loader

İLETİŞİM : 444 0 556

Aramanızı Filtreleyin


Marka

Vites Türü

Yakıt tipi

15 araç gösteriliyor

Avec Rent a Car ile Farklı Marka ve Model Araç Kiralama

Şehir yaşamında işten alışverişe her yere giderken şahsi araç ihtiyacı oluyor. Araç sahibi olmak herkes için aynı kolaylığa sahip değil. Zaman geçtikçe araç fiyatlarında yaşanan artış, istenilen aracı alma hayalini zorlaştırıyor. Araç kiralama ise herkesin istediği model araca kavuşmasını sağlıyor. Modern metropol yaşantısında mülkiyet kavramı azalıyor, günlük – haftalık – aylık ve yıllık araç kiralama hizmeti öne çıkıyor. Avec Rent a Car bünyesinde bulundurduğu lüks araç modelleri ile ulaşımda yenilikçi bir deneyim yaşatıyor.

Porsche Macan Kiralama:

Lüks otomobil kiralamak isteyenlerin tercihi Porsche Macan, gelişmiş özellikleriyle şehir yaşamına birebir uyum sağlıyor. Kiralık Porsche Macan iş, balayı, seyahat, resmi geziler için yüksek konforu ve lüksüyle önce göze sonra ulaşım ihtiyacına hitap ediyor. Dünyanın en lüks araçlarından biri olan marka, Avec Rent A Car farkıyla sizlerle buluşuyor. Porsche Macan kiralama hizmetimizden yıl boyunca yararlanabilir, 7/24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lexus Hybrid Kiralama:

Sınıfının en iyilerinden biri Lexus Hybrid, Avec Rent A Car araç yelpazesinin popüler modellerindedir. Lexus Hybrid kiralama, kullanıcılara konforlu bir araçla şehir trafiğinde keyifle ilerleme imkanı veriyor. Otomatik vitese sahip olan araç, ihtişamlı görüntüsünü konforlu iç yapısıyla destekliyor, şehrin en havalı modellerinden birine dönüşüyor. Kiralık Lexus Hybrid ile ulaşımda yeni bir seviyeye çıkmaya Avec Rent A Car farkıyla hazırlanabilirsiniz.

Volkswagen Caravelle Kiralama:

Kalabalık ailelerin, arkadaş gruplarının, iş seyahatlerinin, davetlerin ve düğünlerin vazgeçilmez lüks aracı Volkswagen Caravelle, gelişmiş özellikleriyle kiralık araç sektörünün popüler modellerinden sayılıyor. Volkswagen Caravelle kiralama yaptığınızda sizi benzersiz bir konforun, keyfin beklediğinden emin olabilirsiniz. Avec Rent a Car, kiralık Volkswagen Caravelle hizmetiyle bu keyiften herkesin yararlanmasını sağlıyor, birkaç tıkla işlemlerin tamamlanmasını sağlıyor. Aracı kiralamak için hemen online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

DS 7 Kiralama:

Trafikte güçlü, donanımlı, konforlu, lüks ve yüksek model araçla ilerlemek isteyenler kiralık DS 7 tercih ediyor. Avec Rent a Car filosunun gözbebeği DS 7, Premium SUV özellikleriyle kullanıcılara modern ulaşım sunuyor. DS 7 kiralama hem konfor ve lüks hem de geniş iç hacmi açısından sizlere avantaj kazandırıyor. Avec a Rent Car ile DS 7’yi hemen kiralayabilir, donanımlı bir araçla yol alabilirsiniz.

Audi A3 Cabriolet Kiralama:

Üstü açık arabanın hissettirdiği özgürlük ve lüks eskimiyor. Kiralık Audi A3 Cabriolet ile şehrin tüm keşmekeşinden havalı şekilde geçebilirsiniz. İstediğinizde üstü açık istediğinizde kapalı şekilde ilerleyerek modunuza göre aracınızı şekillendirebilirsiniz. Avec, sizlere Audi A3 Cabriolet kiralama ile enerjik bir ulaşım seçeneği sunuyor.

Lüks Araç Kiralama Çözümleri

Özel günlerde, seyahatte, davetlerde, etkinliklerde ya da romantik gezilerde lüks araç kiralama hizmetlerinden yararlanılıyor. Avec Rent a Car, 40 yılı aşkın ulaşım sektöründeki deneyimiyle, araç ihtiyacı duyanlara sadece ayağını yerden kesecek araçlar sunmuyor, lüksüyle ve konforuyla fark yaratacak, yenilikçi ve modern deneyimler yaşatacak markaya sahip araç modelleri sunuyor. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için temel şart olan zengin araç filosu Avec Rent a Car ile sınırsız bir seçkiye sahip: Porsche, Audi, Peugeot, Volkswagen ve daha nice marka cazip kiralama fırsatlarıyla Avec’te sizleri bekliyor.

En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

Araç sahibi olamayan ya da mevcut aracı yetmeyen kişilerin tercih ettiği kiralık araçlar, araç satın almaktan çok daha caziptir. Araç kiralama ile her seferinde farklı marka ve model araç deneyimi yaşanabiliyor, aracın temizliği yapılmış oluyor. Teknik bakım ya da onarım hizmeti firma tarafından yapılan kiralık otomobillerde sigorta – kasko gibi yasal prosedürler ve ödemelerin sorumluluğu firmalara ait oluyor. Her yönüyle avantaj sağlayan araç kiralama, Avec Rent A Car markasının gücüyle zengin bir deneyime dönüşüyor. Avec Rent A Car, en uygun araç kiralama fiyatları ile size cezbedici bir ulaşım sunup yıl boyunca çeşitli kampanya ve indirimlerle ulaşıma ekonomi kazandırıyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Muğla, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Kayseri gibi çeşitli şehirlerin araç kiralama sektöründe boy gösteren kurumsal rent a car firması, her zaman zengin filosu, yüksek standarda sahip müşteri deneyimi ve uygun fiyat seçenekleriyle rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Sizler de ekonomik ve güvenilir kiralık araç deneyimi yaşamak isterseniz, Türkiye’nin birçok yerinde şubesi olan Avec Rent A Car’ı tercih edebilirsiniz.

Designed By Teknolojik bilişim