sonucunda tekrar yenilenmektedir. Araçlarımız sayesinde yeni yerleri keşfetmiş olacak ve kendi aracınız ile seyahat etmenin rahatlığında harika bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Bodrum Araç Kiralama Şartları

Firmamız müşterilerimizin güvenliğini ve sağlıklı seyahatini sağlamak amacıyla bir takım şartlar dahilinde araçlarını kiralamaktadır. Bu şartlar hem müşterilerimizin gönül rahatlığı ve firmamızın ise güvenilirliği açısından araçların kiralanmasını sağlamaktadır.

Firmamız araçlarını ekonomik, orta, üst ve Premium olarak kategorize etmiştir. Kişilerin bütçelerine göre daha uygun ve rahat edebilecekleri araçları seçmelerinde bu sınıflandırma müşterilerimize oldukça yardımcı olmaktadır.    

Araçlarımızın kiralama saatlerini Firmamız en az 24 saat olarak belirlemiştir. Araç kiralayacak olan müşterilerimiz trafik kurallarına ve hız sınırlarına muhakkak dikkat etmelilerdir. Ayrıca kredi notu düşük olan kişilere ise firmamız araç kiralama hizmeti verememektedir. Bu tamamen Firmamızın kendi haklarını korumaları amacıyla alınmış olan bir önlemdir.

Araç kiralama koşullarını sağlayamayıp hız sınır limitlerini aşan ve trafik kurallarına uygun davranmayan müşterimizin almış olduğu cezalar bizzat müşterilerimizden tahsil edilmektedir.

  • Bodrum araç kiralama ekonomik araçlar : Bu sınıf araç kiralamaları için müşterilerimizin 21 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 1 yıllık sürücü belgelerinin olması gerekmektedir.
  • Orta sınıf araçlar için Bodrum araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak müşterilerimizin 25 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 2 yıllık sürücü belgelerinin olması gerekmektedir.
  • Üst araçlar için Bodrum araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçlar için müşterilerimizin 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerinin bulunması gerekmektedir.
  • Premium araçlar için Bodrum araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak müşterilerimizin ez az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerinin bulunması gerekmektedir.

Yukarıda yazılan durumların dışında müşterilerimiz yaş ve ehliyet sürecine takılmışlar ise genç sürücü paketlerimizden faydalanarak araç kiralayabilirler. Bu paketten yararlanmak için kişilerin SCDW sigortalarını almaları zorunlu tutulmaktadır.

Bodrum Araç Kiralama Ücretleri

Bodrum araç kiralama fiyatları yukarıda belirtilen araç sınıflarının içlerinde bağlı olanlara göre değişmektedir. Bu sınıfların haricinde ise en az 24 saatlik kiralama sınırı belirlenmiş olup daha kısa kiralama yapmak isteyen müşterilerinde yine en az 24 saat dilimi ücretini ödeme zorunluluğu bulunmaktadır.

Firmamız araçların gecikmeleri gibi durumlarda süre aşımına uğradığı gerekçesi ile ayrıca ücret tahsil etmektedir. Fakat bu gibi durumlarda mağduriyet yaşanmaması adına Firmamızın ek saat paket hizmetleri bulunmaktadır. Bu durumda müşterinin önceden arayıp durumu firmamıza bildirmesi gerekmektedir. Müşteri telefon ile bu paketlerden yaralanacağını bildirip gerekli ödemeyi sağlamadığı takdirde 1 saatten uzun geciken araçlar için 24 saatlik ücretleri tahsil edilecektir.

1 saatten uzun geciken araçlar için 24 saatlik tam gün ücreti tahsil edilecektir. Ek saat ücretlerimiz ise 1 ve 3 saat arası için aracı kiralayan müşteriler 24 saat ücretinin yüzde 30’unu ödemek zorundadır. Fakat 3 saati geçen durumlarda müşteriler 24 saatlik tam gün ücretinin tamamını ödemek durumundadır.

Araç kiralama işlemleri sırasında kiralayan müşteriler ayrıca güvence paketleri alarak araca zarar gelmesi durumunda ödenecek miktarı en aza indirgeyebilirler. Güvence paketlerimizden yararlanmak için belirtilen şartların mutlaka dikkate alınması gerekmektedir.

Araç ile kaza yapılması durumlarında sürücünün ilk olarak alkol testi yaptırması gereklidir. Sürücünün mağduriyet yaşamaması adına bu testleri zamanında tamamlaması lazımdır.

Araçları teslim sırasında aracı kiralayan müşteriler araç içerisinde bulunan her şeyi eksiksiz getirmelidirler. Eksik getirilmesi durumlarında ücret aracı kiralayan müşteriden kesilmektedir. Hizmetlerimiz içerisinde bebek koltuğu ve navigasyon gibi ekstra hizmetler dahil değildir. Sözleşme sırasında bu gibi hizmetlerin belirtilmesi durumunda ek ücret karşılığında temin edilebilir. Aksi durumlarda ortaya çıkacak sorunlardan firmamız sorumlu tutulmayacaktır. Bu gibi durumlarda bildirim yapılmadığı için zararlar müşteriler tarafından karşılanacaktır.

Bodrum Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI Ekinanbarı Mahallesi, Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48670 Milas / MUĞLA

+90 252 262 28 32

info@avecrentacar.com

Araç Kiralama Tüm Araçlar Ekonomik Araçlar Orta Sınıf Araçlar Lux Araçlar SUV Araçlar
E - BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
FIRSATLARI KAÇIRMAYIN
Whatsapp İçin Tıklayınız