loader

İLETİŞİM : 444 0 556

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Volkswagen Araç Kiralama - Volkswagen Kiralık Oto ve Araçlar

 

Volkswagen araba kiralama kısa ve uzun vadede, bir Volkswagen aracın kullanım haklarına satın alma olmaksızın belirli bir ücret karşılığında sahip olmaya denilmektedir. Araç kiralama günlük kiralama ve uzun dönemli kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır. Kiralama yapacağınız araç tamamen sizin tercihinize kalmıştır. İstediğiniz marka ve model aracı kiralayabilirsiniz. Volkswagen otomobil kiralamada bu tercihler arasında yer alabilir. Günümüzde otomobillere olan merak gitgide artıyor. Her gün yeni bir model otomobil çıkıyor ve insanları etkilemeyi başarıyor.

Başlı başına ciddi bir sektör olan otomobil sektöründe ihracat ve ithalat oranları gerçekten çok fazladır. Ayrıca birçok otomobil çeşidinin olması da kullanıcıları etkileyen bir yöndür. Son çıkan teknolojiye uygun otomobiller, geniş aileler için tasarlanan otomobiller, ticari amaçla tasarlanan otomobiller, yük taşımacılığı için tasarlanan otomobiller derken hemen hemen her ihtiyacı karşılayan bir otomobil çeşidi bulmak artık çok kolay. Sizlerde avecrentacar.com sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz Volkswagen araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizi tercih eden müşterilerimize uygun fiyatta araç kiralama hizmetinin yanında profesyonel destek, geniş araç kategorisi ve çeşitli kampanyalar gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Hem uzun hem de kısa dönem araç kiralama hizmeti için bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Volkswagen Araç Kiralama için Avec Rent a Car

Volkswagen araç kirala ihtiyacına bağlı olarak günlük ya da haftalık kiralama genelde turistik ve acil ihtiyaç sebepleriyle tercih edilmektedir. Günlük kiralama daha çok havaalanlarında ve daha sonra da tren istasyonu ve otobüs terminalleri gibi şehir ve ülke dışı seyahat trafiğinin bulunduğu yerlerde tercih edilmektedir. Müşteri memnuiyeti odaklı özel hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile her zaman siz müşterilerini düşünen Avec Rent a Car, kısa dönem ve uzun dönem filo kiralama alanında da sizler için birçok avantaj sunmaktadır. Bizler Volkswagen oto kirala olarak hem fiyatta hem de hizmette her zaman müşterilerimiz için en iyiyi sunmaktayız.

Avec Rent a Car firmamız, sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermek için çalışmaktadır. Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran firmamız, sizlerin de araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor. Bunun için bizlere ulaşabileceğiniz hizmet kanallarımızı şu şekilde ifade edebiliriz:

 

Uygun Fiyatlarla Volkswagen Araba Kiralama

Uzun ya da kısa dönem fark etmeksizin net olarak söyleyebiliriz ki: araç kiralama yapmanın araba satın almaya göre en büyük avantajlarından biri vergi yükünün olmamasıdır. ÖTV ya da MTV yükü olmadan, periyodik olarak ÖTV ve MTV taksiti ödeme dönemlerinin stresini yaşamadan araç kullanmanın konforunu yaşatır. Kasko, trafik sigortası gibi işlemler de zaten Volkswagen rent a car şirketi tarafından yapılacağı için bu sürecide düşünmek zorunda kalmazsınız. Sizler de uygun fiyatlarla araç kiralamak için avecrentacar.com sayfamızı ziyaret ederek en iyi fiyat garantisiyle istediğiniz aracı anında kiralama şansı bulabilirsiniz.

 

Volkswagen Rent a Car İhtiyacınıza Avec Rent a Car Çözümü

Özellikle her gün bir araca ihtiyaç duymayan, tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı doğan bireysel kullanıcılar için araç kiralama hizmeti birçok yönden çok makul bir çözümdür. Bireysel kullanıcılar için vergi, bakım, sigorta ve hasar masrafları olmadan araç kullanmak son derece kullanışlı olacaktır. Başka bir deyişle; yılın sadece bir ya da iki döneminde kullanacağınız bir araç için kasko, trafik sigortası, vergiler, bakım ve onarımları düşünmeden yeni bir aracı kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Aynı durum uzun dönem araç kiralama hizmeti alan şirket ve kurumlar için de geçerlidir.

Volkswagen araba kirala, çoğu zaman araç satın almaktan daha karlı olabilir. Bunun sebebi, kiralık araç fiyatları belirlenirken bu bedele aracın bakım, temizlik, arıza ya da hasar masrafları, yedek araçla değişimin yapılması, periyodik bakımlar, sigorta gibi kalemlerin de dâhil edilmesidir. Siz müşterilin her zaman yanında olarak araç kiralama hakkında her türlü çözüm ve memnuniyeti kendine hedef edinmiş olan Avec Rent a Car firmamız güvenli ve konforlu bir sürüş için araç seçenekleriyle sizlere hizmet vermektedir.

 

Volkswagen Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

Günlük araç kiralama sektöründe yaygın hizmet ağı müşteri memnuniyeti adına önem arz eder. Kısa dönem araç kiralama hizmetinde süreç, kişi ve işletmelerin araç gereksinimlerine yanıt verebilmek maksadıyla bir yıldan daha fazla süreli sözleşmelere ve farklı prosedürlere ihtiyaç duyan uzun dönem araç kiralama hizmetine kıyasla çok daha pratik bir iş akışına sahiptir. Avec Rent a Car firması olarak müşterilerimize internet üzerinden rezervasyon ve ödeme yapma imkânı tanıyor. Birçok aşamanın yüz yüze gelmeden halledilmesini sağlıyoruz. Siz uçağınızı beklerken çevrimiçi olarak ineceğiniz lokasyondaki kiralık araç ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İndiğiniz havaalanında bulunan ofisimize gidip, sadece evrakları imzalayarak anında aracınıza kavuşabiliyorsunuz.

 

Volkswagen Oto Kiralamada Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalar

Hem hayalinizdeki arabaya ulaşıp hem de cebinizden cüzi miktarlar çıkması imkânsız mı? İşte tam da bu ihtiyaca yönelik olarak çıkan bir pazar alanı daha var. Oto kiralama. Oto kiralama sayesinde istediğiniz arabayı istediğiniz süreyle kiralayıp çok yüklü bir parayı birden ortaya çıkarmak zorunda kalmazsınız. Siz kiralamak istediğiniz arabayı seçersiniz firmamızla anlaşarak küçük bir sözleşme yapıp arabanın kullanım hakkına sahip olursunuz. Oto kiralamak satın almaya göre çoğu durumda daha avantajlıdır. Oto kiralama sayesinde arabayı ihtiyacınız olan süre dâhilinde kullanırsınız. Gideceğiniz yere ulaştığınızda arabaya ihtiyacınız olacağını biliyorsunuz ve taksiye binip saatlerce taksiyle gezmek bütçeniz için sıkıntı yaratabilir. Bunun yerine firmamız tarafından birkaç günlüğüne bir araç kiralayabilir, işiniz bittiğinde arabayı geri iade edebilirsiniz. Bir araç satın aldığınızda ikinci el değeri ne olacak diye düşünmek durumunda kalabilirsiniz. Oysa araç kiralama yaptığınız zaman tüm bu olumsuz düşüncelere girmez aracınızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Araç kiralamada ulaşımın ne kadar önemli bir konu olduğunun bilinci ile  müşterilerimize sorunsuz hizmet vermiş olmanın gururuyla her geçen gün daha da büyümekteyiz. Öncelikli amacımız yeni müşteriler kazanmaktan ziyade, bizi tercih eden kişileri aldığı Volkswagen kiralama hizmetini Avec Rent a Car olarak kusursuz bir hale getirmektir.

Oto kiralama firmamızda pek çok avantajın olduğunun da altını çizebiliriz. Çeşitli kampanyalarımızdan sizler de en uygun fiyatlardan yaralanabilirsiniz. Kampanyalarımızdan yararlanmak ve kampanya detaylarını incelemek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için 444 0 556 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Designed By Teknolojik bilişim