loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BLOG

 • ANASAYFA
 • BLOG
 • Audi Araç Kiralama - Audi Kısa & Uzun Dönem Araç Kiralama

Audi Araç Kiralama - Audi Kısa & Uzun Dönem Araç Kiralama

blog_img

Audi araba rent a car olarak araç kiralamanın otomobil almaktan çok daha karlı olduğunun bilincindeyiz. Peki, ama neden? Hangi durumlarda otomobil kiralamak, satın almaktan çok daha mantıklı? Araç kiralamak pek çok kişi için çok daha konforlu bir hale geliyor. Ülkemizde artık araç kiralama işlemleri çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Kısa ya da uzun yolculuk fark etmeksizin, artık pek çok seyahat türü için araç kiralamak çok daha mantıklı bir hale geliyor. Araç kiralamanın genel olarak avantajlarını şu şekilde ifade edebiliriz:

Uzun ya da kısa dönem fark etmeksizin, tüm ihtiyaçlarınız için araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralamanın en avantajlı yönlerinin arasında vergi yükünün olmaması bulunmaktadır. ÖTV ya da MTV gibi çeşitli ödemeleri yapmak durumunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda kasko ya da trafik sigortası gibi çeşitli sigorta ödemelerini de sizlerin düşünmesine gerek kalmayacak. Çünkü bizlerAvec Rent a Car4 olarak tüm kiralama işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sizler için belirtmiş olduğumuz bu kiralama yöntemleri, özellikle uzun dönem araç kiralayacak olan kullanıcılar için bu yöntemler çok daha avantajlı olacaktır. Araç kiraladığınız zaman yolda kalmamak ya da çeşitli sıkıntılarla uğraşmak istemiyorsanız, mutlaka doğru firma ile işlem yapmalısınız. Bizler bu noktada Avec Rent a Car olarak sizlere pek çok hizmeti bir arada sunmaktayız.

Audi Araç Kiralama İçin Avec Rent a Car

Sektör içerisinde uzun zamandır her türlü araç kiralama hizmetinde müşterilerinin yanında olan Avec Rent a Car firmasından tüm araç tipleri için destek alabilirsiniz. Bu şekilde farklı marka ve modelleri deneyimleyerek, ihtiyaçlarınıza göre deneyim yaşayabilirsiniz. Bizler tüm bu hizmetleri sizlere en uygun fiyatlardan sunduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

Firmamız bünyesi altında Audi araç kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Sizlerin  de bildiği gibi Audi'ler son zamanların en popüler araçları arasında bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki bu türdeki bir aracı satın almak kişileri maddi olarak oldukça zorlayacaktır. Sırf bu aracın sürüş deneyimini yaşamak için kişinin kendini ekonomik anlamda zorlaması her zaman için çok da mantıklı bir tercih olmayacaktır. Bizler de bunun bilincinde olarak çeşitli Audi model araçlarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. Otomotik, manuel, benzinli ya da dizel olan pek çok araç çeşitlerimiz için telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ya da internet sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Sayfamızdan online olarak yapacağınız kiralama hizmetleri sayesinde dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Bizlerden kiraladığınız son model araçlarla Türkiye geneli 15 noktada hizmet verdiğimizin de altını çizmek istiyoruz. Düğün, hafta sonu, yaz tatili ya da kış tatili gibi çeşitli etkinlikleriniz için şehir değiştirmeniz gerekebilir. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? Bizler Avec Rent a Car olarak tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız için sizlere destek olmak adına hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyatlarla Araba Kiralama

Audi araba kirala olarak Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 15 noktadaki ofisimizde hizmetin yanı sıra online platformlarımızda da aralıksız hizmet vermekteyiz. Dilerseniz, bizleri aramak yerine internet sayfamız üzerinden sizler de online rezervasyon yapabilir, üstelik yaptığınız online rezervasyon işleminde %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde araç kiralamanın bütçenizde çok az yer tuttuğunu görebilirsiniz. Kiralamanın farkını yaşamak istiyorsanız, sizleri Avec Rent a Car firmamız ile tanıştırmak istiyoruz.

Rent a Car İhtiyacınıza Avec Rent a Car Çözümü

Audi otomobil kiralama konusunda bizlerden tam destek alabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. Yaz ya da kış fark etmeksizin bulunduğunuz noktadaki ofislerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamak adına araçlarımız sizlerin hizmetinde olacaktır. Ülkemizde çok fazla araç kiralama hizmeti veren firma bulunuyor. Bu firmalar arasında doğru tercihi nasıl yapacağınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Araç kullanımı günümüzde olmazsa olmaz bir konuma yerleşmiş durumda. Hemen hemen çoğu evde bir adet araç bulunmakta.

Ancak çeşitli sebeplerden dolayı araç satın alamayabilirsiniz. Bu son derece normal. Çünkü araç fiyatlarında her geçen gün önlenemez bir artış mevcut. Fiyatlar bu denli artıyorken araç satın almak doğru bir tercih olmayabilir. Satın alma yerine araç kiralama işlemi daha doğru olabilmektedir. Bu şekilde satın alınan bir araç için harcanan hiçbir ücreti harcamak durumunda kalmayacaksınız. Avec Rent a Car ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. Bizlerden Bireysel ve kurumsal olarak daha önce de belirttiğimiz gibi günlük, haftalık ya da aylık araç kiralama ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

Kiralık araç ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Hem en uygun fiyatlarla araç kiralamak hem de en kaliteli aracı kullanmak sizlerin de hakkı. Şundan emin olabilirsiniz ki, ekip arkadaşlarımız verdiğiniz paranın hakkından fazlasını sizlere hizmet olarak geri vermektedir.

Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

Audi araba kiralama olarak firmamız bünyesi altında birçok araç modeli bulunmaktadır. Türkiye'de 15 farklı lokasyonumuzda tercih edebileceğiniz araç türleri şu şekilde:

 • Volkswagen
 • Audi
 • SEAT
 • SKODA
 • Fiat
 • Opel
 • Renault
 • Peugeot
 • Dacia
 • Suzuki

Nissan gibi çeşitli model araçlarımızla tanışabilir, farklı sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz. Zengin araç filomuzdan anında hizmet almak için internet sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz üzere, web sitemiz üzerinden yaptığınız online rezervasyon işlemlerinizde yüzde 25'lik indirim elde edebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki aracın kullanım hakkına hem daha kolay hem de daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Audi Oto Kiralamada Avantajlı Fiyat ve Kampanyalar

Audi oto kirala hizmeti, sizlere birtakım avantajlar ve indirimler sağlamaktadır. Rutin fiyatların yanı sıra dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımız ile sizlere kaliteli hizmete daha avantajlı fiyatlarla sahip olma imkânı sağlıyoruz.

Araçlarımızla uzun ya da kısa dönem fark etmeksizin kiralama işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle sizlere sunduğumuz kampanyalardan bazılarını belirtmek istiyoruz:

 • Online Kiralama Yap, Yüzde 25 İndirimi Kap
 • Sağlık Çalışanlarına Yüzde 35 İndirim
 • Emniyet Güçleri ve Silahlı Kuvvetlerimize Özel Kampanya
 • Rezervasyonlarınızı Son Güne Bırakmayın
 • Avec Money ile Kiraladıkça Kazan, Kazandıkça Kirala
 • Avec’ten ZUBİZU Üyelerine %30 İndirim Fırsatı

Belirtilen kampanyalarımızdan yararlanmak ve ayrıntıları görüntülemek için Avec Rent a Car adresinden online olarak destek alabilirsiniz. Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor ve bu noktada sizlerin beklentilerini ve geri dönüşlerini ön planda tutmaya çabalıyoruz. Sektör içerisinde pek çok kiralama firması bulunmaktadır. Peki, bu kiralama firmaları arasından hangisini tercih edeceksiniz? Hangi firmayı tercih edeceğiniz ile ilgili kararsız kalmanız çok normal. Çünkü firmalar müşteri çekebilmek adına birtakım kriterler sıralarlar. Bu konuda firma tercihi yaparken, fiyat konusuna çok fazla takılmamanızı öneriyoruz. Çünkü kalitesi olmayan firmalar ya da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak olan firmalar ne yazık ki gerçekleştiremeyecekleri kriterleri sunarlar. Ancak Avec Rent a Car burada diğer firmalardan farklı olarak çeşitli hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Ve vaad ettiği her şeyin arkasında durmaktadır.

Müşterilerinin beklentilerini bilen ve karşılık verebilme noktasında kendine güveni tam olan bir firma olarak bizler her zaman sizlere destek olmak için hazırız. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için avecrentacar.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Designed By Teknolojik bilişim